Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arkadaşlar peugeot hakkında yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    mustafa_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaşlar peugeot jetforce scooterlar hakkında bilgi arıyorum. web sitesi bilen var mı? veya kendi bilgisi olan? fiyat en önemlisi benim için. çünkü motorun görünüşüne bittim zaten. bağladı bile beni. ama parası...

yok mu yaa bu motorlar hakkında bilgi sahibi olan bi vatandaş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşım jetforce speedfight ın modifiye edilmiş hali diyebilirim yaklaşık 130km civarına bana mısın demeden çıkar,yurtdışında yarışlarını bile yapıyorlar.yurtdışından 400-500euroya getirtebileceğin kit ile(dişliler,stickerlar,egzos vs.) jetforce haline getirebilirsin motosikletini.

Ben düşündüm ama mekanik bilgim fazla olmadığı için ve de şehirlerarası gidip gelmek zorunda olduğum için benim peugeot-speedfight-2 yi satıyorum.sen yaparsan haber verirsen sevinirim.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    www.google.com.tr'de aratırsan bazı şeyler çıkıyo.Ama satışıyla ilgili bilgi bulamadım.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konu yanlış başlıkta ... bu bölümde piyasada ki motorlar hakkında bilgi veriyoruz.başlığı moto sohbete taşıdım...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler