Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni cbr250'ye arka çanta (topcase) takılır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    arkadaşlar, yeni cbr250 almaya niyetim var.

bu tarz motorlara topcase takılması pek görülmüş değildir. fakat öte yandan hayatın gerçekleri var. park edince içine kaskımı, korumalarımı koyacağım bir çanta önemli bir ihtiyaç.

fuarda veya bir şekilde bu motoru görmüş arkadaşlar bu konuda fikrinizi söyler misiniz? bu motora topcase takılır mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym gts 250 gidiyor fz6 fazer gelecek
    topcase takılamıcak motor yoktur tahminimce , 250 r a pek şık durmaz dediğin gibi ama , ihtiyaçsa takılmalı ziraa kaskını korumalıklarını elinden taşımak zorunda kalmaktan iyidir.
    yada gerektiğinde takarsın sadece topcaseyi.

ben olsam takmazdım ama

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uygun bir topcase taşıma demiri yaptırılıp kullanılabilir. Neticede şık durmaz ama ihtiyaçlar dahilinde zorundaysanız takılabilir.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    takılır neden takılmasın....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Bence güzel bir demire otuttur topcaseyi.İşin olmadığı zaman sökersin.Her türlü kullanırsın.Portatif birşey al işte.
    Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık , doğru insanı bulduğumuzda onların değerini anlayamazdık ...

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Gayet de hoş durur,şu kumaş yan çantalardan takarsan.Sonuçta alet vfr 1200 ün çok benzeri,ona takılıyorsa buna da takılır.
    facebook.com/kaskafa

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    bu kumaş kuyruk çantalarından ben kullanıyorum, kappa marka. oldukça kullanışlı, yeri geldiğinde sırt çantası gibi taşımakta mümkün.

ancak şöyle bir durumda var, sürekli yanınızda taşımanız gereken ıvız zıvırlar yada kaskınızı bırakamayacağınız durumlar için bir topcase gerekiyor. bence motorun arkasında artçı için tutamak olan her motosiklete topcase takılabilir. özel bir demir yaptırıp artçı tutamaklarını sökerek oraya topcasei monte edebilirsin.

kumaş yan çantalarda seyahatlerde sıkıntı yaratabiliyor. çok dikkatli yerleştirmek lazım, zira hareket halindeyken kuyruk ile arka lastiğin arasına girebilir ya da bir şekilde gevşeyip egzosta yaslanırsa yanabilir. bir de yağmur ihtimali var..

ninja için topcase projem var ama yakışır mı yakışmaz bilmiyorum. motorun orijinalliğini baya değiştireceği için yaptırmayacağım heralde..
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

holigan05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok :/
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gayet de hoş durur,şu kumaş yan çantalardan takarsan.Sonuçta alet vfr 1200 ün çok benzeri,ona takılıyorsa buna da takılır.
    Çok haklısın..
    Bencede yan çanta uydurulabilirse aşırı hoş bi görüntü ortaya çıkar

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun tam olarak adı ne diye geçiyor . Nereden temin edebiliriz . Böyle bir şey arıyorum bende
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

Alıntı serimotorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun tam olarak adı ne diye geçiyor . Nereden temin edebiliriz . Böyle bir şey arıyorum bende
    hondanın orjinal aksesuarı bu,honda bayilerinden alabilirsiniz,motoru aldığımda alacağım bu çantadan bir tane çok şık duruyor.19 lt. arka çanta diye geçiyor.

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hondanın orjinal aksesuarı bu,honda bayilerinden alabilirsiniz,motoru aldığımda alacağım bu çantadan bir tane çok şık duruyor.19 lt. arka çanta diye geçiyor.
    Teşekkür ederim . Bende benim racer'a takmayı düşünüyorum.Kanuni ye honda gitmez belki ama bu böyle çanta da başka markada yok.Bu tip motorlar için gayet hoş duruyor. Aldığınızda resimlerini de bekleriz
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Aslında bu tip spor motorlara pek yakıştıramıyorlar ama benim gibi günlük kullanan varsa özellikle işe gidip gelenler kışında kullananlar için çanta olmassa olmazlardan denebilir... Ben bu motoru yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. temmuzda aldım. Önceki motorum cbr 125 e çanta taktırmıştım. Çok rahat ediyordum.. Onada yakıştıramıyorlardı ama ihtiyaç. Bir yere gittiğinizde dizlikleri eldivenleri montu bırakmak için çok iyi oluyor.. elinizde yük kalmıyor çok avantajlı.. aynı zamanda içine zincir kilidi lastik tamir aparatını.. yedekte bir yağmurluk koymak içinde harkülade.. tavsiyem.. ihtiyacınız varsa kesinlikle takılmalı.. motorlar artık günlük ihtiyaç... Sürücülerde bilinçlenmeye başladı motorlar arttıkça.. Taktırınca resimleri eklerim.. Sorduğum kadarıyla sadece istoç anes motor takıyor.. ama sadece demirine 85€+kdv istiyorlar yani uçmuşlar.. En iyisi demiri yaptırıp üstüne bir çanta uydurmak... demir olduktan sonra çanta kolay..
    Saygılarımla...
    Allah Hepinizi, Kazadan, Beladan Korusun!:salut: Çok hız yapmayın arkdaşlar, hareket felan hiç yapmayın.. dikkat edin... Ayhan Sözen: Motosiklet Hayranlarından birisiyim işte...:queen:
    İlgi alanım sportif motorlar üzerine

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    motokurt abimizin motorunda var..google görsellerde motokurt diye aratırsanız görebilirsiniz..
    Youtube: YOL AVCISI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler