Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

xt 600 sele yüksekliği ile ilgili

Motovento
    REKLAM ALANI
    mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    bence bayan motoru değill.. sırıtmayasın üstünde...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı VIA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir motosikletçi bayana kavgada söylenmez bu
    Yaani..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:33 ----------

Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gs de yüksek kalır bu boydaki bir insana. F650CS yani Scarver bulunabiliyorsa bak o güzel olur.
    GS'nin selesi tutsa kilosu tutmaz. Istanbul'da kendi motosikletimi almadan once oturmuştum ustune. Biraz sağa sola salladım, agır geldi (eh.. 210kg civarı...).
    Benim Comet'i tek başıma yerden kaldırabilmiştim(180kg). xt600 kaç kilo? Arazi tipi oldugu için daha hafif olmasını bekliyorum?!
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    134 kg sanırım

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    134 kg sanırım
    Like a toy then ;)

(Yuh! 40 kilo mu hafif Comet'ten? O halde seleyi aynı yükseklige getirsem belki?!)

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Yanlış bilgilendirmeyelim lütfen XT600 kuru ağırlığı 164kg. Cezerye deneme imkanı olsa iyi olurdu şimdi bende seni yanıltmış olmayım yokmu oralarda deneme yapabileceğin bir xt ?

Temmuzu beklersen memleketime gideceğim Erzurum yolumun üzeri bir tur veririm motoru

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gs de yüksek kalır bu boydaki bir insana. F650CS yani Scarver bulunabiliyorsa bak o güzel olur.
    Bu kabaymış. Atik olamaz bu, ağır görünüyor. Boyle bir motor istemiyorum.
    Teşekkürler

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    f650 kuru-dolu ağırlıkları 176-191 kg.
    xt600 156-170 kg.
    bu 20 kiloluk farkda su soğutma, çift egsoz, kafa grenajı falan filan işte.

ibo gibi olacak biraz ama bence bmw
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

unsaloc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pegaso650-Cbf150-KLE500-F650GS
    Malesef 170kg yaşı :(
    Kullanılır kullanılmasında bir şekilde ama zevkten çok sıkıntı verir , tehlike yaratır.

Ayağınız tozlu bir zemine gelse , biraz meğilli bir yerdeyseniz mümkünatı yok 170kg ı tutamazsınız , bırakın tutmayı devrilirse yalnız başına çok zor dikersiniz ayağa i fıtık eder adamı da madamı da.
    Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı

"Tecrube, limitlerini bilmektir"

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kabaymış. Atik olamaz bu, ağır görünüyor. Boyle bir motor istemiyorum.
    Teşekkürler

CS oldukça atik bir motosiklet .. tekrar bakman faydana olacaktır ... hem boyuna oldukça uygun ... inceleme yazılarını falan tekrar oku bence , kullanan bir arkadaşım var gayet memnun , yakıtı da çok düşük ... yok yok tekrar düşün sen

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Yanlış bilgilendirmeyelim lütfen XT600 kuru ağırlığı 164kg. Cezerye deneme imkanı olsa iyi olurdu şimdi bende seni yanıltmış olmayım yokmu oralarda deneme yapabileceğin bir xt ?

Temmuzu beklersen memleketime gideceğim Erzurum yolumun üzeri bir tur veririm motoru
    Satın almak icin Temmuz'u bekleyeceğimi sanmıyorum. Ama Honda 660 kullanmıştım Çukurova'da. Yani... Saçma sapan bir arazide (teker yüksekliğinde peş peşe tümsekler düşün.. 1. vites, gaz-debriyaj- gaz debriyaj), artçıyla yol almıştım.

Sen nerdesin, memleket nerde?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:40 ----------

Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CS oldukça atik bir motosiklet .. tekrar bakman faydana olacaktır ... hem boyuna oldukça uygun ... inceleme yazılarını falan tekrar oku bence , kullanan bir arkadaşım var gayet memnun , yakıtı da çok düşük ... yok yok tekrar düşün sen
    İyi, güzel ama.. neden güldüğünü hiç anlamadım

Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Satın almak icin Temmuz'u bekleyeceğimi sanmıyorum. Ama Honda 660 kullanmıştım Çukurova'da. Yani... Saçma sapan bir arazide (teker yüksekliğinde peş peşe tümsekler düşün.. 1. vites, gaz-debriyaj- gaz debriyaj), artçıyla yol almıştım.

