Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

4ve 7 silindir silindir mobiletler yanlış duymadınız

Motovento
    REKLAM ALANI
    avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar 80 i geçmez....

80 tek tekerde jet gibi gelir belki ama 80 i asla geçemez...
    abi inanmıyacaksın ama iskenderunda biz arabayla 110la giderken sağda bi karartı gördüm önümüze geçti gitti mobilet :D
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    en üstteki 7 silindir photoshop o motor çift silindir diğer 4ve2 silindirliler orj. ama bi photoshop çu olarak çok rahat anlıyorum ve dikkatli bakarsanız anlarsınız.
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    Mondial MR250 DESTRO
    bizim buralarda bunun meraklısı çok otobana çıktıgım zaman bazen görüyorum üzerine yüzüstü yatarak sol elle maşadan sag ellede gaz vererek gidiyorlar ben 145km hızla giderken bana açık ara baya fark attıllar yakalayamadım bi türlü hyosung gt250 bile yakalayamadı

Motosikleti
    Çelik sk 125
    Arkadaslar ilk foto photoshop shopu yapan motor tamircisi benim sanal olarak arkadasım yani sadece faceden konustugum abim bana gönderdi bende inanmıstım ilk basta ama sonra dediki anlasılmıcak kadar gerçekci yapmısım deyince anladım ama diğerleri dogru hatta çift mobiletlere kac defa bindiğimi bile unuttum arkadaslarımda oldugu için gidişi harika ama durdurmak mesela frenleri olmadıgı için belki inanmazsınız ama arkadaslarım bu motorlarla trafikte gidiyo benim eski motorumla bretonla yetişemiyodum üzerlerine yatmadıkları halde üzerine yattıgı zaman zaten bi bakıyosun karsında bi bakmıssınki ucmus gitmiş bazı arkadaslar 80 ı geçemez demişte 80 tekler yapıyor adanada zaten güzel yapılmıs bir çift 4lüden daha hızlı ve atiktir güzel yapılmıs bir çift 140 garantidir diyebilirim

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Önce güvenlik..yemişim hızı fren olmadıktan sonroa keyiften çok sinir bozucu bir durum. tamam yeri geldiğinde insan hız yapar ama duramadıktan sonra..?
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mobiletten başka motorlar kaza yapmaz değilmi...

Her silindire bir egzost olması gerekir 4 silindiri 1 egzost tek çıkış yapmak performansı düşürüp düzgün çalışmama ve çıkış devresi düzensizliği yapar.

Ben kaza yapmaz gıbı bıseymı ıma ettım ustad.Bu tıp motor kullanan tıplerı cok ıyı tanırım bircok arkadasımı bu melet mobılet yuzunden hastanede zıyaretıne gıttım. Kask yok fren yok hıcbır koruma yok daha sayıyımmı ? Bizde motor kullanıyoruz ama adam gıbı kımsenın hayatıyla oynamıyoruz motorun ustune yatıp bılemm kac km hız yaptım dıye cakada satmıyoruz...
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Allah akıl fikir versin diyecek başka bir şey bulamadaım . Gerçi diyecek çok şey var ama....
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    video yuklemsını bılsem sıze yamahayla çiftin yarışını gösteririm yamahada benim itiraf edim ben 3 viteste 10 bin devirdeyken yanımdan ben duruyomuşum gibi geçti nohut değil bu çift
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Photoshop'a benziyorlar..
    4silindir olanlar gerçek ama en baştaki 7li tam bir photoshop gibi duruyor. Orjinalini görmek gerek
    112ciyiz

recepalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzf r6 s
    arkadaşlar niçin gereksiz denildiğine boş işler denildiğine anlam veremiyorum ben de bunlardan yok hiç görmedim ancak bence güzel onların bi zevki çünkü biraz da güvenliğine önem verseniz daha da iyi olur her zaman emeğe saygı...

"Söz söyleyen kemal sahibi olursa, marifet ve hakikat sofrasını serdi mi, o sofrada her türlü yemek bulunur. Herkes orada gıdasını bulur."

