Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sizce Fiyatı nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Votkalı24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Arkadaşlar uzun kafa granajlı bir YBR 125 var 2004 model ama kilometre saati olmadığı için kilometresini bilmiyoruz yani sahibi biliyosada bilmediğini söylüyor depoda bir kaç ezik ve keçeden çok haff yağ kaçırma gibi problemleri var yani ben sadece orasının yağ olduğunu gördüm.debriyaj ve fren balatası yeni değişmiş.Lastikleri ve jantları iyi durumda.Kilometre ve devir saati takıldığından beri hiç kullanılmamış, kablo bağlantısı yok.Sizce bu motorun fiyatı ne kadar eder ortalama? Ben dominos ta çalışıyorum eğer olrsa bi sepet takarak kendi motorumla çalışmak istiyorum dükkandaki bir kaç abimin yaptığı gibi. adamla konuştuk biraz 2000 lradan aşağı vermem diyor. Sizce o kdr verilirmi bu motora?

Muaynesi yok ama kendisi yaptırıcak mejbur
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    daha temızı ve km oynanmasım motosıkletlere bak derım, ama masraf yapıp adam ederım dersen al

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    2000 liraya hiç bir albenisi yokki?

biraz araştırırsan o rakamlara daha düzgünlerini bulabilirsin...acele etme
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Fiyat olarak ederini şey yüzünden sordum Ben motoru 1200 peşin 2 ayda 400 400 vererek alıcam inş. kredi kartı yok o yüzden böle vadeli bulmak birazsorun oluyor şimdi ben motoru 2 ay çalıştırdıktan sonra o 400 400 ü kendisi öder saten ama ederinden çok fazlaysa bu motor bu yüzden sizden yardm almak istedim.daha önce vitesli motorlarla hiç içli dışlı olmadımm kullanmışlığım çok ama honda activa kadar alımıydı satımıydı uğraşmadım o yüzden alırken neresine bakılır Fiyatı ne kadardır pek bilmem açıkçası
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    Birkaç yüz lira ucuza alıp kar edecem derken temiz ve makul olanlarla aynı hatta daha fazlasına gelmesin adam edecem derken uğraşmasıda cabası..bence daha temiz ve itinalı kullanılmışlarına bakın.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ederi en fazla 1700 falan dır fakat motoru ne durumda yani motorda bence km model önemli olmamalı eger temiz ve bakımlıysa alınmalı tabi onada anlayan biri bakması lazım masraf olup olmadığına
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42180317/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42162553/detay

Bunlarada bir bak istersen ,bahsettigin motordan daha temiz duruyorlar ,pazarlık paylarıda var , istanbulada yakın

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor o haliyle 1.200 anca eder. Üstelik kaç km de olduğu bile belli değil.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    keşke bende motor almadan mt ile tanışsaydım.
    acele etme burdan yanlış ceva çıkmaz arkadaşım.
    bana güvenmesende mt'e güven.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    taksit mi ödeyecen, yoksa tamir masarafını mı ödeyecen?
    ben senin yerinde olsam 700-800 tl ye bir scoter alırım. çalışır para biriktirir en temizini arar alırım. acele etme. paranı sağlam biriktir ve senin müşkülatından faydalanamayacak bir satıcı bul.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. 2 saat önce adamla görüştüm ve durumu anlattım motoru hakkında düşündüklerimi söyledim sizin yardımlarınz sayesnde ve el sıkışarak bu işin benimaçımdanda onun açısındada olmiyacağı kanaatine vararak ayrıldık. tekrar teşekkür ediyorum yardımlarınız için.

kircil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Bana sorarsan 1500 liradan fazla para verme. O şimdi sana orjinal japon diye motorunu övüyordur ama 2004 bir motorun kmsini tartışmaya gerek yok zaten... E depolardaki ezikleri de düşünürsen taş çatlasa 1600 derim.
    Hakkını vermeden yükseltmeyi düşümüyorum.

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Adam saten dediğin gibi almış ağzına bir japon tutturup duruyor ben 1500 teklif ettim yok yok dedi ama sağsağlim hallettik allaha şükür el sıkışıp ayrıldık bugün

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)