Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Mootosiklet nakli

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    http://www.nakliyecilersitesi.net/ dıge bır sıte ucretsız ılan verıyorsunuz belırtıgınız sehırlere naklıye yapıcak yada naklıyeden donen boş araclar oluyosa size donuyolar ben apachem ıcın ıstanbuldan antalyaya 150-200 lıra arasında degısık fıyat teklıflerı aldım ılan verın bısey kaybetmezsınız onlar arıyor. =) ama otobusler 2 bılet fıyatına getırıyor denıldıgı ıcın suanda beklemedeyım otobus 100 lıra yapıyolar bakalım bu sene erteledım artık seneye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ooo viraGOO
    hortttttttttttttttttttttt
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

ben bursadan ybr-125 i 100 tl ye otobüsle getirttim.
    Motoru otobüsün bağajının ön tarafına yan olarak yerleştirilip bağlandı sorun olmadı parayı verdikten sonra geliyor arkadaşlar

Motosikleti
    Honda CBF 150 Siyah
    Alıntı cbr125races adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de izmirden istanbula naklettirmek istiyorum Bu konuda tecrübesi olan varsa yazsın arkadaşlar.Bu işi yapan firmalar var mı otobüse yüklesek nası olur
    kışın var mı bilmiyorum ama yazın İzmir-İstanbul arasında gemi seferleri vardı. Gemiye koyduğun zaman, İstanbul'a gelmesi 24 saat sürüyor. Sen önden otobüs / uçak ile gidip İstanbul'da gemiyi karşılayabiliyorsun.
    Olgun YAZICI
    Beylikdüzü/İSTANBUL

scorpi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyo' GT650S
    Alıntı algilama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kışın var mı bilmiyorum ama yazın İzmir-İstanbul arasında gemi seferleri vardı. Gemiye koyduğun zaman, İstanbul'a gelmesi 24 saat sürüyor. Sen önden otobüs / uçak ile gidip İstanbul'da gemiyi karşılayabiliyorsun.
    Ben 5 sene önce motoru İstanbul'dan İzmir'e gemiyle getirmiştim. Kendim de yolcu olarak binmiştim.

Ama bildiğim kadarıyla o seferler artık yok.
    Sert cisimlere çarpmayın. Sert cisimlerin size çarpmasına izin vermeyin. Düşmeyin. Lastik kısmı aşağıda, parlak kısmı yukarıda tutun.

norad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar yakın zamanda motosikletini uzak bir şehirden getirten var mı?

Ya da bu konuda güncel bilgisi olan arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    +++ 2 ay önce istanbuldan adanaya sadece motorumu : 65 tl ye gönderdim adanadan amcamın oğlu otobüsü karşıladı motoru aldı

+++ 5 ay önce samsundan cbr 125 aldım otobüsün altına attım bende yolcu olarak bindim : 50 tl verdim

+++ 1,5 sene önce amcamın oğluna aprilia rs 125 aldık manisadan ayrıca 2 miz de yolcu olarak bindik adanada motoru indirdik : 25 tl

vs.. daha 5-6 tane daha var şuan net hatırlayamıyorum ama en fazla 1 yolcu parası verin pazarlık yapın,tek 1 firmaya sormayın bütün firmalara sorun,ayrıca şuna dikkat ettim eğer sizde motorla beraber aynı otobüse binecekseniz 1 yolcu parasından daha az para verin,bileti almadan önce bileti yazan arkadaşa motorumda var bagaja sığar eğer onuda alırsanız bilet alacam gibi bi teklifte bulunun karlı çıkarsınız. Not : motorlar her otobüsün altına sığmıyo onada dikkat edin ( örn : mersedes 403 lere rahat oluyo tam sığıyo)
    Her asker yeşil bereli olamaz

norad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sarsılmaz verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.Son sorum

600 cc lik bir motoru getirme şansım nedir.Motoru sabitlemek için nasıl bir yöntem uygulamalıyım ?

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı norad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sarsılmaz verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.Son sorum

600 cc lik bir motoru getirme şansım nedir.Motoru sabitlemek için nasıl bir yöntem uygulamalıyım ?
    ben spotçular aracılığıyla getirtmiştim 150 zc mi
    45 tl aldılar
    tabi o tarafa doğru nakliyesi olması lazım şirketin..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)