Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

xvs 950 yamaha midnight star

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Midnightstar XVS 950
    LostRider öncelikle detaylı açıklaman için çok teşekkürler, gerçekten benim için çok faydalı oldu, Fuelpak almayı düşünmüyordum ama gerekli bir parçaymış. Susturucuyu takınca orjinal ekzoz sesine geri dönmüyor mu? Orta karar bir ses çıkıyorsa daha da seveceğim bu egzozu. Bir arkadaşımda Big Radius var o kadar gürültülü ki her çalıştırdığında sokakta tüm alarmlar ötüyor, bu kadar gürültülü olsun istemiyorum zira benim motor kapalı site otoparkında duruyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    vance hause tüp ekzozst taktım hiçbir sıkıntı yaşamadım ayrıca istersen cift ekzozda taktırabilirsin piyasada var..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:38 ----------

aşagı yukarı o kadar verdim ayrıca amerikadan ön granaj getirttim oda 1000 tl filan tutuyor ama motorda harleyin street glide sinin aynısı oluyor
    2014 YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT

lost usta eksoz konusunda paylaştığın bilgiler için teşekkür 1 yıldan beri xvs 950 yi takip ediyorum bayiye gidip görme fırsatımda oldu yorumlardaan alanların çok memnun olduğu açık kısaca kafaya koydum alacam bu motoru şuan ki fiyatı 24700 tl bende motora ayırdığım 30000 tl var motorda ilk değiştirmek istediğim eksoz keza sesi motora yakışmıyor bence çift eksoz yapıcam çok dikkat çekici gürültülü bi ses istemiyorum insanı şehvetlendiren tok bi ses olsun yeter bide piyasadaki çift eksozun sopa gibi uzanmasını istemiyorum ucu dışa kıvrımlı daha şekil bişey olsa beni çok daha mutlu edicek böyle bir eksozu nerden bulabilirim standart hava filtresiyle uyum sağlayabilirmiyim bana yardımcı olrsan çok sevinicem teşekkürler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)