Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Ataba AT-660 akü şarj adaptörü

Motovento
    REKLAM ALANI
    cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyse fazla kargosu yoktur bunun hacmi yok, iyi uykular motoruna.
    sağolun
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    benim cg nin aküsü bitik, ama hiç bi önemi yok herşey çalışıyor(tabi motor çalışınca) onun için beni pek ilgilendirmiyor

Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim cg nin aküsü bitik, ama hiç bi önemi yok herşey çalışıyor(tabi motor çalışınca) onun için beni pek ilgilendirmiyor
    Şarj sargıları kopup veya konjektör değişince jeton düşer, farları da açıp gidersin sen.

Motosikleti
    Şarj sargıları kopup veya konjektör değişince jeton düşer, farları da açıp gidersin sen.
    hiç alakası yok sargı kopuyor öylemi
    farları ZATEN ORİJİNALDEN aküye bağlı DEĞİL, DİNAMOYA BAĞLI

hiç alakası yok sargı kopuyor öylemi
    farları ZATEN ORİJİNALDEN aküye bağlı DEĞİL, DİNAMOYA BAĞLI
    Dinamodan mı alıyor sadece emin misin. Dinamoya bağlı ama akünün de desteği var. Zayıf yanar farların da.

Motosikleti
    Dinamodan mı alıyor sadece emin misin. Dinamoya bağlı ama akünün de desteği var. Zayıf yanar farların da.
    eminim kulladığım motoru benden iyi bilemessin aküyle alakası yok aküyü sök yine yanar,
    zayıf falan yanmıyor uzunları yaktımmı karşıdan gelen arabalar sellektör yapıyor bence sen bu titanları biraz daha araştırıp öğrenmelisin

eminim kulladığım motoru benden iyi bilemessin aküyle alakası yok aküyü sök yine yanar,
    zayıf falan yanmıyor uzunları yaktımmı karşıdan gelen arabalar sellektör yapıyor bence sen bu titanları biraz daha araştırıp öğrenmelisin
    Alternatörüm güçlü deme , 3 kuruşa kıy kendine bir akü çek.

Motosiklet için aküsüz 50 km'den fazlası zarar, 120 km' de arabanın kollektörünü bu yüzden kaybettim. Bilmem anlatabildim mi.

Motosikleti
    suzuki an125
    bende kullanıyorum ve çok memnunum...akü söküp takmayı becereblen her motosiklet kullanıcısının bir tane alması gerek bence
    Hakan GÜNDÜZ

Motosikleti
    Alternatörüm güçlü deme , 3 kuruşa kıy kendine bir akü çek.

Motosiklet için aküsüz 50 km'den fazlası zarar, 120 km' de arabanın kollektörünü bu yüzden kaybettim. Bilmem anlatabildim mi.
    ben aküsüz kullanıyorum demedimki sadece zayıf dedim,akü sadece sinyaller korna stop lambası bağlı gerisi dinamoya bakıyor, ayrıca o bozulma işi araba için geçerli benim motor 12 yıldır böyle nerdeyse hiç bişey olmadı olacağınıda sanmam, kafam eserse belki güzel bi yuasa alırım.anladın
    ha ayrıca 3 kuruşluk akü 3 ay gidiyor

ben aküsüz kullanıyorum demedimki sadece zayıf dedim,akü sadece sinyaller korna stop lambası bağlı gerisi dinamoya bakıyor, ayrıca o bozulma işi araba için geçerli benim motor 12 yıldır böyle nerdeyse hiç bişey olmadı olacağınıda sanmam, kafam eserse belki güzel bi yuasa alırım.anladın
    ha ayrıca 3 kuruşluk akü 3 ay gidiyor
    Katır inadı ha.O zaman 3 kuruşluk şarj aleti al da 12 senelik aküyü bir yavaş şarja bağla bakalım işe yarayacak mı.

