Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBF150'den anlayan beri gelsin

Motovento
    REKLAM ALANI
    norace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address
    Şu motor alınır mı, ne dersiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...54945315/detay

Aslında sıfır Yamaha Delight alacağım ama çok temiz göründü bu CBF. Yeni başlayan olduğum için vites göstergesi de benim için önemli bir şey. Siz ne diyorsunuz?

(A2 var ama hiç motosiklet kullanmadım)

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

CBF 150 nasıl bir motordur diye sormuyorum merak etmeyin. Biliyoruz herhalde namını. :D İkinci el alırken neye bakılır neye dikkat edilir bilmediğim için bilenlerden yardım almak istedim, konu o. Şimdi baktım da, "CBF 150 nasıl bir motordur?" gibi bir mesaj olmuş sanki.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    2008 model CBF 150 alıcaana bu fiyata 2012 de bulursun.
    CBF leri biliyosan 15 bin km.sonrası yağı yakmaya başlicaınıda biliyosun ben ikinci CBF i eskittim kuryelikte ve diceim o ki kilometreye bakma daha yüksek modelini al 150 tl ye 200cc silindir piston al taktır ve bak keyfine.
    ben öyle yaptım 2012 de sıfır aldım 14 bindeyken 200cc yaptım ve şuan 98 binde hala yağı yakmıyo.

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    6-7 yıllık bir cbf bu km de...şüpheli bi durum. bu kadar eski model bakma bencede

oguzcelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dilersen şu motor var, yakın arkadaşıma ait.Bakımları düzenli olarak yapıldı.Ve üzerindeki CBF çıkarmaları itina ile yok edilmiş farklı sade bir görünüm kazanmış olarak satışta.
    Ayrıca 2011

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2011-model-honda-cbf-150-154683187/detay

Hangi motoru alırsan al şimdiden hayırlı olsun.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    kardeş o motora o paraları verme 6 yaşında motor. 2.5 dan bi lira fazla verilmez o da aşırı yag yakma durumu, filan gibi şeyleri yoksa

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    hocam belki okadar etmez ama 2500 tl den fazla eder eger km oynanmamış ise..
    eski kasalar yen,i kasalara göre daha saglamdır..
    bence biraz pazarlık yapıp alabilirsiniz o motoru...
    ama km nin orjinal oldugunu bilmek lazım..
    bende cbf yeni aldım
    öncelikli tercihim edki kasa az km idi ama takasta yeni kasa oldu..
    sunu söleyebiliriö bende önceden olan 2007 model cbf mi arıyorum yeni kasaya bindikçe..

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    arkadaşlar eski kasa dedğiniz CBF aynı sadece motorda ufak değişiklikler var elektrik tesisatı düzeltilmiş yani rolantide giderken önünü rahat görebiliyon.
    2007 CBF le 150000 km.yaptım ve şuanki 2012 ile de 98000 oldu bence yenisi motor ve elektrik tesisatı olarak daha iyi.
    yeni kasa daha az yakıt harcıyo çünkü karburatoru vakumlu eski tip değil yani ama bunun faydası anca bizler kuryelere yarar senede 3veya 5 bin kilometre yapıcak birine fark etmez.yeni kasanın en güzel yanı jiklesidir çek jikleyi brak çalışsın tek başına.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

km si nin orjinal olduğuna pek inanamadım :( belki bundan önceki sahibi değiştirmiş olabilir 2008 bi motor o km de olmaz

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Alıntı gradyol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    km si nin orjinal olduğuna pek inanamadım :( belki bundan önceki sahibi değiştirmiş olabilir 2008 bi motor o km de olmaz
    2006 model motorum 26.000 km'de. Gerçekten az kullanılmış motorlar vardır piyasada, sadece incelemek araştırmak gerek orijinalliğini.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)