Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SYM Fiddle 125 ile İst-Bozcaada

Motovento
    REKLAM ALANI
    Touristas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 400ie
    Selamlar Motor dostları.

Eşim ile beraber mayıs ortaları yenikapı bandırma feribotunu kullanarak bozcaadaya varmayı planlamaktayız. Sizce fidelle 125 ile skandal olurmu
    yoksa yaklaşık 80 km hız ile gezegeze güzel bir yolculuk yaşarmıyım?
    Bandırmada feribottan inince yaklaşık en fazla 1.5 saat daha motor kullanmam gerekir diye tahmin ediyorum. İkinci olarak Bozcaada feribotundan inişte zaten
    adaya inmiş olacağımdan sakin bir trafik beni karşılar ve bu durumda fiddle ile
    seyahat yeterli olmuş olur diye düşüyorum. Sizin fikirleriniz benim için altın
    değerindedir. Şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    eşim ve ben , 2 kişi sym 200 joy ile aynı güzergahı bu yaz feribotsuz yaptık feribottan sonra 1.5 satten fazla sürecektir , geçen yaz sağlı sollu yol çalışmaları vardı bittiyse sorun yok ama devam ediyor ise hızın düşük kalır ve oldukça mıcır yersin...

yoğun bir trafik olmasa da hızlı bir trafik olan güzergahtan gideceksiniz ana yoldan ayrılıp geyikliye kadar olan yol harika ki adaya varınca dışardan geldiğiniz kabak gibi belli olacak
    heryer motosiklet ve şort terlikli kullanıcı dolu olacak ,

adadaki ayazma plajına rüzgar güllerine eski yeldeğirmenine gitmeyi unutmayın
    ayrıca battı balık adlı yerde şarap balık yemenizi şiddetle tavsiye ederim.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Piaggio X8 400ie
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eşim ve ben , 2 kişi sym 200 joy ile aynı güzergahı bu yaz feribotsuz yaptık feribottan sonra 1.5 satten fazla sürecektir , geçen yaz sağlı sollu yol çalışmaları vardı bittiyse sorun yok ama devam ediyor ise hızın düşük kalır ve oldukça mıcır yersin...

yoğun bir trafik olmasa da hızlı bir trafik olan güzergahtan gideceksiniz ana yoldan ayrılıp geyikliye kadar olan yol harika ki adaya varınca dışardan geldiğiniz kabak gibi belli olacak
    heryer motosiklet ve şort terlikli kullanıcı dolu olacak ,

adadaki ayazma plajına rüzgar güllerine eski yeldeğirmenine gitmeyi unutmayın
    ayrıca battı balık adlı yerde şarap balık yemenizi şiddetle tavsiye ederim.
    Çok teşekkür ederim takendy. Gerçi sizinki 200'lükmüş ama taş yedikten sonra goldwingde yer mobylettede. Toplam yolculuk 5 saat sürermi diyorsunuz?

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Pardon biri bozcaada mı dedi ? Hayatım orda geçti Bilgi için pm atabilirsiniz.
    Ayrıca bandırma ido sizin için gayet uygundur.
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    O aylarda bizde eşimle birlikte hersene olduğu gibi bu senede Büyükçekmece- Bozcacada seyahatı düşünüyoruz. Haberleşirsek yoldaş ,oralarda arkadaş olabiliriz.

Motosikleti
    Piaggio X8 400ie
    Alıntı serimotorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pardon biri bozcaada mı dedi ? Hayatım orda geçti Bilgi için pm atabilirsiniz.
    Ayrıca bandırma ido sizin için gayet uygundur.
    Saol kardeş. Her hangi bir soru işaretinde sana danışacağıma emin olabilirsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:45 ----------

Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O aylarda bizde eşimle birlikte hersene olduğu gibi bu senede Büyükçekmece- Bozcacada seyahatı düşünüyoruz. Haberleşirsek yoldaş ,oralarda arkadaş olabiliriz.
    Eşiniz ile beraber hep yolunuz açık olsun. Kardeş neden olmasın oralarda
    beraber teker çevirmek bana onur verecektir. Sağolasın.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    rahat rahat gidersin merak etme! tabi yola eksiksiz çıkmak kaydıyla
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    her zaman gitmeyi planladığım bir yer.. resimleri bekleriz gidince... bence sorunsuz gidersiniz...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Alıntı Touristas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saol kardeş. Her hangi bir soru işaretinde sana danışacağıma emin olabilirsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:45 ----------

Eşiniz ile beraber hep yolunuz açık olsun. Kardeş neden olmasın oralarda
    beraber teker çevirmek bana onur verecektir. Sağolasın.
    Güzel temennileriniz için teşekkürler. Sizlerin de her zaman sağlıkla ve keyifle yolu açık olsun.
    Yeterki vaktim seyahar için uygun olsun. Her yere varım. Görüşmek dileği ile..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)