Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Silindir, piston

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Arkadaşlar Ybr 125 e 150 cc lik silindir piston atarsak ne gibi eksileri olabilir? Motora bi zararı olabilirmi? Yakıtı tabiki artıcak ama buna dengeli olarak performansta artıcak benim merak ettiğim motorun ömrüyle veya yürürüyle ilgili bir arıza çıkarırmı ?
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...[COLOR="Red"][B][B][/B][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    makinan bitikse deneyebilirsin ama. sağlam makinaya zevk için bunu yapma.. cc yükselt. 250 de yapsan o bir ybr. sana az geliyorsa sat. büyük cc al. sataraken verdiğin parayı bulamazsın. tecrübeye sabittir))
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Yapan bi abimiz var 150 lik silindir piston attıktan sonra Orduya gitti geldi hiç gaz kesmedm diyor ve motor en ufak bir sorun çıkartmamış. Çok CBF 150 ile kapıştım ışıklarda diyor hepsi hayretle bakıyormuş. Bu işlemi uygulıyalı 20 bin kilometre oldu diyor bir eksisini görmemiş.Ben birde işin ustalarından duymak istedim sadece yoksa biliyorum paramız olsa 250 lik makinalar olduğunu buda ayrı bi zevk işte tşk ederim yardımların iiçn
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...[COLOR="Red"][B][B][/B][/B][/COLOR]

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    silindiri, pistonu segmanı eline alıp doğru sanayiye, 150 cc'lik piston alıp ordan rektefeciye. rektefeci gömleği honlayacak.. ve büyük son işte 150 cc
    sonra toplayacaksın makineyi
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    silindiri, pistonu segmanı eline alıp doğru sanayiye, 150 cc'lik piston alıp ordan rektefeciye. rektefeci gömleği honlayacak.. ve büyük son işte 150 cc
    sonra toplayacaksın makineyi
    gökhan abi öğle yapana kadar direk 150 lik silindir piston takımı alsın daha iyi hemde 50 tl sadece takacak devam edecek aslında ben de düşünüyordum kendi motoruma ama yapan arkadaşlardan yorum almak istiyorum öncelikle işte ilanı
    http://www.sektorgezgini.com/company...&firma_id=2605
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Piyasada Ybr için hazır kitler bulunuyor 150cc 180 ccye kadar olanları var. Elbette uzun vadede sorun çıkma ihtimali var ancak uygun fiyata bu işi yaptırmak mümkün.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökhan abi öğle yapana kadar direk 150 lik silindir piston takımı alsın daha iyi hemde 50 tl sadece takacak devam edecek aslında ben de düşünüyordum kendi motoruma ama yapan arkadaşlardan yorum almak istiyorum öncelikle işte ilanı
    http://www.sektorgezgini.com/company...&firma_id=2605
    Ben hazır satıldığını bilmiyordum. hazırı varsa hiç gerek yok uğraşmaya tabi ki..
    Ama fiyat olarak aynı hesaba denk gelir zaten..
    30 milyon piston segman. 15 milyonda rektefe
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    sadece pisyon çapı ve strok büyütmek çözüm olmuyor bunun için yapılmış hazır kit ler var

big bore silindir
    big piston
    segman kiti
    big valve
    üst kapak
    kalbüratör
    bunlarn tamamen değişmesi lazım ve tabiki ateşlem sistemi ve kalbüratöründe

büyük silindiri beslemek için büyük bileşenler lazımıdır..
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Vakti zamaninda 150cc motorumu 180cc cevirmistim

sonuc Usta zengin oldu ben ise avanak. Her duydugun sehir efsanesine inanma.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor bitikse yaptır derim.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)