Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Viteslimi Vitessizmi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    Sevgili arkadaşlar!

Benim scooter vitesli.4 tane vitesi var vitesler hızı ayarlamama yardımcı oluyor.Örneğin üçe attığımda motor 60'ın üstüne çıkmıyor.böylece kendimi frenlemem kolay oluyor.Ama 4'e taktığımda motoru tutamıyorum.belki vitessiz olsa devamlı 80'den aşağıya düşmeyecektim ve bu büyük bir risk almama sebep olacaktı.Bu açıdan baktığımda vitesin iyi olduğu açık.

Ama bazı arkadaşlarım vitesin 'hamallık' olduğunu düşünüyor.sizce viteslimi daha iyidir vitessizmi?

vitesin başka işe yarayan yanları varmıdır.haydi konuşalım! belki bilmediğimiz birşeyler vardır.Öğreniriz böylece!

saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Aynı konu daha önce bolca tartışıldı.Şehir içi basit ulaşımda ve pratik kullanıcılar için vitessiz, motosiklete iyi alışmak, iyi sürmek, şehirler arası yol yapmak için kullanacaklar için vitesli motosikletlerin uygun olduğu çıktı genel olarak.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı konu daha önce bolca tartışıldı.Şehir içi basit ulaşımda ve pratik kullanıcılar için vitessiz, motosiklete iyi alışmak, iyi sürmek, şehirler arası yol yapmak için kullanacaklar için vitesli motosikletlerin uygun olduğu çıktı genel olarak.
    başka bi sebep yazmaya gerek yok .... kilitlenmiştir.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler