Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yeni kasa honda cbr125r alamak istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 125 R
    Alıntı ceycey_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu adama bu yapılırmı be
    Ne yaptım yaa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum sağolun cevaplarınız için ama zaten bana kredi çıksa bile vergi borcumdan dolayı devlet motosikletime el koyar o yüzden şu ana üzerime hiç birşey alamıyorum.ben hiç bunu unutmuştum şimdi geri tek seçenek kalıyor motosikleti bir başkasının adına almak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:33 ----------

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla nihat aynen bende cbr almayı düşünüyordum ciddi ciddi en az 1-2 sezon binerim diyordum gerçekten çok güzel bir motor.ama kısmet işte .ama sana tavsiyem ne alırsan al kendi adına alma satarken sorun olur madem vergi borcun var..Bu arda af cıkmısken bence borcunu yapılandır faizi silinsin 36 ayda öde...
    2,seçenek arayış içinde ol mesela benım gecen seneki siyah cbr 125 coook coook uygun fiyata bulmuştum..1500 cın malına vereceğine hazır ötv düşmüşken 2, el piyasasıda düşer uygun bir şey alırsın inşallah mesela geçen bir tane varmış cbr 125 çook uygun fiyata ama sahibine ulaşamadım.

Ahmet abi sağol cevabın için ama olursa sıfır olsun diyorum bi çaresine bakacaz artık zaten kendi adıma alamıyorum vergi borcundan dolayı hemen el koyar devlet başkasının üzerine alıcam kardeşim falan.bu arada benim borç ödenecek cinsten değil az söyliym çok anla.bu arada Hyosung 250 gtr almışsın sende hayırlı olsun kazasız belasız binersin inşallah
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)