Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ben Böyle Motosiklet Oyunu görmedim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Facebook da buldum, buraya başka türlü nasıl aktarabilirim bilmiyorum
    http://www.facebook.com/?sk=lf#!/vid...24729&comments
    112ciyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Bende ilk defa görüyorum bunu, bulup indirmek lazım
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Salihyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bize sega ya da eski nfs versiyonu lazım değil. Videodakini arıyorum
    Yorum yok!

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Oyun gercek degil, verilen linkler virus icerikli bir siteye yonlendiriyor. Road Rash isimli bir oyundan alinip gelistirilmis gibi gosterilmis. Gercek oyun cok eski.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oyun gercek degil, verilen linkler virus icerikli bir siteye yonlendiriyor. Road Rash isimli bir oyundan alinip gelistirilmis gibi gosterilmis. Gercek oyun cok eski.
    ben sadece videosunu buldum ama sanki PC oyunu değil gibi.
    112ciyiz

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Ben bu oyunu Win 98 hatta win 95 zamanlarında bilirim eğlenceli bir oyundu 3d olanı çıktığını bilmiyordum ama indiriyorum bir tane. Acil112 haber verdiğin için teşekkürler..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:30 ----------

Edit indirdiğim eski versiyonmuş 600mb dx1 var içinde nostalji yapayım biraz

Benim ekran kartı Zotac GTX 260 AMP2! Bu oyunu açar mı acaba
    112ciyiz

Motosikleti
    Uyarılar için tşk ederim eğer gerçekten virüs ise. eve gidince indirecektim.
    @metci@
    Bende milattan kalmayım zaten. anlamam play station felan. Evde commodore 64 ile oyun oynuyorum. Hani şu oyun kasetleri teyp kaseti ile aynı olanlardan..
    çocukluğumu onlara borçluyum.. şimdi de anıları tazeliyorum
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."

-eren- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Değişik bir sl 150
    http://www.youtube.com/watch?v=rvOJDlMTlsg
    Bu daha gerçekçi
    Güzel oyun .
    Henüz bi indirme linkine veya başka bir videosuna rastlamadım sanırım yeni çıkcak

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Aynı videoyu YouTube'da izlediğimde yayınlayan arkadaş Türkçe meâliyle "Road Rash oyunundan ilham alarak yaptığım bir animasyon" gibisinden videonun altına açıklama yapmıştı.

meyto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv250
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uyarılar için tşk ederim eğer gerçekten virüs ise. eve gidince indirecektim.
    @metci@
    Bende milattan kalmayım zaten. anlamam play station felan. Evde commodore 64 ile oyun oynuyorum. Hani şu oyun kasetleri teyp kaseti ile aynı olanlardan..
    çocukluğumu onlara borçluyum.. şimdi de anıları tazeliyorum
    geana sestır gibi bir oyun vardı marıo gibiydi aynı. cocuklugumda ne oynardım. teyzemin oglu vardı büyük olan kaseti takmasını beklerdim oyle otururda neydi o günler

Motosikleti
    Alıntı meyto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geana sestır gibi bir oyun vardı marıo gibiydi aynı. cocuklugumda ne oynardım. teyzemin oglu vardı büyük olan kaseti takmasını beklerdim oyle otururda neydi o günler
    Giana sister.. mario ile hemen hemen fotokopi bi oyundu, abim ankara kızılaya giderdi, kasete oyun yükletir getirirdi.. Oyun geldiği zaman çok sevinirdim...
    Haggar vardı dövüş, final fight diye geçerdi adı. Saatlerce oynardık abimle..
    Onların joytickleri daha bi güzel olurdu. Kaç kol kırdım öyle.. uçak kullanıyo gibi hissederdim kendimi

Şimdi commodore 64 evde kutuda yatıyodur. uzun zaman oldu oynamayalı,zaten kaseti de yok piayasada.
    ama şimdi bilgisayarda ben yine aynı oyunları oynuyorum. mustapha felan da var.
    mame 32 diye bi muhabbet var onunla oynuyorum..

