Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Noter işlemleri hakkında bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Arkadaşlar caracalımı sattım sayılır , tek sorun askerde ızın kullanmadıgım ıcın kımlıgımı blk bcvs u vermedı daha asker gozukuyorsun arkandan gonderırız dıye bır turlu de gonderemedıler . Noterde ehliyetle satıs yapılabılırmı uzerınde tc kımlık no mevcut
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Sirkecide bir noterde bu işlemi yaptıramadık satan arkadaşda sadece ehliyet vardı ,fakat ordan çıkıp başka bir notere gittiğimizde sorunsuz işimizi yaptık yani kısacası noterine bağlı

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    T.C kimlik nolu ehliyetiniz de kırılma çatlama silinme gibi kusurlar yoksa noterlerde işlem yaptırabilirsiniz , pasaportunuz varsa da aynı işi görür...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Ben 3 kez noter satışı yaptım. İkisinde ehliyet verdim hiçbir şey demediler. Üçüncüsünde ehliyetimi verdiğimde nüfus cüzdanı istedi, olmasına rağmen cüzdana çok zor girip çıktığı için yok dedim yine ehliyetle işlem yaptı.

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    60 TL yi gözden çıkartmaya razıysan git nüfus müdürlüğüne kimliği kaybettim de. Yarım saat sonra yenisini al.
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)