Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kask takmak zormu geliyor bakın o halde?

Motovento
    REKLAM ALANI
    regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    (Kask Takmayı Sevmiyorum Beni Aptal Gösteriyor) Diyenlere..
    (Kask Takmayı Sevmiyorum Beni Aptal Gösteriyor) Diyenlere..

21 Ocak 2011

Halen, cadde'ye giderken kızlara hava atmak için kasklarını koluna alanlardan mısınız? Bu haberimiz size göre... Uzak doğu'da kask takmayıp da kaza yapmış 3 kişinin daha önceki sözleri, fotoğraflarıyla birlikte yansıtılıyor. Detayları inceleğinizde durumun ne kadar vahim olduğunu göreceksiniz. Her fotoğrafın altında şu yazı yazıyor: Her sene yollarımızda motosiklet kazaları yüzünden 11.000 insan ölüyor ve 30.000 insan ağır şekilde yaralanıyor. Bu demek oluyorki binlerce aile motosiklet kazalarında sakat kalan yakınlarına ömür boyu bakmak zorunda kalıyor. Hasta yakınları, daha fazla insanın sakat kalmasını istemiyor. Sadece kask takılarak yaşanan kazalarda gerçekleşen kazaların sakatlıklarının %40 ı önlenebiliyor. Malesef fotoğraftakiler için bir af yok...
    Alttaki fotografda şöyle yazıyor;

(Kask takmayı sevmiyorum çünkü beni aptal gösteriyor).

Alttaki fotografda şöyle yazıyor;

(Kask takmayı sevmiyorum çünkü kask saçlarımı bozuyor)

Son fotograf;

(Hiç bir zaman kask takmadım çünkü hiç klas gözükmüyor.)
    Kask takmak, hayat kurtarır. Canınızı seviyorsanız 1 metre bile gidecek olsanız kaskınızı takın. Hayatlarını kaybedenler arasında motorda olduğu yerde yan düşüp kafasını yere vuran ve ölen insanlar da var. Kask, klas gözükmenizi sağlayan bir aksesuar değil, kafanızı koruyan bir araçtır.

05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    sabah sabah pekte hoş olmayan görüntüler takmayana yapacak bişey yok ölmek istemeyn takar takmayan hayatıda takmıyordur zaten.
    Yolver gitsin .

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)