Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cep telefonuna navigasyon

Motovento
    REKLAM ALANI
    söztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese kazasız belasız sürüşler
    arkadaşlar cep telefonuna navigasyon yüklemek istiyorum (nokıa e90) bu işlerden anlayan yada telefonuna navigasyon yükleyip te beğenen yada beğenmeyen varsa bizi bilgilendirirmi
    şimdiden tşk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    reis-i eagles in sitesine bir bak, derdinin dermanı orada

http://www.reis-ieagles.com/
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    ustadim nokia maps yada garmini kullanabilirsin ben 2 sinide kullandim acikcasi nokia maps yada yeni adiyla ovi maps i tavsiye ederim hemde ucretsizdir cokda ayrintili haritasi
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Nokialara her yerde çok kolayca beleş navigasyon yükleniyo.Bende samsung wave 2 var.Çok gelişmiş bir navigasyonu var ama beleş değil.Turkcell shoplara falan uğrarsan yüklüyolar oralarda.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustadim nokia maps yada garmini kullanabilirsin ben 2 sinide kullandim acikcasi nokia maps yada yeni adiyla ovi maps i tavsiye ederim hemde ucretsizdir cokda ayrintili haritasi
    nokya harita diye bise var benim telde ama kayıtlı harita falan yok die girilmiyor internete bağlanmaya calısıyor bende konör gitcek diye korkuyorum tamamen ucretsizmi

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nokya harita diye bise var benim telde ama kayıtlı harita falan yok die girilmiyor internete bağlanmaya calısıyor bende konör gitcek diye korkuyorum tamamen ucretsizmi
    Harita ücreti ayrı bir şeydir, telefonun A-Gps ile yer tespiti sırasında kullandığı internet ücreti ayrı bir şeydir. Telefonunuzda dahili gps yoksa, gps tipi A-gps ise ve internete baglanmaya çalışıyorsa Gprs/3g/Edge ücreti ödersiniz. Yani kontör düşer. Tamamen ücretsiz denen şey Navigasyon haritalarının ücretsiz olmasıdır.

Navigasyon programlarında yazılıma ayrı ücret ödersiniz, kullanacağını ülkenin haritasına ayrı ücret. Nokia ben bu haritaları size ücretsiz sağlıyorum diyor Ovimaps da. Mevzu bu.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Motosikleti
    dostum nokianin sitesinden ovi maps diye program var onu bide maps loader diye bisey var onu da indirip pc ye kur o otomatik yukluyo tele vede byte gidiyo kurus anca gidiyo oda sadece acilista 5800 vardi bi ara o zaman kullanmistim ordan biliyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Telefonunun özelliklerini bilmiyorum ama eğer doğru düzgün çalışan bir dahili GPS'i varsa ve Tomtom'un symbian versiyonu varsa Tomtom'u öneririm. Ben Windows işletim sistemli cihazımda Tomtom kullanıyorum. Daha önceki telefonumda Garmin denemiştim ama Tomtom'dan daha çok memnun kaldım.

Motosikleti
    windows , android vede ios icin igo tek gecerim symbian icin oncelik ovi maps sonra garmin ( tomtom bayaga sorunlu windowsdaki gibi degil)

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    eşimin nokia telefonunda yüklü gelen navigasyon yazılımını önce 3 ay ücretsiz kullandım. Daha sonra yıllığına 25 tl gibi bişey ödeyip lisansını aldım. Şimdi bu şekilde kullanıyoruz gayet menunum.

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    Ben de Ovi Maps kullanıyorum, son derece memnunum. Uğraşmak istemezsen Nokia Shoplarda ücretsiz yüklüyor olmaları lazım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)