Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Antalya YAMAHA Bayii...

Motovento
    REKLAM ALANI
    AzRaİL42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaşlar Antalyada Nebioğullarından Başka SIfır Yamaha Alabiliceğim Bir Bayii Varmıdır Bildiğiniz Adres Olarak Belirtirsenzi Sevinirim Nebioğullarından Alışveriş Yapmak İstemiyorum.
    Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xburakx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax250
    yok diye biliyorum
    nebi ile papaz olmayan yok
    motor ne alacaksınız

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Kardeş Cebimde Param Gittim Nebioğullarına Dedim Ben Yeni Kasa Ybrlere Bakıcam Adam Bana Şöyle Bi Hareket Yaptı Geç Bak Orda Dedi Bende Tmm Eyw Dedim Neyse Motoru Test Etme İmkanımız War Mı Dedim Sesini Yükselterek YOK !! Dedi Bende Öylemi Dedim Size Kolay Gelsin Hayırlı Satışlar Şimdi Alanyada Etkin Ticaret Warmış Yamaha Bayisi Gidip Ordan Alıcam Eğer Antalyada Bulamazsam.
    Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Antalyada Nebioğullarından Başka SIfır Yamaha Alabiliceğim Bir Bayii Varmıdır Bildiğiniz Adres Olarak Belirtirsenzi Sevinirim Nebioğullarından Alışveriş Yapmak İstemiyorum.
    Alanyadan alırım dersen kardeş Etkin ticaret var burada yamaha yetkili satıcısı

Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş Cebimde Param Gittim Nebioğullarına Dedim Ben Yeni Kasa Ybrlere Bakıcam Adam Bana Şöyle Bi Hareket Yaptı Geç Bak Orda Dedi Bende Tmm Eyw Dedim Neyse Motoru Test Etme İmkanımız War Mı Dedim Sesini Yükselterek YOK !! Dedi Bende Öylemi Dedim Size Kolay Gelsin Hayırlı Satışlar Şimdi Alanyada Etkin Ticaret Warmış Yamaha Bayisi Gidip Ordan Alıcam Eğer Antalyada Bulamazsam.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

jack hammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    serikte ersoy ticaret vardı sanırım. ama bana sorarsan fuarı bekle yeni apache gelecekmiş.

xburakx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax250
    nebiogulları öyle ben motor parçamı almak için e.sanayideki çöl motora gidiyorum
    en iyisi 2el bir ybr satan birisiyle konuş alacaklı gibi
    mcdonalds da çalışan bir abimizde var çok memlun önceki motoruda 2004 ybr idi
    100kmde 5.5tl harçıyor dedi
    3ay önce yeni ybr görmüşdüm çöl motorda bir alo de belki vardır ellerinde bayadır gitmiyorum

kircil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Milas'ta Ybr 125'imi alırkenki yamaha yetkili satıcısı olan vatandaş da buna benzer tavırlar sergilemişti. Sanırsın motosiklet satmıyor sonsuz hayatın sırrını veriyor. Rahatsız olmuştum ama yine de motosiklet sevgisi ağır basmış ve satın almıştım. Sonra duydum ki herkes aynı şekilde rahatsızlık içindeymiş.
    ronnytechno bunu beğendi.
    Hakkını vermeden yükseltmeyi düşümüyorum.

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Bilaller yamaha bayii

karaislam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd kırmızı
    serik manavgat alanya herhalde var.antalya da motorcuların olduğu cadde nebioğullarının orayı diyorum orda gördüm ufak motorcular getirmiş.veya serikte lardeşim görmüş beyaz eşyacıda da varmış yeni kasa ybr.
    yağ:ipone 10w-40
    buji:ngkcr7hsa
    lastik:michelin pilot sporty(bir gün)

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaşlar Cevaplar İçin Sağolun Büyük İhtimalle Alanyadan Alıcam Ama Ben Motoru Babamın Üzerine Alıcam Götürmem Gereken Evraklar Neler Birde Babamın Alanyaya Gelmesi Lazımmıdır Şehir Dışında Çalışıyor O Yüzden.

Motosikleti
    nüfüs cüzdanı ve para

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    karaislam abinin dediği gibi cüzdan fotokopisi ve para ruhsatı Antalyada çıkaracağınız için orada lazım olacak babanız :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı karaislam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nüfüs cüzdanı ve para
    Eyw Kardeşim Saolasın.

sherrnova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L & Kawasaki Versys 650
    Keşke motosiklet satanlarda motosiklet tutkunu olsa... Halden anlarlar o zaman hiç olmazsa... Ruhsuz, Suratsız, Saygısız satıcılardan gına geldi artık...

