Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

honda güvenli sürüş 2 eğitimi 12 şubat :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    Arkadaşlar yaklaşık 6-7 aydır motosiklet almaya çalışıyorum.Ehliyetim yoktu bu süreçte ehliyetimi aldım.Alacağım motorda karar kıldım.Hangi korumaları ve hangi aksesuarları alacağımı seçtim.Son olarakta güvenli sürüş 2 eğitimine kaydımı yaptırdım. Birnevi kendime sevgililer günü hediyesi almış sayıyorum...

Umarım çok soğuk olmaz şubat 12 ) MT den başka katılan arkadaş varmı acaba diye merak edip bu konuyu açtım.Yoksa şubatın ortasında bu işe kalkışan tek deli benmiyim
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    yok yav delilikmi olur,iyi yapmışsınız.

Motosikleti
    XV950 BOLT
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok yav delilikmi olur,iyi yapmışsınız.

Baya heycanlıyım bakalım soğuktan donmazsam çok faydalı olacağına inanıyorum
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı arifziyaar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baya heycanlıyım bakalım soğuktan donmazsam çok faydalı olacağına inanıyorum
    Allah kolaylık versin , seni orada öyle bir ısıtacaklarki kar bile yağsa farketmeyeceksin. Havanın serin olması avantaj merak etme. Ayrıca Hondanın eğitim alanı çok donanımlı ve dinlenip ısınabileceğin kapalı mekanı , her daim sıcak çayı mevcut.

İyi eğlenceler diliyorum , bu tür aktiviteler eğitim olmaktanda öte oldukça eğlenceli oluyor. İnşallah GS3 ve GS4 e de katılmak nasib olur sana.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    bu gibi eğitimlerden nerden haberiniz oluyo acaba bende katılmak istiyorum ama bilgim yok katılma konusunda.
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Arkadaşlar yaklaşık 6-7 aydır motosiklet almaya çalışıyorum.Ehliyetim yoktu bu süreçte ehliyetimi aldım.Alacağım motorda karar kıldım.Hangi korumaları ve hangi aksesuarları alacağımı seçtim.Son olarakta güvenli sürüş 2 eğitimine kaydımı yaptırdım. Birnevi kendime sevgililer günü hediyesi almış sayıyorum...

Umarım çok soğuk olmaz şubat 12 ) MT den başka katılan arkadaş varmı acaba diye merak edip bu konuyu açtım.Yoksa şubatın ortasında bu işe kalkışan tek deli benmiyim
    Ben de GS 1 e gittiğimde hava çok soğuktu iyidir iyi, tayfun hocayla ufuk hocaya çok çok selamlar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:13 ----------

Alıntı umtglsr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gibi eğitimlerden nerden haberiniz oluyo acaba bende katılmak istiyorum ama bilgim yok katılma konusunda.
    http://www.honda.com.tr/m_motosiklet...ezi_nedir.aspx

bu linkten inceleyip rezervasyon (önkayıt) yaptırabilirsiniz.

Motosikleti
    XV950 BOLT
    İnşallah allah nasip kısmet ederse motorumu aldığım ilk ay içersinde gs 3 e gitmeyide düşünüyorum.Hocaların ısıtmasına ısıtmasınada gerek kalmıcak gibi şimdiden baya ısınmış durumdayım ama yinede gitmeden bi termal içlik almayı düşünüyorum tavsiye edebileceğiniz termal içlik veya benzeri bişeyler varmı ?

umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    280 tl de fenaymış hani
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

Motosikleti
    XV950 BOLT
    Alıntı umtglsr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    280 tl de fenaymış hani
    aracı, benzini tum koruma ekipmanlarını ögle yemegini ve ulaşımı dersi veren kurum karşılayıp; saat ücreti 20 tl den daha ucuz başka bi profesyonel kurum biliyormusun?

İnşallah allah nasip kısmet ederse motorumu aldığım ilk ay içersinde gs 3 e gitmeyide düşünüyorum.Hocaların ısıtmasına ısıtmasınada gerek kalmıcak gibi şimdiden baya ısınmış durumdayım ama yinede gitmeden bi termal içlik almayı düşünüyorum tavsiye edebileceğiniz termal içlik veya benzeri bişeyler varmı ?

Ben de GS 1 e gitmeyi düşünüyorum.
    İçlik konusunda şöyle bi link var göz at istersen...
    http://www.adrenalinoutdoor.com/Adre...ik_7610.html#0

Motosikleti
    aracı, benzini tum koruma ekipmanlarını ögle yemegini ve ulaşımı dersi veren kurum karşılayıp; saat ücreti 20 tl den daha ucuz başka bi profesyonel kurum biliyormusun?
    Bu eğitim sadece 1 tek kez bile motorunu yatırmanı engellese (senin yaralanmadığını var sayıyorum) Aldığı parayı kat kat hakedecektir.

