Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Siyah vizörlü kask

Motovento
    REKLAM ALANI
    gurkantosun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Arkadaşlar motorumu almadan önce kaskımı montumu eldivenimi vs.. almak istiyorum. Ancak siyah vizörlü bir kask almayı düşünüyorum. siyah vizörlü kasklar güneşin olmadığı saatlerde görüşümde herhangi bir eksiklik yapar mı yapmaz mı onu bilemiyorum. Bilgisi olanlar benimle paylaşırsa sevinirim.
    Ölmek için degil, Ölene kadar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de yedek olarak siyah vizör alacaktım ama gece sürüşe uygun değildir dediler ve NOLAN N103 aldım gündüz güneş vizörünü açıyorum yüzüm görünmüyor ve çok konforlu. Ama fullface istiyorsan daha tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır.
    112ciyiz

just_oh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    kolayca vizör değiştirebileceğin kask modellerinden alıp bir siyah bir normal vizör alırsın. güneşli anlarda siyah vizörü takar şekil yaparsın ben de hiç siyah vizör kullanmadım ama kask alırken satıcı bile alma özellikle gece sürüşlerinde birşey göremezsin dedi. ben onun yalancısıyım

fast_driver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstrom
    Ben çene açılır kask aldım ve kaskın kendi içinde birde güneş gözlüğü bulunuyor siyah vizör gölgelerde ve akşam saatlerinde havanın kararmasıyla birlikte işkenceye dönüyor görüşünü aşırı derecede etkiliyor eğer bulabilirsen güneş gözlüklü kask al fiyatı 150 tlden başlıyor kalite kalite tabi
    RE150(2000km),CBF150(2400km),WOLF250(8000km) V-STROM DL650

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akşamları kullanacaksan sakın siyah vizör alma. Zorluk çekersin,gün içinde kullanışlıdır ama akşam olduğunda ve heleki kış aylarında çoook zorluk çekersin. Allah korusun kazaya bile sebep olabilir.
    Kendinde güneş gözlüklü kasklar var,onladan al...
    hasmet bunu beğendi.

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    Güneşli havalarda tünele girdiğinde siyah vizörlü kask ile bir anda yarasaya dönersin. Kenara çekip dur iki dakika vizörü değiştireyim de diyemezsin.

En güzeli güneş vizörlü bir kask almak.

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Siyah vizör gündüz şekil duruyor da gece görüşü için tavsiye etmem. Gündüz gayet net ama
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Ben sorunsuz kullaniyorum sadece gece hava yagmurluysa biraz sikinti ls 2 cartoon ff350 kullaniyorum
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sorunsuz kullaniyorum sadece gece hava yagmurluysa biraz sikinti ls 2 cartoon ff350 kullaniyorum
    100 kişiden 99 u önermez siyah vizörlü kaskı, şekil yapıcam derken sizi nasıl tehlikeye attığını bilir, sizde öneriyorsunuz aferin
    hasmet bunu beğendi.

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    gündüz şekil yapmaksa amaç
    http://www.motoliz.com/index.php?p=s...kn=Aksesuarlar
    vizör çıkarmalarıda olur ?

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bulutlu havalarda bile güneş vizörü yoldaki çukurları, hayvanları görmeyi engelleyebiliyor...
    hasmet bunu beğendi.
    112ciyiz

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Hava kararana kadar siyah vizor mukemmeldir.Tek gecerim.Fakat hava karardiktan sonra gorus yari yariya duser.Siyah vizoru ayrica al, cogu kaskin camini 2 dk de degistirebilirsin zaten.Gece surecegin zaman seffafi takarsin.Yada benim gibi usengecsen direk cami acarsin sorun kalmaz
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    bende de gdr kask var siyah vizörlü geceleride çok net bir görüş sağlıyor hiç sıkıntım yok yani bence çok iyi ama tek sorunu rüzgar sesini içeri veriyor biraz
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanında sürekli şeffaf vizörü taşıman gerek.

Güneşli havalarda acayip işe yarıyor.

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    evet haklısınız ama akhisar gibi bir yerde yaşıyorsanız biraz zor aslında parça bulmak motor parçasını o kadar kolayca bulamazken kaskın vizörünü nasıl bulalım. internet var belki ama onada pek güvenemiyorum kredi kartı numarası filan verildiği için yada parayı hesaba yatırırım ama ya gelmezse diye içimde hep bi kuşku oluyor kışın çok sıkıntı aslında siyah vizör ama yazın sıkıntı olmuyor kışın görüşü kesinlikle büyük ölçüde düşürüyor bende mecburen vizörü açıp o şeklide kullanıyorum yavaş yavaş zaten şehir içinde hızada karşıyım kesinlikle birde bir arkadaş güneş vizöründen bahsetmiş o nasıl bişey şu sarı renkli olanlar mı onların gece görüşü nasıldır?

Motosikleti
    Mondial MR250 DESTRO
    akşam görüşü normal fabrika çıkışı farlarla zordur ama ben sonradan 8000k xenon taktırdım bir kaç daha ledle işi çözdüm bi sorun olmuyor ama yinede çift vizörlü almanı tavsiye ederim

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    ben şu beyaz farlarıda araştırdım ama benim motora olmazmış bazen görüyorum yapanlar var bende yuki var 100'lük cub acaba olurmu bunada xenon far? ve bu 8000k veya 4000 , 6000k filan var bunlar ne oluyor? farın kalitesimi?

Motosikleti
    Mondial MR250 DESTRO
    Alıntı MkD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gündüz şekil yapmaksa amaç
    http://www.motoliz.com/index.php?p=s...kn=Aksesuarlar
    vizör çıkarmalarıda olur ?
    haha güzelmiş hulk'ı alacam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:14 ----------

Alıntı anaconda84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben şu beyaz farlarıda araştırdım ama benim motora olmazmış bazen görüyorum yapanlar var bende yuki var 100'lük cub acaba olurmu bunada xenon far? ve bu 8000k veya 4000 , 6000k filan var bunlar ne oluyor? farın kalitesimi?
    k'lar renk derecesidir tam 8000k da ise bembeyaz dır diger rakamlar alçaldıkda veya yükseldikçe renkler degişir xenon her motora uygundur yeterki akü olsun

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    iyi güzelde bunlar görüşü engellemez mi yaa bence tehlikeli

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:16 ----------

ilgilendiğin için teşekkür ederim cbrl-ozkn kardeşim çok sağol

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı sgurdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 kişiden 99 u önermez siyah vizörlü kaskı, şekil yapıcam derken sizi nasıl tehlikeye attığını bilir, sizde öneriyorsunuz aferin
    Amac sekil yapmak degil dostum gozlerinde benim gibi problem olursa neden siyah taktigimi anlarsin vede sehir icinde siyah vizor cok da karanlik olmuyor vede arkadas demis onermisin bende sikinti olmadigi icin onerdim isim iyi yada kotu yanini takdir etmekde size kalmaz sonucta burasi bi forum sitesi arkadas sormus bende fikrimi belirttim eger gunesli gozunu alan havalarda siyah vizorla dolasmak sekil yapmak olarak gozkuyosa helal olsun valla
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)