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı sherrnova adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke motosiklet satanlarda motosiklet tutkunu olsa... Halden anlarlar o zaman hiç olmazsa... Ruhsuz, Suratsız, Saygısız satıcılardan gına geldi artık...
    Aynı Fikirdeyim Kardeşim.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    eğer değiniz gibi yaptıysa çok ayıp etmiş,genellikle paraya doymuş insanlar böyle yapar başka yerden almanız çok iyi olur
    bu arada arkadaşlar bişey soracağım ıspartada'da var nebioğulları odamı aynı yani antalyadakiyle bağlantısı varmı_?

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer değiniz gibi yaptıysa çok ayıp etmiş,genellikle paraya doymuş insanlar böyle yapar başka yerden almanız çok iyi olur
    bu arada arkadaşlar bişey soracağım ıspartada'da var nebioğulları odamı aynı yani antalyadakiyle bağlantısı varmı_?
    Kardeş Nebioğulları Çok Büyük Bi Firmayı Bundan 5 Sene Önce Felan Gayet Düzgün Efendilerdi 2005 Ten Sonra Bi Çöküş Yaşadılar Rakip Firmalar Çıkmaya Başladı Karşılarına Ondan Sonra İşin Ucunu Saldılar Şimdide Öyle Böyle İteleye İteleye Devam Ettirmeye Çalışıyorlar Ispartadaki Nebioğullarıda Aynı Kişiye Ait Bütün Nebioğulları 1 Kişiye Ait Kısaca Ama İsmi Aklıma Gelmedi Şimdi İşin Özü Bu Çok Büyüktüler Şimdide Küçülüyorlar Gün Geçtikçe Çöküyorlar Müşteri Kaybediyorlar Antalyada İstediğine Sor Nebioğulları Die Herkezin Başı Ağrır Google Nebioğulları Yaz Forumlardaki Yazıları Bi Oku İstersen

Motosikleti
    [QUOTE=extrem_015;2262468]eğer değiniz gibi yaptıysa çok ayıp etmiş,genellikle paraya doymuş insanlar böyle yapar başka yerden almanız çok iyi olur
    bu arada arkadaşlar bişey soracağım ıspartada'da var nebioğulları odamı aynı yani antalyadakiyle bağlantısı varmı_?[/QUOayno

aynı adam.zaten ilk ıspartada başlamışlar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:51 ----------

nebioğulları her büyük yer gibi arkadaşlar.adamlar tekel olmuş.

kymco,yamaha,sym,kawasaki antalya bayisi.rakibi olsaydı özellikle yamaha da böyle olmazdı.bende herhangi bir iş sektöründe tekel olsam insanları sallamam.mecbur benden alcaklar.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    bende 12 yıl önceki anahtarlıkları ve onlardan alınan motosiklet var
    bilgilendirme için tşklr.

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    [QUOTE=karaislam;2262480]
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada arkadaşlar bişey soracağım ıspartada'da var nebioğulları odamı aynı yani antalyadakiyle bağlantısı varmı_?[/QUOayno

aynı adam.zaten ilk ıspartada başlamışlar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:51 ----------

nebioğulları her büyük yer gibi arkadaşlar.adamlar tekel olmuş.

kymco,yamaha,sym,kawasaki antalya bayisi.rakibi olsaydı özellikle yamaha da böyle olmazdı.bende herhangi bir iş sektöründe tekel olsam insanları sallamam.mecbur benden alcaklar.

Aynı Fikirdeyim.

Antalyada YAMAHANIN Tek Bayisi Oldukları İçin Mecbur Millet Ondan Alıyor Ama 2.Bir YAMAHA Bayisinin Geldiği Gün Hiçde İyi Olmiycak Ki En Kısa Sürede Gelir İnşallah.

Nebioğulları Sadece Motosiklet Sektöründe Deil Her Sektörde Warlar Aslında İnş.Araç.Turizim.Güvenlik. Vs Vs Her Sektördeler Ama Antalyada Motosiklet Sektöründe Kurumsal Olarak İlk İpi Gögüsleyenlerden Ama Bu Söylediğim İlk Zamanlar İçin Sonradan Müşteri Memnuniyeti Düştü.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)