Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

apache 150 RTR

Motovento
    REKLAM ALANI
    anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    arkadaşlar bende 100lük bir yuki marka motor var ve 3 ay önce almıştım ama bu motorda huzursuz oluyorum dönüşlerde sanki düşecek gibi motor kayacak gibi oluyor ve düz yolda bile fren yaptığımda motor sanki altımdan kayacak gibi oluyor belkide cup'lara alışık olmadığımdandır. ön kısmı boş çünkü eski bir peugeot vardı onda çok rahattım çünkü dizlerimi depoya dayayabiliyordum depodan destek alabiliyordum ama bunda öyle bir şansım yok ve apache 150 RTR almayı düşünüyorum yada 250lik bir mondial chooper'da olabilir hangisini almalıyım sizce bu iki motordan. birde motorda serilik ve hız benim için önemli şehir içinde değil tabi ama kendi egomu tatmin etmek için bazen pist yoluna çıkıyorum orada hız yapıyorum. herkese yardımları ve düşünceleri için şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Apache bence çok iyi bir tercih almanı öneririm.

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Apachi en iyi tercih. Ucuz alternatif düsünürsen mondial in yeni modellerine bak. 150MC, MR yada MH.

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar ama birde apachede titreşimin çok fazla olduğu söyleniyor bilginiz var mı ve yol tutuşu nasıldır?
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)