Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ehliyet ehliyet ehliyet

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 150 zc
    slm arkadaşlar yaz geliyor ben yazın binmeyi seven biriyim ve 2 senedir ehliyetsiz sürüyorum insanın kafasında hep bi soru işareti var bende ehliyet almayı düşünüyorum a2 doğum tarihim ağustos 1993 heralde alıyorum sorum o değilde
    yeni kanun geldi falan diyen arkadaslarım var liseyi bitirmen gerekiyo fln böyle bişi geçerlimi ben hala lise öğrencisiyim
    istenilen belgeler nedir ortalama ne kadara patlar eskişehirde neresi iidir A2 ve B aynı anda alabilirmiyim veya
    teşşekürler sevgiler saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    A2 sınıfı Motosiklet sürücü belgesinin toplam maliyeti;

150 tl kurs ücreti (taksitli)
    45 tl sınav hizmetleri ücreti (M.E.B.lığı Ziraat Bankası ,Vakıflar Bankası Veya Halkbankası hesabına)
    40 tl sağlik raporu (ilgili polikliniğe ödenecek)
    150 tl trafik masrafı (sürücü belgesi alırken trafik tescil şb.ne ödenecek.)

Gerekli belgeler;

- 3 adet fotoğraf
    - Diploma veya öğrenim belgesi fot.
    - Sağlık raporu(Kurs yönlendirebilir)
    - Savcılık belgesi(Kurs yardımcı olabilir.)

NOT:

- Ön kayıt için sadece kimlik fotokopisi veya faxı yeterli

- Yukarıdaki bilgiler daha önceden ehliyeti olanlar için geçerlidir.Daha önceden ehliyeti olmayanlar içinse Kurs fiyatına 90 tl daha eklenecektir.Ayrıca gireceği dersler Trafik ,Motor ve İlkyardım olacaktır.

A2 sınıfı mosiklet ehliyeti için en az 20/03/1994 doğumlu olmak
    B sınıfı otomobil ehliyeti için en az 20/03/1993 doğumlu olmak

Şu andaki yönetmeliğe göre en az Ortaokul veya İlköğretim diploması sahibi olmak gerekli.(2011 Yılına kadar ilkokul mezunlarıda ehliyet alabilmektedir.)

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Alıntı buraks12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar yaz geliyor ben yazın binmeyi seven biriyim ve 2 senedir ehliyetsiz sürüyorum insanın kafasında hep bi soru işareti var bende ehliyet almayı düşünüyorum a2 doğum tarihim ağustos 1993 heralde alıyorum sorum o değilde
    yeni kanun geldi falan diyen arkadaslarım var liseyi bitirmen gerekiyo fln böyle bişi geçerlimi ben hala lise öğrencisiyim
    istenilen belgeler nedir ortalama ne kadara patlar eskişehirde neresi iidir A2 ve B aynı anda alabilirmiyim veya
    teşşekürler sevgiler saygılar.
    Merhaba Burak;
    A2 ehliyet ile ilgili tüm detaylara www.gelisimsurucu.com dan ulaşabilirsin...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

Motosikleti
    motoran torro 100
    bende daha lise öğrencisiyim ama kursa yazıldım ve sınava bile girdim 1 nde açıklancak.öğrencilerden diploma yerine öğrenci belgesi istiyolar.yani okurken de alabilirsin ehliyeti.benim yaptığım gibi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)