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    Alıntı QM50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motor la 160 yapsan nolur bisiklet ztn ucucak gidicek ayrıca bu motorla hız yaptını varsayarsak nasıl durdurcaklar arkadan paraşütmü acıcak:D
    durmak istediklerinde traktör arıyorlar zaten şekil b
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    4 silindirli olandan bende vardı.. meraktan konyada toplattırmıştık.. ama nedendir bilmem binemeden sattı babam benden habersiz....

ayrıca forum üyelerimizden mahonyy bu işlerin ustasıdır.... kendisi buna benzer dört adet moblet yapmıştı... ama yarışmak için değil sadece kendini mutlu etmek için...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Kedi dir o Kedi...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

cemsht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati monster 696'11
    1. resim başarısız bir photoshop uygulaması olmuş, yapan arkadaş simetriyi ve perspektifi dikkate almamış.

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 silindir var ama ayak koyacak yer yok
    4 silindir var ama SİLİNDİRİ koyacak yer yok. Bunu da ekleyebilirz
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

Motosikleti
    ooo viraGOO
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar 80 i geçmez....

80 tek tekerde jet gibi gelir belki ama 80 i asla geçemez...

çift kafa bi pewgeot topladık zevk olsun diye sıkıntıdan bizim topladığmız çift 110 gidiyo bunlar sanki biraz daha fazla gider gibi be kardeşim
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    arkadaşlar yanlış biliyorsunuz bence bunların tek sılındırlılerıne glardıon takıyorlar yanı yenı sılındır 90-100 yapıyor ciftlerini hiç soylemıyorum ben bızzat takıldım bunlara bi ara 120 iken yanımdan acayıp gectı 4 silindirlisini bilemeyecegım ama bizim buradakı 4 silindirlere çift şasi yapıyorlar tak şasi 4 silindiri kaldırmaz bence bunlar gostermelık gibi
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

artiiist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    evet benim bulunduğum şehirde de buna benzer motorlar yapıyorlar..glardion marka silindirler takılıpson sürati 120 ye kadar çıkarılıyor..aynı zaman da adam 2 kayış daha bulunduruyor direksiyonunda..bazen yanımda durup ta kapışalım mı diyenler bu kalkış kayışlarını gösteriyorlar..2 silindirli olanlarını da çok kez gördüm ama tam verim çalıştıramazlar..kaldı ki 4 silindir veya daha fazlası tamamen hayal ürünü bence..
    bunlar yok değil evet varlar..ve 120 yapıyorlar..ama ne anlıyorlar orasını anlamış değilim..
    farklı bir bakış açısı...
    yani bence bu kesinlikle motosiklet tutkusu ya da motor bilinci değil..
    biz kendimizi kanıtlamaya çalıştıkça, sinyalimize diksiyonnumuza dikkat ettikçe, farklı olduğumuzu göstermeye çalıştıkça bu gibi sürücüler işimizi oldukça zorlaştırıyorlar...bunlar yüzünden önyargıları kıramıyoruz...

BURAK5858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nasip olursa 600rr
    gereksiz çalışma bence.....

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Bu çalışmaları gereksiz bulan arkadaşları anlayışla karşılıyorum.Zira çoğunuz genç yaşta ve o eski günleri bilmiyorlar.70li 80li senelerde motosiklet denince akla Jawa,Bmw ve mobilet-pejo gelirdi.Mobilet ve pejo daha dar gelirli ailelerin alabildiği bir motorlu bisikletti.Gerçi o günlerde bir mobilet almak bu gün bir racing motosiklet almak gibi bir şeydi.Ucuz çin motosikletleri piyasaya girmese o pejo ve mobiletleri şimdilerde 5-6 bin liradan aşağı alamazdık.
    Mobilet-pejo bir nostaljidir.Benim gençliğimde sahip olamadığım şeylerdi.52 yaşında sahip olmak nasip oldu bir mobilet ve bir pejo ya.İnsanın içinde bir uhte kalıyor böyle şeyler.
    Şimdi diyeceksiniz -bu gençlerin ne işi var bu motorlarla?
    Genelde bu gençler babadan atadan bu motorları görmüş ve bu motorlara çocukluk yıllarında aşık olmuş kimselerdir.Ve bu geleneği sürdürenlerdir.
    Bu motorlarla alakası olmamış gençler ne yapıyorlar? onlarda cup tipi motorları modifiye etmeye çalışıyorlar Yakında onlarda cupları çift silindir yapmaya çalışacaklar.
    Ben gençliğimin hasreti olan mobilet ve pejoyu yaptım kafama göre.
    Şimdi sıra bir çift silindir yapmaya geldi.Binmek için değil,sadece seyredip silmek için
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)