Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

PhotoShop ASYA >>>

Motovento
    REKLAM ALANI
    necathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    Alıntı bRkq35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni burada herkes eleştirebilir.Haklısınız.Fakat takmıyorum ayna bu sizi alakadar eder mi ? Benim tekerlekleri para verip boyatacağımı kim söyledi ? Elbet ayna alacak para bulabilirim fakat bunlar düzgün olmayan yanıltıcı aynalar.Bende diyorum ki beni çok düşünüyorsanız

Bana Akıl Yerine Para Verin De Bir Şeyler Yapayım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:24 ----------

Valla kusura bakmayın ama alışmış kudurmuştan beterdir.Ben normalde de ayna kullanmıyorum.Hem de kırılıyor düzgün durmuyor yanıltıyor.Hoşuma gitmiyor yani.Kullanmadığım şeyi neden takayım ki?
    Peki kardeşim sen bildiğini yap ! Allah kazadan beladan esirgesin yine
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye para vereyim sana? "Bana para verin ben de kendimi öldürmeyeyim" dediğinin farkında mısın?

Korkum arkana bakmadan sollamaya çıkıp, bir kamyonun altında kalıp ömür boyu felçli kalman. 20 yaşında tuvaletini kontrol edemeyen bir adam olma diye uğraşıyorum. Senin iyiliğin için hayatımın 15 dakikasını yazmaya harcadım, üstüne para mı vereyim?
    Kardeşim ben böyle alıştım böyle kullanıyorum beni düşündüğün için sağol ama ben motorun üzerine yatıp trafiği birbirine katan biri değilim.Bana gerek yok yani.Kullanmaya çalıştım aynalar takılı ama alışmışım kafamı çevirip bakmaya güvenmiyorum aynalara. Kullanmıyorum yani.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    O zaman kesinlikle hata yapıyorsun, hataya alışmışsın, hatanda inatçısın. Bu hatanın bedeli sen ve ailen için büyük olmaz.

Motosikleti
    Tvs Apache
    Orjinal hali herzaman benim için tercih sebebidir.
    Elle tutulabilen , sessizlik vardır..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman kesinlikle hata yapıyorsun, hataya alışmışsın, hatanda inatçısın. Bu hatanın bedeli sen ve ailen için büyük olmaz.
    Olmaz olmaz merak etme.Güven meselesi bu dikkatli olunca kalmıyor problem.Her zaman temkinli olacaksın.

Aslında aracına göre değişir ya.Ben araba da kullanıyorum 1 kere arabamızın aynası kırılmıştı anında 130 TL'ye yaptırdık yoksa kullanılmıyor.Kafanı çıkarıp bakamıyorsun.Bakabilsem güvenmek için kafamı çıkarıp bakarım ama araçtan araca değişir dediğim gibi.

necathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    Kardeşim ben böyle alıştım böyle kullanıyorum beni düşündüğün için sağol ama ben motorun üzerine yatıp trafiği birbirine katan biri değilim.Bana gerek yok yani.Kullanmaya çalıştım aynalar takılı ama alışmışım kafamı çevirip bakmaya güvenmiyorum aynalara. Kullanmıyorum yani.
    Kardeş ayıptır sorması kafanda kask varken geri nasıl bakabiliyorsun ... Yoksa kaskta takmıyorsun sanırsam
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme ...

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı necathan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş ayıptır sorması kafanda kask varken geri nasıl bakabiliyorsun ... Yoksa kaskta takmıyorsun sanırsam
    kask takacak kafa olsa ayna takar , başka da sözüm yok
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Alıntı kh1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal hali herzaman benim için tercih sebebidir.
    Bende ondan yanayım.Dikkat ederseniz sadece aynalarım yok.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:50 ----------

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask takacak kafa olsa ayna takar , başka da sözüm yok
    Tebrik ederim.
    Türk milleti işte başka bir şey bekleyemezsin.

Kaskımı eldivenimi montumu her zaman giyerim.Gideceğim yer 5 dakika olsa bile.

izm35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İJ 350''''''CBF 150
    bRkq35 nikli kardeşimiz haklı.zira otobanda yol kenarında durup modifiye araçlarla şekil yapanları seyrederken polislerden ceza yemişti.o yüzden hem polisi sevmez,hem ceza ödemekten aynaya ayıracak parası olmayabilir.
    İSTİSNAYIM KAİDEYİ FENA BOZARIM

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Hem aynasız takıl (yani zihniyetini, kültürünü belli et) hem de eleştirilere sinirlen..

Ne ala memleket, değil mi?

Aynasız gezen sürücü, motorcu değildir, sadece yarın eski kasa bmw peşinde koşandır nazarımda..Bilemedin alfa romeo..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Alıntı izm35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bRkq35 nikli kardeşimiz haklı.zira otobanda yol kenarında durup modifiye araçlarla şekil yapanları seyrederken polislerden ceza yemişti.o yüzden hem polisi sevmez,hem ceza ödemekten aynaya ayıracak parası olmayabilir.
    Valla öyle ya. :D Lanet olsun. Cezayı ödedik birde içinde bulunduğum durumu düşünün.

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    bırakın ne laf anlatıyonuz ki adam sısızn söyledıklerınızı tınlamıyor bıle parmakalrınızı klavyeye uzatıp yormaya degmes
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Mat siyah istemiştin aşağıdakine benzer birşeyler olucak;

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayna meselesine çok şey yazılmış gereken söylenmiş uyarılar yapılmış. Bundan sonrası bize düşmez.
    Jant meselesine gelince,
    Bence mat siyah daha hoş durur. Oturaklı bi hava verir. Birde kırmızı jant şeridi çekersin on numara olur. Sarı renk sırıtıyor gibi.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı izm35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakadan ötürü olmasın sakın
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    fotoshop bılmıyorum ama eskıden mondıal 100cub ım vardı jantları tam altın sarısı aksam yuklerım fotosunu çokta güzel durmustu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:47 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...ml#post1907445
    burada benım eskı mondıalımın resımlerı var aynı motor 3 farklı renkte yardımcı olur belkı
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakadan ötürü olmasın sakın
    Nolmuş plakaya sana giren çıkan mı var ?

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Nolmuş plakaya sana giren çıkan mı var ?
    bak dogrulamış oldun işte atlıyosun herşeye
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    1952-PUCH TF250
    Ayna yanıltıyor diyip duruyorsun, ayna dediğin ne kadar yanıltabilirki??? Kırığı bile hiç olmamasından iyidir...

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    arkadasın ustune ne kadar cok gıttınız yani elınızden gelse bıdaha motora bındırmeyeceksınız bıde ustune doveceksınız bırakın aynasız kullanıyorsa kullansın bı kere uyardınız tamam daha ne uzatıyorsunuz motor kullanmaya basladıgım ılk zamanlarda bende ayna takmıyordum sonradan takmaya basladım arkadas bı konuda yardım ıstemıs konuyu nerelere getırdınız ya sorusuna yardımcı olun yada karısmayın bırısı topık acmıs mtden cok uzaklasma oldu dıye bu arkadas bu kadar elestırıden sonra ayrılırsa normal değilmidir _? ben bunları yazdım dıye benıde elestıreceksınız emınım
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)