Motosikleti
    gv250
    Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Giana sister.. mario ile hemen hemen fotokopi bi oyundu, abim ankara kızılaya giderdi, kasete oyun yükletir getirirdi.. Oyun geldiği zaman çok sevinirdim...
    Haggar vardı dövüş, final fight diye geçerdi adı. Saatlerce oynardık abimle..
    Onların joytickleri daha bi güzel olurdu. Kaç kol kırdım öyle.. uçak kullanıyo gibi hissederdim kendimi

Şimdi commodore 64 evde kutuda yatıyodur. uzun zaman oldu oynamayalı,zaten kaseti de yok piayasada.
    ama şimdi bilgisayarda ben yine aynı oyunları oynuyorum. mustapha felan da var.
    mame 32 diye bi muhabbet var onunla oynuyorum..
    bak görüyomusun mame diye bişi sülemişlerdi tam hatırlamıyorum. kasette bi de zombili bi oyun vardı. hiç unutmam oynardık korkardım. teyzemin oğlu gece yatarken korkutmuştu altıma pislemiştim. şu mame ye bi bakayım netten iyi hatırlattın saol

arkadaşlar aramızda baya oyun tutkunları da varmış. 3000TL ye oyun bilgisayarı topladım ama oğlandan bana sıra gelmiyor 3.5 yaşındaki oğlum Bütün NFS'leri bitirdi en son NFS shift'i istiyordu
    112ciyiz

Motosikleti
    gv250
    yaf sorma ps2 vardı sattık ps3 aldım. godofwar3 aldım oynadım oyun bitti makineyi kıracaktım. cok kısa geldi oyun bana sanki. şimdi bakalım rezident evil5 takılıcam birazda ama önce prensofpersiayı bitireyim ben pc de oynamıyorum klavye kullanamıyorum fazla. joistck lere alışmışım

ya ben faceye giremiyorum yardım edermisiniz arkadaki logo gözükmüyo beyaz bi ekran cıkıyo yazılar onn üstünde anasayfa profil onlarıda göremiyorum sadece facede böle yapıo yardım ltfn

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı meyto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaf sorma ps2 vardı sattık ps3 aldım. godofwar3 aldım oynadım oyun bitti makineyi kıracaktım. cok kısa geldi oyun bana sanki. şimdi bakalım rezident evil5 takılıcam birazda ama önce prensofpersiayı bitireyim ben pc de oynamıyorum klavye kullanamıyorum fazla. joistck lere alışmışım
    ps3 ve oyun bilgisayarı var bende de.

Ps3 için red dead redemtion Gran Turismo 5 Call of Duty Black Ops tavsiyelerim.

Red dead redemtion ingilizce gerektiriyor biraz ama çok çok güzel bi oyun ilk 5 e rahat girer.

Eğer vaktim bol ingilizcem iyi ve çok sağlam oyun isterim dersen.

Fallout
    Fallout New Vegas
    Oblivion
    Stalker
    Stalker Shadow of Chernobyl

Bu saydıklarım klasikler oynamadıysan hayatından 1 sene ayır oyna hepsini.

Bethesda şirketinden yeni oyunlar çıksada oynasam diye 4 gözle bekliyorum.
    We are many...

Motosikleti
    4 teker
    motorcu mu psikopat mı anlamadım önüne gelene geçiriyo nası bioyun alahım
    [COLOR="Blue"][B][I][U]Asfalta yakın olmayı seviyorum :) hatta eğilip öpesim geliyor :cherry:[/U][/I][/B][/COLOR]

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ps3 ve oyun bilgisayarı var bende de.

Ps3 için red dead redemtion Gran Turismo 5 Call of Duty Black Ops tavsiyelerim.

Red dead redemtion ingilizce gerektiriyor biraz ama çok çok güzel bi oyun ilk 5 e rahat girer.
    Şu red dead redemption'u almak bir kısmet olmadı yahu. undead versiyonu vardı onu da almadım kendisini almadan. yaza artık.

black ops bitirdim ama online'da battlefield bad company 2 ile karşılıştırılmaz bile bence. dönsem de kavuşsam diye gün sayıyorum.

tdu2 de yenilerden. bence efsanelere aday olacak bi oyun.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı -eren- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eee bunu nerden indiriyoruz

Motorcunun psikopatıda tam psikopat oluyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)