Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mcx'im üste 4lira ne gibi bi motor alınır

Motovento
    REKLAM ALANI
    EsesLifan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial mcx 150, Lifan tay100
    Merhaba arkadaşlar mcxi yeni aldım evet ama birden bire yetmiyo gibime geldi mcx(3)+4=7 bin tl 'ye ne gibi bi motor alabilirim biraz akıl verirmisiniz ya ne tarz düşünüyosun dicek şimdi bazı arkadaşlar ama inanın bende bilmiyorum chooper baktım biraz şimdi 250lilik chooperda alsam 150-160 gidemicem uzun yolda ama rahat ve sakin kullanımda iyi bi tip bunu düşündüm bana hitap etmiyor sanırım yazları 5-6kere uzun yola gezilere gitsem onun dışında hep şehir içindeyim aksiyona gelmicek bi tip olduğu için chooper eledim scooter zaten hiç tarzım değil şöyle gösterişli kalıplı bi naked olur ss olur o tarz bi motor şehir içinde biraz aksiyona gelebilecek şehir dışı motoruma sarıldığım zaman zaman tünelinde uçar gibi gitmek istiyorum daelim roadwine baktımda biraz şikayetçi gibi kullanıcılar japon olarak tavsiye edebilceğiniz bişey varsa onada bakabilirim ki ben bulamadım hızlı güçlü bi japon bu fiyatlara en fazla gösteriş için yzf r125 belki bulunabilir oda işime gelmez uzun yolda 125cc motor :/ 130 gitsin hadi yetmez sanırım bana 130u zorlasan mcxde yapar bunun dışında gs500ler var ama eski model ya işte sevmiyorum en azından 2007den üstü bi model olmalı yuki spitzerlere baktım şikayet yok gibi iyi bakım ve kullanımla normal ortalama bi çinli kadar gider galiba ama beygiri çok düşük bunun dışında bumoto var oda parça servis sorunu varmış ilerde dahada çok olucaktır kesin ve motor elimde kalıcaktır o yüzden ondanda uzak durucam hyosung var 2007-2008 bulunur bu fiyatlara belki zorlarsam 8e falan enjeksiyonlusuda bulunur ama parça fiyatları dudak uçuklatıyor fikirlerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    7000 TL sizin istediğiniz gibi hem 150 km hızlara çıkacak hem de sorunsuz ve masrafsız olacak motosiklet yok.7000 TL ye eski model 600 cc motosiklet alınabilir ama sizi fazlasıyla üzer çok masraf çıkartır.Tavsiyem eğer bütçeniz el veriyorsa 1000-1500 TL daha ekleyip 8000-9000 TL arası az kullanılmış CBR 250 R,SYM Wolf 250 veya Hyosung GT 250 R almanız.Evet hepsinin yedek parçası,Çinlilere göre biraz pahalıdır.Ama aradığınız bütün özellikleri tek bir motorda bulmanız imkansız.Çinlilerin yedek parçaları ucuzdur ama piyasadaki çoğu Çinli sizi istediğiniz hızlara çıkarmaz,çıkarsa da güvenli şekilde çıkarmaz.Ya para ya hız ikisinden birinden vazgeçmeniz lazım.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    twıster 250 cbf 250 lere bak ıstersen oda olmadı hyosung 250 de olabılır

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    hyosung gt 250 düşünebilirsin gtrlara göre daha temizini bulursun sürekli olmasada 150-160 lara çıkarsın, 130 la sürekli gidersin. ama rüzgar yersin onu baştan söyleyeyim yatma şansın yok çünkü

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    o fiyatlara aradığını karşılayabilecek hyosung 250 comet yada gtr.az daha çıkabilirsen cbr 250...

Motosikleti
    Genellikle aynı modeller sanırsam cbr,hyosung... Cbr için biraz bütçem zorluyor okadarına çıkamıyorum az bi fark var ama biraz zor gözüküyor onun dışında play_06 cbx ve cbf önermiş ama o modeller hiç uymuyor istediğim motora dostum ya 140 max hadi hızınıda geçtim tamam kaliteli motorlar ama kalıbı ybrden veya bi cbf150den farkı yok 250lilik gibi durmuyor makine bunun dışında hyosung comet çok öneren olmuş hyosung gtr lara bakıyorumda çok hızlı şekil makineler ama arkadaşımda vardı 2012 model sıfır aldı kaza yaptı motoru sapasağlam grenajlarında yarısı sağlam kafa grenajı hurda arka kuyruk falan şase yamuk falan 8 milyar masrafı çıktı hurdaya çıkarttı motoru yani öyle bi motor ki parçalarını alıp kendin toplasan 20milyarı geçicek bi motor parça fiyatları çok uçuk ki 2teker sonuçta nolucağı belli olmaz ilerde pişman olmaktansa vazgeçerim o motordan daha iyi birde sym wolf var onlara baktım o para olsa zaten sym falan bulaşmam cbr250 alırım direk symnin fiyatı çok pahalı geldi 2.ci eli bide geriye ne kaldı :/ 7 milyarım var ama adam akıllı bi motor bulamıyorum çinli ss'lere bakıcam son çare yuki,daelim falan :(

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Sahibinden e yaz kriterlerini filtrele hatta yakin illerede bak ankara, bursa kutahya gibi bir suru secenek az cok karar verirsin

Motosikleti
    Kafama göre bi motor bulamadım ya şu yuki spitzerin beygiri 250cc beygiri gibi olsaydı onu düşünüyordum oda 250cc aldığına deymez bi motor gibi

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    bırak yukiyi çakiyi boşwer

Motosikleti
    Bu paraya ne alınabilir ki başka 250 cc olmalı artık

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    200 lük bajaj pulsar var sıfır 7200 tl fuara gidip inceleyebilirsin hatta gösteriside var seyreder karar verirsin

Motosikleti
    Daha bajaj tam olarak oturtmadan almak biraz saçma ve cesaret ister bence ya tvs bile uzun zaman oldu piyasaya gireli hala en azından eskişehirde servis ve parça sorunu yaşanıyor önce yaygınlaşması lazım alıp ilerde pişman olmak var bajajı

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:05 ----------

Megelli nasıl arkadaşlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)