Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yeni kasa honda cbr125r alamak istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar kısmet olursa sezona yeni kasa cbr125 le başlamak istiyorum ötv de düşmüşken almak istiyorum.soruya gelince benim şu anda nakit 1.500 tl param var 1.500 tl yi verip kalan 4.000 tl yede kredi çekmek istiyorum motosiklet bayileri bizim adımıza kredi işlemleri yapıyor bildiğim kadarı ile ama benim şöyle bir sorunum var benim maaş bodrom yada üzerime ev araba bağ bahçe bankaya teminat göstere bileceğim hiç bir şeyim yok yani şu fani dünyada bir dikili ağacım yok hesabı şimdi bana banka kredi verirmi??????
    ve dahada önemlisi devlete vergi borcum var canııım ülkemde çalışamaz vaziyette engelli vatandaşlarımıza bile kredi kartı falan verilirken sizce benim şansım varmıson olarak diyelimki kredi onaylandı 4.000 tl yi 24 ay almak istiyorum faiziyle birlikte bankaya tekrar ne kadar öderim yani 4.000 tl paranın toplam faizi kaç para olur.cevabınız için için şimdiden teşekkür ediyorum
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    vergi borcun var odememissin dedigin gibi, sana banka borc mu verir bankalar kerizleri sever, yontacaklari, sen onlari yontacak kategorisinde gorunursun bence

senetlede motosiklet satmıyor kimse nasıl yapsak.arkadaşlar konu hakkında bilginize ihtiyacım var cevaplarınızı bekliyorum

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Malesef sana kredi çıkmaz hem maaş aldığın görünmüyor hem de üzerine birşey yok bence hiç boşuna başvurma binde bir ihtimal verirler ama vergi borcun da o ihtimali alıp götürüyor Umarım başka bir yolunu bulursun..

Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar kısmet olursa sezona yeni kasa cbr125 le başlamak istiyorum ötv de düşmüşken almak istiyorum.soruya gelince benim şu anda nakit 1.500 tl param var 1.500 tl yi verip kalan 4.000 tl yede kredi çekmek istiyorum motosiklet bayileri bizim adımıza kredi işlemleri yapıyor bildiğim kadarı ile ama benim şöyle bir sorunum var benim maaş bodrom yada üzerime ev araba bağ bahçe bankaya teminat göstere bileceğim hiç bir şeyim yok yani şu fani dünyada bir dikili ağacım yok hesabı şimdi bana banka kredi verirmi??????
    ve dahada önemlisi devlete vergi borcum var canııım ülkemde çalışamaz vaziyette engelli vatandaşlarımıza bile kredi kartı falan verilirken sizce benim şansım varmıson olarak diyelimki kredi onaylandı 4.000 tl yi 24 ay almak istiyorum faiziyle birlikte bankaya tekrar ne kadar öderim yani 4.000 tl paranın toplam faizi kaç para olur.cevabınız için için şimdiden teşekkür ediyorum
    Alıntı kizilkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef sana kredi çıkmaz hem maaş aldığın görünmüyor hem de üzerine birşey yok bence hiç boşuna başvurma binde bir ihtimal verirler ama vergi borcun da o ihtimali alıp götürüyor Umarım başka bir yolunu bulursun..

sağol tşk edrim aslında benimde pek umudum yoktu çıkmayan candan umut kesilmez hesabı belki bir yolu vardır dedim açtım konuyu geriye tek seçenek kalıyor peşin almak oda çok zor plaka hariç 5.500 tl parayı bulmam anlaşılan 1 sene daha para biriktirmem gerekecek of beebıktım beklemekten.şimdi gidip elimdeki 1.500 lira nakitlede 2.el Çan Çin Çon motosiklet almakta istemiyorum. keşke senetle motosiklet satsalardı çok iyi olurdu.tekrar sağol

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    bas 1500 ü iddaaya =)) 1 e 4 kupon =)) al sana temiz 6.000 tl para :p baska caren yok =))
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    CBF 150
    fınansbank 5030 tc nı yaz gonder gelır belgesız onay verebılıyor bazen daha sonra herhangı bır fınansbank sb sıne gıt daha onceden kredı cekmıslıgın yada kredı kartı kullandıysan ve duzenlı odeme yaptıysan 2 000 yada 3 000 tl cıvarında kredı cıkabılır.
    asyaminam

