Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

PhotoShop ASYA >>>

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Bu motosikletin tekerlerini boyamaya karar verdim.

Altın sarısı olacak renk.Ben beceremedim shoplamayı eğer bilen biri varsa jantları altın sarısına boyayıp ekleyebilirim mi?

Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla Burak ASLAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Acele ile böyle birşeyler yaptım ; En azından fikir edinirsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acele ile böyle birşeyler yaptım ; En azından fikir edinirsin.

Acele falan ama güzel olmuş ellerine sağlık.Diğer arkadaşlarımızın görüşü nedir?Yapayım mı böyle daha başka renkler mi yapayım?

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Siyaha boya bence.

necathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    Bence önce ayna tak !
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme ...

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12
    Alıntı necathan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence önce ayna tak !
    her ne kadar yanlış olsada arkadaşın kendine göre nedenleri var defalarca açıkladı

Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    Alıntı inci1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her ne kadar yanlış olsada arkadaşın kendine göre nedenleri var defalarca açıkladı
    Kardeşim kusura bakma ben nedenini bilmiyorum ama bence hiçbir neden bana inandırıcı gelmiyor az önce de polisleri sevmiyorum diye yazmış bi konuya

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    aynaları sökmenin nedeni olabilirmi ya bırakın allaşkına
    polis konusuna hiç girmiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Kardeşim kusura bakma ben nedenini bilmiyorum ama bence hiçbir neden bana inandırıcı gelmiyor az önce de polisleri sevmiyorum diye yazmış bi konuya
    Haklısınız efendim hiç bir neden kabul edilemezçPolisleri de sevmiyorum.Sevmeyeceğim de.Neden takmadığımı merak edenler önceki konularda cevapları bulabilirler.

Ben jant renkleri hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim?

Motosikleti
    Mondial MR250 DESTRO
    bence tam mat siyaha boya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Alıntı cbrl-ozkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence tam mat siyaha boya
    Şu jantı birde mat siyah haline çevirebilecek bir arkadaşımız varmı?

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    peki jantları boyatmanın maliyeti nedir bilen varmı?
    nasıl yapılır? statik boyamı kullanılır yoksa fırınlanırmı?

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı inci1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, açıkladı. Anladığım kadarıyla arkadaşın aynaları sökmesinin nedeni motor kültüründen ve trafik kurallarından bihaber bir apaçi olması.

Başka bir kullanıcı "R6 aldım, süper kullanıyorum" diye konu açmıştı, "patlarsan dalga geçerim" demiştim, patladı, dalga geçtim. Bu konuya da ileride oluşacak herhangi bir kaza durumunda dalga geçme hakkımı saklı tutmak için mesaj yazıyorum.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence önce ayna tak !
    Öyle demeyin ama.

Aynaları sökünce daha hızlı gidiyolar.

Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, açıkladı. Anladığım kadarıyla arkadaşın aynaları sökmesinin nedeni motor kültüründen ve trafik kurallarından bihaber bir apaçi olması.

Başka bir kullanıcı "R6 aldım, süper kullanıyorum" diye konu açmıştı, "patlarsan dalga geçerim" demiştim, patladı, dalga geçtim. Bu konuya da ileride oluşacak herhangi bir kaza durumunda dalga geçme hakkımı saklı tutmak için mesaj yazıyorum.
    R6 lı arkadaşı hatırlıyorum bütün mesele gazı kontrol etmekte diyordu 2 hafta sonra bmw ye vurmuştu sonra da granaj arama telaşına girmişti ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:00 ----------

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle demeyin ama.

Aynaları sökünce daha hızlı gidiyolar.
    ben 3 çift oldu ayna değiştiriyorum görüş açısı ve titremesi yüzünden bilsem hiç 120 lira vermezdim tüh

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Tabi ya alayınızda var Hondalar Yamahalar kullanıyorsunuz paşa gibi.Ne aynanız titrer ne de sizi yanıltır.
    Bana da verin bir Honda ya da Yamaha bende kullanıyım.Ya da siz şöyle yapın bana ulaşın özel mesajdan.Ben size evimin adresini göndereyim bana Titremeyen ve de görüş açısı düzgün olan bir çift ayna gönderin koca MT'de böyle bir yardımsever vardır.
    Çoğu kişinin parası var alabiliyor ama ben öğrenci harçlıklarımla anca benzin parasına yetişiyorum.Bir de ayna titremeden dolayı hep takılan yerinden kırılıyor.Benim de canıma tak etti söktüm aynayı 3 kere kaynak yapıldı salak ve beceriksiz motorcular kaynakla kaynatırken 2 kere motorun granajında delik oluşturdular.İşte varsa bana düzgün ayna gönderecek özelden ev adresimi numaramı vereyim.Buradan konuşmakla olmuyor cidden.

Motosikleti
    Bahane üretmeyi bırak, hatanı kabullen.