Kaldıki GS1 ve GS2 eğitim alanların çokça motor yatırdıkları eğitimlerdir ve eğitim aldığınız motoru kasıtlı olmamak şartı ile paramparça etseniz dahi tek kuruş ödemezsiniz.

Kim kime 4.500 tl lik motoru parçalasın diye teslim eder ve üzerine servis, yemek ,eğitim verir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu eğitim sadece 1 tek kez bile motorunu yatırmanı engellese (senin yaralanmadığını var sayıyorum) Aldığı parayı kat kat hakedecektir.

Kaldıki GS1 ve GS2 eğitim alanların çokça motor yatırdıkları eğitimlerdir ve eğitim aldığınız motoru kasıtlı olmamak şartı ile paramparça etseniz dahi tek kuruş ödemezsiniz.

Kim kime 4.500 tl lik motoru parçalasın diye teslim eder ve üzerine servis, yemek ,eğitim verir.

Doğru düşünce diye buna derim ben.

Motosikleti
    honda cbr 600 rr 2007
    eğitimle ilgili sayfaya baktım da....

sadece 2 gün mü sürüyor eğitim :SSS ben mi yanlış anladım?

http://www.honda.com.tr/m_takvim.aspx
    5$ lık kafan varsa 5$ lık kask al :cat:

Motosikleti
    Alıntı prs_bacteria adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Evet 2 gün olmalı bende öyle hatırlıyorum. İki gün GS2 kapalı alan eğitimi için uzun bir süre bile sayılabilir.

Motosikleti
    XV950 BOLT
    Alıntı prs_bacteria adlı üyeden alıntı Mesajı göster

evet sadece 2 gün

Motosikleti
    honda CBF150
    Ben 8-9 ocak ta honda gs2 deydim. Hem harika bir hafta sonu geçirdim hemde yanlış bilgilerimi düzelttim, bildiklerimi tekrar ettim ve yeni bilgiler öğrendim.

geçen sene 13-14 şubat gs1 eğitimlerine katılmıştım.birinci gün öğlenden sonrası devamlı yağmur altında çalışmıştık. Islanmanın dışında hiçbir sıkıntı olmadı. Nacihane tavsiyem hava durumununa göre yanınıza yedek kıyafet almanızda fayda var.

Motosikleti
    honda cbr 600 rr 2007
    katılmayı çok isterdim...ama malatyadan kalk git katıl gel zor :( 4 üne de katılabilmek isterdim :(

malesef medeniyet istanbulda sadece ölmez de sağ kalırsam ağustosta ve sonrasında ordayım inş bir kurs da ben açarım o zamana kadar
    5$ lık kafan varsa 5$ lık kask al :cat:

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bu kararin ile bir cok uzun sene binen surcunun otesine gectin Tebrik ederim. Veridin karar ile usta bir surucu olma yolunda ilk adimi atmis oldun. Her kurusu sana hayatini daha guvenli motor surmene imkan olarak geri donecek
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    XV950 BOLT
    Alıntı peyami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 8-9 ocak ta honda gs2 deydim. Hem harika bir hafta sonu geçirdim hemde yanlış bilgilerimi düzelttim, bildiklerimi tekrar ettim ve yeni bilgiler öğrendim.
    İnşallah bende harika bir haftasonu geçireceğim.Motor hakkında çok şey okudum izledim ama birebir eğitimini almak çok daha keyifli olacak gibi...

Alıntı soneryılmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen sene 13-14 şubat gs1 eğitimlerine katılmıştım.birinci gün öğlenden sonrası devamlı yağmur altında çalışmıştık. Islanmanın dışında hiçbir sıkıntı olmadı. Nacihane tavsiyem hava durumununa göre yanınıza yedek kıyafet almanızda fayda var.
    Uyarınız için saolun kesinlikle alacağım bişeyler...

[QUOTE=zeda3000;2250473]Bu kararin ile bir cok uzun sene binen surcunun otesine gectin Tebrik ederim. Veridin karar ile usta bir surucu olma yolunda ilk adimi atmis oldun. Her kurusu sana hayatini daha guvenli motor surmene imkan olarak geri donecek

Teşekkürler..7-8 yıl kadar hiç motor kullanmadım.Sıfır motor almak niyetindeyim ve bugünlerde tek kabusum motorumu eve getiremeden yatırmaktı kayıt olduğum günden beri baya rahatlamış durumdayım

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)