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı denizlili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fınansbank 5030 tc nı yaz gonder gelır belgesız onay verebılıyor bazen daha sonra herhangı bır fınansbank sb sıne gıt daha onceden kredı cekmıslıgın yada kredı kartı kullandıysan ve duzenlı odeme yaptıysan 2 000 yada 3 000 tl cıvarında kredı cıkabılır.
    https://krediekspres.finansbank.com....RES/FWFServlet
    burdanda yapılabiliyo sanırım,mesela ben yaptım bana bi numara gibi bişey yolladı onla herhangi bi şubeye gidip görüşmem gerekiyomuş ama şimdi işten izin alır giderim bide çıkmazsa yemişim onların kredisini
    bu arada benim 3aydır sigortamda yatıyo ama mesela garantiden 4.000tl çekmek istediğimde uygun değilsiniz diyip duruyo
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    bu konuyu bir bankaya açsan daha aydınlanırdın
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    CBF 150
    normalde 5030 tc nı yazıp gönderdığın zaman sana orada gelır belgesız su kadar onaylanmıstır der ama bazen bankaya ugrayın dıye cevap gelır bır refarans numarısı gelır cebıne.onemlı olan daha onceden kredı kartı kullandıysan yada kredı kullandıysan ödemelerın duzenlı olması gerekır.herkesın bır puanı vardır bız buna kkb puanı derız eger o puanın dusuk degılse sorun olmaz
    asyaminam

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuyu bir bankaya açsan daha aydınlanırdın
    aynen katılıyorum.
    olacak olacak...

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    Motoru alacağın yeri belirlediysen bence orasıylada konuşmakta fayda var onlar seni yönlendirebilir
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    motoru alsan bile vergi borcun karşına yine çıkar bu seferde satamazsın maliye haciz koyar motoruna.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    bence bunu krediyi çıkartacak olan bayiye sormalısın.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    CBR 125 R
    Mrb önümüzdeki ay cbr 125 almayı düşünüyorum
    Ehliyeti yeni aldım, deneyimli değilim.
    İyi bir tercih mi önce onu sorayım
    bir de nasıl bir kask almalıyım çok da pahalı olmamalı

ThE_Unforgiven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı olsun çamurdan olsun...
    Tefeciye git.
    Biri Beni Durdursun !!!!!

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende hayabusa istiyorum. ya hayırlısı ...... hem paran yok 6000tl lik motor almak istiyorsun. Aç tavuk rüyasında kendisini mısır ambarında görürmüşşşşşşş. bence o fikrinden vazgeç . git bir kendine 1500tl ye bir ortasınıf makina al büyük sözü dinle... yukarda ki verdiğim örnek seni üzmemiştir umarım. fakat doğrular biraz can yakar. acıtır... 5 veya 7 yıllık eski bir makina al rahat et temizinden. yoksa işin de yoksa banka canına okur. aldığın krediyi ödeyemezsen...
    103 hp

Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    Alıntı Geographer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb önümüzdeki ay cbr 125 almayı düşünüyorum
    Ehliyeti yeni aldım, deneyimli değilim.
    İyi bir tercih mi önce onu sorayım
    bir de nasıl bir kask almalıyım çok da pahalı olmamalı
    bu adama bu yapılırmı be
    ...

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eeee........... devir para devri adam parasını konuşturuyor..... helal..........
    103 hp

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

: (

valla nihat aynen bende cbr almayı düşünüyordum ciddi ciddi en az 1-2 sezon binerim diyordum gerçekten çok güzel bir motor.ama kısmet işte .ama sana tavsiyem ne alırsan al kendi adına alma satarken sorun olur madem vergi borcun var..Bu arda af cıkmısken bence borcunu yapılandır faizi silinsin 36 ayda öde...
    2,seçenek arayış içinde ol mesela benım gecen seneki siyah cbr 125 coook coook uygun fiyata bulmuştum..1500 cın malına vereceğine hazır ötv düşmüşken 2, el piyasasıda düşer uygun bir şey alırsın inşallah mesela geçen bir tane varmış cbr 125 çook uygun fiyata ama sahibine ulaşamadım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)