Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafikte sorumluluk hareketi

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Trafikte ne kadar sorumlu olduğumuz belli oldu.

Bu konuya 0 cevap yazıldı 52 kere görüntülendi

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1BajGRqD3

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trafikte ne kadar sorumlu olabilirsin ki? Önce insanlar saygılı olmayı bilmeli. Adama desen ki "lastiklerin kabak olmuş artık, trafiğe çıkman tehlikeli..." sana küfür bile edebilir.

Asıl trafik görevlilerinin sorumlu olması gerekiyor, sadece ceza yazması gerektiği zamanlarda değil her zaman hakedene cezasını vermeliler.
    www.motorumla.net

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Trafikde sorumluluk araç sahiplerinin olduğu kadar trafik polisleri ve en büyük karayollarınındır.Son 6 ay içinde levhasız hatalı bozuk yol nedeniyle yaşamını yitirenlerin akrabalarının açtığı onlarca davadan karayolları büyük tazminatlar ödeyecek.Devlet halkını teşvik ederken kendi kurumlarını denetlemekden aciz kalmamalı kalırsa da yargı bunu cezalandırmalı ki bu cezalar yeni yeni verilmeye başladı
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafikte ne kadar sorumlu olabilirsin ki?
    Önce sürücünün-yayanın kendisinde başlar, saygı gösterilmezse alınamaz da.

Trafik kurallarına uyulmazsa karşılaştığın trafik hatalarına söz söyleme hakkı olmaz.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben trafiğe sevgi dolu çıkıyorum, saygı da beraberinde geliyor.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    ooo viraGOO
    kabak lastik aşışırı yük vs vs lastiği kabak diye hangi araca ceza yazılmış?? hiç hep sorumluluk almaya yüreklendirilen tabiri caiz ise gazlanan hep halk ve kimisi bunu en uç noktada titizlikle yapıyo kimisi ise umursamıyor ortası yok bizde sorun bu bence .!! umarıım işe yarar bu slogan ! Ama insan herşeyden önce kendi canının kıymetini bilmeli bilinçlenmeli ve çevresindekilere trafiktekilere saygıı duyarak devam etmeli hayatına
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    saygıdeğer toprağım konu başlığı ''Trafikte Sorunlu Hareketler '' olsaydı belki ilgi görebilirdi.
    paylaşımcı ve öğretici yanını tebrik , seni ise herşeye rağmen faydalı olmak için elinden geleni yaptığın için taktir ediyorum.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saygıdeğer toprağım konu başlığı ''Trafikte Sorunlu Hareketler '' olsaydı belki ilgi görebilirdi.
    paylaşımcı ve öğretici yanını tebrik , seni ise herşeye rağmen faydalı olmak için elinden geleni yaptığın için taktir ediyorum.
    Kaza vidyosu olsa daha ilgi çekerdi haklısın, millet kana susamış

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Trafik de kuralları koyup sağduyuya davet ederek bunlara uyalım demekle olmaz.Denetim denetim denetim ve bu denetim insan insiyatifiyle değil eletronik cihazlarla olmalı kameraler radarlar sabit ve sürekli çalışır olmalı öyle ki polise sadece evrağı postalamak kalmalı bak o zaman ne kadar değişiyor kamyonlara tonaj cezası şimdikinden 2 kat olsa radar 50 ceza puanı olsa ışık ihlali 50 puan olsa paranın düzenleyemediği bu tip kuralları bence ceza puanı düzenler..
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Eğitim kitapları,kaynakların yükle kısmına sağ tıklayıp kaydedebilirsiniz.

http://www.trafikhareketi.org/egitim-kitaplari.aspx

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Katılıyorum... Sorumlu davranmalıyız..!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)