Sen nerdesin, memleket nerde?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:40 ----------

İyi, güzel ama.. neden güldüğünü hiç anlamadım

çok ısrar ettim de kendi kendime ondan güldüm ... sen neden terso yaptın bende onu anlamadım

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    F650 serisinin atikliğini xt ile karşılaştırmayın bence Üzülürsünüz... XT nin torku hiç birinde yok ne yazık ki. Benim gönlümde de bir bmw yatıyor orası ayrı. Ama xt başka...

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    F650 serisinin atikliğini xt ile karşılaştırmayın bence Üzülürsünüz... XT nin torku hiç birinde yok ne yazık ki. Benim gönlümde de bir bmw yatıyor orası ayrı. Ama xt başka...
    Ben bile sezgisel olarak şunu soyleyebilriim: f650gs uzun yol icin cok iyi olurdu (otoyol vs) ama daga cikmaya gelmez, yazık... Çok amaçlı bişe lazım. Yaza doğuyu gezecem.

EnDuRoCu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    XT çok değişik bir enduro'dur farklıdır 93 modelide aynı 2008 modelide (660'lar biraz daha torkludur) her an sana torku hisettirir onu almayı düşünüyorsan at'a binmeyi öğrenmelisin önce
    altı''AT''mış

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    çok ısrar ettim de kendi kendime ondan güldüm ... sen neden terso yaptın bende onu anlamadım
    Yok la. iiyim

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L

Sen nerdesin, memleket nerde?[COLOR="Silver"]
    Van'dayım memleket Sivas ama Ankara'ya kadar gideceğim.Ozamana kadar yaşarsam tabi;buralarda motosiklet kullanmak çok daha riskli...

Buraya bi bak istersen sizin ordanda geçmiştim hem almayı düşündüğün motor hakkındada epey fikir verecektir.

http://www.motosiklet.net/forum/etki...niz-kesfi.html

Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    Yok la. iiyim

şimdi bana bak ... bayansan bayansın ben kimseyi kuru kuruya tartmam ve saygı göstermem tamam mı ???

bana la falan diye hitap edemezsin , kullandığın ifadelere de dikkat et .... akıllı ol

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    şimdi bana bak ... bayansan bayansın ben kimseyi kuru kuruya tartmam ve saygı göstermem tamam mı ???

bana la falan diye hitap edemezsin , kullandığın ifadelere de dikkat et .... akıllı ol
    Ne bilim yaa.. "terso" falan demişsin. Samimi konuştuğunu zannetim. Sadece yazarak anlaştığımız bir platformdayız. Bence daha pozitif bakmalısın hayata..Gaayet de ılımlı biriyimdir oysa?! Neyi/ nası algıladığını bilmiyorum ama, emin ol art niyetim yok.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:32 ----------

Van'dayım memleket Sivas ama Ankara'ya kadar gideceğim.Ozamana kadar yaşarsam tabi;buralarda motosiklet kullanmak çok daha riskli...

Buraya bi bak istersen sizin ordanda geçmiştim hem almayı düşündüğün motor hakkındada epey fikir verecektir.

Eyvallah

Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    cezerye hanım konu ile ilgili olarak bana özel mesaj atma nezaketinde bulunduğunuz için teşekkür ederim ... sizinde dediğiniz gibi burada sadece yazarak anlaşmaya çalışıyoruz ... ben kendi payıma oluşan yanlış anlaşılmadan dolayı herkesin önünde tarafınızdan özür dilerim ... alacağınız motosiklet şimdiden hayırlı uğurlu olsun ....

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    cezerye hanım konu ile ilgili olarak bana özel mesaj atma nezaketinde bulunduğunuz için teşekkür ederim ... sizinde dediğiniz gibi burada sadece yazarak anlaşmaya çalışıyoruz ... ben kendi payıma oluşan yanlış anlaşılmadan dolayı herkesin önünde tarafınızdan özür dilerim ... alacağınız motosiklet şimdiden hayırlı uğurlu olsun ....
    Rica ederim, ben de daha dikkatli olurum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:02 ----------

Bu gezinize bakmıştım. Benim de yol almak için vaktim olacak yaza doğru. Mayıs-Haziran-Temmuz..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler