Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Ataba AT-660 akü şarj adaptörü

Motovento
    REKLAM ALANI
    asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Bir arkadaşa da bu cihazdan aldık da arkadaş aküyü şarj etmek istediğinde(kırmızıyı artıya,siyahı eksiye takarak) power ışığı sönmüyormuş.

Kullanım kılavuzunda akü şarj olmaya başladığında power ışığının söndüğü,akü dolduğunda ışığın yandığı yazıyormuş.

Cihazı kullanan arkadaşlar ,şarj esnasında power ışığının yanıp yanmadığını belirtebilir mi bir zahmet.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaşa da bu cihazdan aldık da arkadaş aküyü şarj etmek istediğinde(kırmızıyı artıya,siyahı eksiye takarak) power ışığı sönmüyormuş.

Kullanım kılavuzunda akü şarj olmaya başladığında power ışığının söndüğü,akü dolduğunda ışığın yandığı yazıyormuş.

Cihazı kullanan arkadaşlar ,şarj esnasında power ışığının yanıp yanmadığını belirtebilir mi bir zahmet.
    Bendede aynı model var. Bu modelde o ışık devamlı yanıyo. Bende sorun var sanmıştım yetkili satıcısını aradım oda ,o ışığın bu modelde devamlı yandığını söyledi. Yardımcı olabildiysem ne mutlu
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendede aynı model var. Bu modelde o ışık devamlı yanıyo. Bende sorun var sanmıştım yetkili satıcısını aradım oda ,o ışığın bu modelde devamlı yandığını söyledi. Yardımcı olabildiysem ne mutlu
    Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Peki ışık sönüyor mu şarj bittiğinde?
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Peki ışık sönüyor mu şarj bittiğinde?
    Yeni gördüm msjınızı kusura bakmayın Hayır o ışık devamlı yanıyor. O ışık sadece şarj jihazının çalıştığını gösteriyormuş

Belki biliyorsunuzdur ama ben tekrar söyleyim;
    12w luk akü için 12w 'a ayarlıyoruz. 6 w luk akü için 6w 'a ayarlıyoruz.
    Kaç amperse akü onu 2 ile çarpıp kaç saat şarjda duracağını anlıyoruz
    Mesela benim aküm 7 amper , 7*2 =14 saat şarj olduğunda aküyü tamamen doldurmuş oluyor. 5 amper için 5*2=10 saatte dolduruyor. Bu değerleri Türkiyeye getiren firmadan aldım

Motorumu 3 ay kış uykusuna yatırmıştım. Aküyü bu cihazla 2 kez şarj ettim bu süre içinde. 3 ay sonra motorumu çalıştırmak için yanına gittiğimde tek marşla çalıştı İyi günler
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

bu üründen bende aldım fakat üstünde 12 V 7 ah Fln Yazıyordu.Benım Aküm 12V 12Ah kuru Tip bir akü. Bu Alet Onu Doldururmu ? 4 saat kadar sarj da bıraktım fakat hıc dolmadı lutfen acıl cevap :S

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)