Bende hem Honda hem Yamaha var, ama ikisini de alın terimle, maaşımdan biriktirerek aldım. Honda'yı almak için 12 ay çalıştım, maaşımın %70'ini biriktirdim. Yamaha'yı da asker maaşımı biriktirerek aldım, hala taksidini ödüyorum.

Honda'mın aynası düştüğünde cebimdeki son parayı aynaya verdim. Honda'nın tek aynası 33 TL, cebimde 35TL vardı, yemek yemektense aynamı yaptırdım.

En dandiğinden bir çift ayna en fazla 20 lira tutuyor yahu! Başkalarına laf atacağına, jant boyatıp artistlik yapacağına git iki ayna tak.

Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    Alıntı bRkq35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi ya alayınızda var Hondalar Yamahalar kullanıyorsunuz paşa gibi.Ne aynanız titrer ne de sizi yanıltır.
    Bana da verin bir Honda ya da Yamaha bende kullanıyım.Ya da siz şöyle yapın bana ulaşın özel mesajdan.Ben size evimin adresini göndereyim bana Titremeyen ve de görüş açısı düzgün olan bir çift ayna gönderin koca MT'de böyle bir yardımsever vardır.
    Çoğu kişinin parası var alabiliyor ama ben öğrenci harçlıklarımla anca benzin parasına yetişiyorum.Bir de ayna titremeden dolayı hep takılan yerinden kırılıyor.Benim de canıma tak etti söktüm aynayı 3 kere kaynak yapıldı salak ve beceriksiz motorcular kaynakla kaynatırken 2 kere motorun granajında delik oluşturdular.İşte varsa bana düzgün ayna gönderecek özelden ev adresimi numaramı vereyim.Buradan konuşmakla olmuyor cidden.
    Kardeşim bak bende ne honda ne de yamaha var lifan diye bi motorum var çinli minli çok şükür bi kere yolda bırakmadı daha. Bende herkesin aldığı benzini alıyorum benim babamda ne padişah ne de vezir ve bende üniversite öğrencisiyim 2 sene gündüzleri playstation kafede çalışıp gece okula gittim. Şimdi bana gelipte böyle sebeplerden ayna takmıyorum diyorsun çok yazık 2 gün benzin koymam gezmem ama motorun heryerini kıyafetlerimi tam isterim tercih senin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Alıntı khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bahane üretmeyi bırak, hatanı kabullen.

Bende hem honda hem yamaha var, ama ikisini de alın terimle, maaşımdan biriktirerek aldım. Honda'yı almak için 12 ay çalıştım, maaşımın %70'ini biriktirdim. Yamaha'yı da asker maaşımı biriktirerek aldım, hala taksidini ödüyorum.

Honda'mın aynası düştüğünde cebimdeki son parayı aynaya verdim. Honda'nın tek aynası 33 tl, cebimde 35tl vardı, yemek yemektense aynamı yaptırdım.

En dandiğinden bir çift ayna en fazla 20 lira tutuyor yahu! Başkalarına laf atacağına, jant boyatıp artistlik yapacağına git iki ayna tak.
    Beni burada herkes eleştirebilir.Haklısınız.Fakat takmıyorum ayna bu sizi alakadar eder mi ? Benim tekerlekleri para verip boyatacağımı kim söyledi ? Elbet ayna alacak para bulabilirim fakat bunlar düzgün olmayan yanıltıcı aynalar.Bende diyorum ki beni çok düşünüyorsanız

Bana Akıl Yerine Para Verin De Bir Şeyler Yapayım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:24 ----------

Kardeşim bak bende ne honda ne de yamaha var lifan diye bi motorum var çinli minli çok şükür bi kere yolda bırakmadı daha. Bende herkesin aldığı benzini alıyorum benim babamda ne padişah ne de vezir ve bende üniversite öğrencisiyim 2 sene gündüzleri playstation kafede çalışıp gece okula gittim. Şimdi bana gelipte böyle sebeplerden ayna takmıyorum diyorsun çok yazık 2 gün benzin koymam gezmem ama motorun heryerini kıyafetlerimi tam isterim tercih senin.
    Valla kusura bakmayın ama alışmış kudurmuştan beterdir.Ben normalde de ayna kullanmıyorum.Hem de kırılıyor düzgün durmuyor yanıltıyor.Hoşuma gitmiyor yani.Kullanmadığım şeyi neden takayım ki?

Motosikleti
    Niye para vereyim sana? "Bana para verin ben de kendimi öldürmeyeyim" dediğinin farkında mısın?

Korkum arkana bakmadan sollamaya çıkıp, bir kamyonun altında kalıp ömür boyu felçli kalman. 20 yaşında tuvaletini kontrol edemeyen bir adam olma diye uğraşıyorum. Senin iyiliğin için hayatımın 15 dakikasını yazmaya harcadım, üstüne para mı vereyim?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)