Motosikleti
    Katır inadı ha.O zaman 3 kuruşluk şarj aleti al da 12 senelik aküyü bir yavaş şarja bağla bakalım işe yarayacak mı.
    seninkide keçi inadı haa valla ne sarj aletine ihtiyacım var ne aküye,
    ayrıca akü 12 yıllık değil, değiştirdim senin 3 kuruşluk akülerden olduğu için hemen zayıflaştı,sarj tutmuyor fazla ama iyi kötü yetiyor sinyallere, sarja marja gerek yok ok

seninkide keçi inadı haa valla ne sarj aletine ihtiyacım var ne aküye,
    ayrıca akü 12 yıllık değil, değiştirdim senin 3 kuruşluk akülerden olduğu için hemen zayıflaştı,sarj tutmuyor fazla ama iyi kötü yetiyor sinyallere, sarja marja gerek yok ok
    Dil de pabuç kadar maşallah scuby dubi, zararlı birşey demedik nasıl akü istersen onu al.

s.a arkadaşlar bende ybr 2011 var yeni aldım ya bu motor ilk aldığımda 1 i viteste iyi gidiyodu 2 de ıyı gıddıyodu da 1 ay oldu alalı ama şimdi gaz veriyorum motor 1 de bağırıyo yavaş gidiyo 2 dede oyle 3 de kendıne geliyo ha bide bazıları motoru aç dıyo bazıları basma dıyo bı yardım ederseniz sevinirim ...

Motosikleti
    Dil de pabuç kadar maşallah scuby dubi, zararlı birşey demedik nasıl akü istersen onu al.
    siz kadar olmadık beahh nette pekte net değilsin, yabadabaduuu
    istesende diyemessin, bakalım belki bi yuasa alırız

siz kadar olmadık beahh nette pekte net değilsin, yabadabaduuu
    istesende diyemessin, bakalım belki bi yuasa alırız
    Bıktım senden ne masaj yazsam arkasından yazıyorsun,kuyruk gibi git başımdan scuby dubi

Motosikleti
    Bıktım senden ne masaj yazsam arkasından yazıyorsun,kuyruk gibi git başımdan scuby dubi
    aynı duyguları paylaşıyoruz, asıl ben senden bıktım boyuna yazıyosun parazit yapma çekil aradan, yabadabaduuuu

aynı duyguları paylaşıyoruz, asıl ben senden bıktım boyuna yazıyosun parazit yapma çekil aradan, yabadabaduuuu
    Sadece bu konu değil nerede olsa yazdığımın altında seni görüyorum.

Uzak dur azcık scoby dubiye hürmetten birşey demiyorum,çizgi filmini severdim.

Motosikleti
    Sadece bu konu değil nerede olsa yazdığımın altında seni görüyorum.

Uzak dur azcık scoby dubiye hürmetten birşey demiyorum,çizgi filmini severdim.
    ben seninle ilgili bişey yazmıyorumki konuyla ilgili yazıyorum oda senin mesajın altına denk geliyordur ne var bunda sen herşeyi kendine alıyosan ne diyeyim senin sorunun, asıl sen benden uzak dur ok.
    bende çakmaktaşa ve foruma saygımdan konuşmuyorum bende çakmaktaşı severdim.

ben seninle ilgili bişey yazmıyorumki konuyla ilgili yazıyorum oda senin mesajın altına denk geliyordur ne var bunda sen herşeyi kendine alıyosan ne diyeyim senin sorunun, asıl sen benden uzak dur ok.
    bende çakmaktaşa ve foruma saygımdan konuşmuyorum bende çakmaktaşı severdim.
    Tamam sen de fren çakmaktaşı sev uzatma artık. Sinirleneceğin tartışmaya da girme.

Motosikleti
    Tamam sen de fren çakmaktaşı sev uzatma artık. Sinirleneceğin tartışmaya da girme.
    lastik gibi uzatan sensin sende çizgi film kahramanlarını sev,tartışmaya girende sen,sinirlenende sen

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)