Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir Saçmalık Daha!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Ben 17 yaşındayım ehliyetimi alalı 5 ay oldu şimdi ben kendi üstüme motor alamicekmıyım? Böyle saçma şeymi olur ehliyetini al ama o aracı üstüne alama :S
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...[COLOR="Red"][B][B][/B][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    apocahpto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kesinlikle katılıyorum... aynı dertten bende müzdaribim

umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    alırsın fakat velinin noterde bşiler yapması gerekiyo
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Bende bunu bugun duydum ,tamam araba 17 yaşında üste alınmayabilir ama ehliyeti al motoru üstüne alama saçma

Motosikleti
    Mondial RF 150
    nabacan üstüne alıp oda dert be kardeşim sigortası cartı curtu boşwer sen yap şirketin yada babanın üstüne yaşını doldurunca kendi üstüne yaparsın

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    babam motor aldığımı görse beni eve almaz daha ben dominosta çalışıyorum maaş hesabı açarken bile mutfakçı olarak açtık. Ordada veli şartı koştular . Bankada neyse ama bu motor işinde büyük bir saçmalık madem ehliyeti 17 i ruhsat işinide yapında kafamız rahat olsun bari işte devletimizin saçma saçma işleri yaşımız küçük pek birşey bilmiyoruz belki abilerimiz yargılar bizi ama bildiğimiz olanlar bunlar işte

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:43 ----------

öyle deme excess kardeş motora biniyosak sigortasıda olucak muayneside motor benimsede ben kendi üstüme olmasını isterim
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...[COLOR="Red"][B][B][/B][/B][/COLOR]

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    kardeşim 18 yaşından küçük olduğun için üstüne kendin alamazsın ama şu şekilde üstüne alabilirsin anne ve babanın imzası ile alabilirsin notere ailenle git o zaman üstüne alabilirsin aracı...

bendede aynı sorun olmuştu babamın üstüne yaptık artık...
    20

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Ailene pek de dürüst davrandığın söylenemez
    Kazaya karışıp zaar gördüğünde ne yapacak acaba velin? resmi olarak 18 yaşında reşit olacaksın o zmana kadar '' idare et, ızgara et'den daha iyi dir ''
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

shule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja250r-600RR-gs650
    17 yaşında olsamda motoru üstüme alamasam...ahhh
    Düş kurmaya cesaret edenler,onları gerçekleştirmeye de cesaret eder

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    bu yaşında o nick bile yasak sana
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    baban kızıyorsa annene söyle ana yüreği gibisi yok yardım eder

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Alıntı shule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yaşında o nick bile yasak sana
    Akşam akşam koptum yaf ............

Motosikleti
    Mondial RF 150
    katılıyorumm votkalı bu yorumları iyi kes bakk ciğeri yananlar burdaa sen hala üstüne geçirmek istiyorsun

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Veli konularına girmeye gerek yok arkadaşlar ben size bir soru sordum sadece yargılama istemedm ben lise 1 den beri yaz kız demeden motor üstünde çalışıyorum kimse maaşı eve götürdüğüm zaman bu paranın nerden geldiğini yargılamıyor ben motor üstünde ellerim buz tutmuşken su dağıtıyodm kimse ağzını açıp birşey demiyor du iş kendi motorumuza gelince çok küçk oluyorz veliye göre lütfen bilmediğiniz konulara girmeyiniz ben sadece üstüme alabiliyormuyum diye sordum.

Esprili cevap yazan arkadaşlarada teşekkür ederim keşke bende yaşım gibi 17 lik olsam üstümdeki yorgunluk beni 50 den beter gösteriyor .)

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    +1 bende bende
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Aynı şeyi bende yaşadım. 18 e girmeme 15 gün kalmıştı . Noter üstüne yapamayız dedi. Tam gün ve ay dolması gerekiyor. Gittim babamı çağırdım geldim o aldı üstüne
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

Motosikleti
    Mondial RF 150
    Alıntı Votkalı24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Veli konularına girmeye gerek yok arkadaşlar ben size bir soru sordum sadece yargılama istemedm ben lise 1 den beri yaz kız demeden motor üstünde çalışıyorum kimse maaşı eve götürdüğüm zaman bu paranın nerden geldiğini yargılamıyor ben motor üstünde ellerim buz tutmuşken su dağıtıyodm kimse ağzını açıp birşey demiyor du iş kendi motorumuza gelince çok küçk oluyorz veliye göre lütfen bilmediğiniz konulara girmeyiniz ben sadece üstüme alabiliyormuyum diye sordum.

Esprili cevap yazan arkadaşlarada teşekkür ederim keşke bende yaşım gibi 17 lik olsam üstümdeki yorgunluk beni 50 den beter gösteriyor .)
    alamıyorsun 18ini bekle okey

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    babam motor aldığımı görse beni eve almaz daha Bundan dolayı önlem almış olabilirlermi ? )))

Salihyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    17 Yaşında alım-satım yapamazsın maalesef, yasal temsilcisi senin yerine alabilir. Yani ebeveynin alabilir.
    Yorum yok!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)