Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yeni Kaskım % 50 indirim li Nolan

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    hayırlı uğurlu olsun bence güzel ve mantıklı bir seçim olmuş

rüzgar rezonansı ve yalıtımı nasıl? full face e göre
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun bence güzel ve mantıklı bir seçim olmuş

rüzgar rezonansı ve yalıtımı nasıl? full face e göre
    Hiç Full Face kaskım olmadı ki abi benim
    Kelepir 2. el buldum diye ehliyet almama daha 3 ay varken acele ye gelen Motosiklet alma işiyle beraber aynı gün 100 tl ye geçici olarak COX açık kaskı almıştım, o gün bu gündür bi türlü nasip olmamış sıra gelmemişti. Bu fuar da alacaktım, ama indirim olayı olunca fuarı beklemeye gerek kalmadan yıldırım hızıyla satın aldım.
    Daha önceden Full face kask kullanmadığım için bir kıyaslama yorum yapamıyorum

Alıntı mayildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çiftine 1.000 lira ödedikten sonra duymak isteyeceğim son şeydi.
    Sağlık olsun.
    N102 ? N103 ? beyaz, hangisini aldınız 2 ad. , geçmiş olsun, sağlık olsun,
    can sıkıcı bi durum :(

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi günlerde kullan dostum. Bende N103 var sanırım aynı güneş vizörünü kullanmışlar, çok kullanışlı. Tünellere giriş-çıkışta hızla açıp kapatabiliyorsun. Yalnız kaskının kıymetini bil, "HER BIR YEDEK PARÇASI 30 euro"
    112ciyiz

şimdi aradım ama hiç medium boy n62 kalmamış (125 euro) olanlardan..kaçırdık

Motosikleti
    honda cbr 600 rr 2007
    kazasız belasız güle güle kullan
    5$ lık kafan varsa 5$ lık kask al

Fanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 1050
    Bende hep açık renkli ve güneş vizörlü bir full face istiyodum malesef açık renkli benim bedenim kalmamıştı tek seçenek vardı bende bunu aldım aynı kampanyadan Nolan N85 250tl.

Uploaded with ImageShack.us
    SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR…

Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günlerde kullan dostum. Bende N103 var sanırım aynı güneş vizörünü kullanmışlar, çok kullanışlı. Tünellere giriş-çıkışta hızla açıp kapatabiliyorsun. Yalnız kaskının kıymetini bil, "HER BIR YEDEK PARÇASI 30 euro"
    Varsın olsun pahalı olsun, yedek parça sorunu yaşayıp yurtdışından getirtmekle uğraşmaktan iyidir,
    Yedek parça sorunu yaşamayacak olmam güzel.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:27 ----------

Alıntı prs_bacteria adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazasız belasız güle güle kullan
    Allah razı olsun. saolasın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:29 ----------

Alıntı Fanatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende hep açık renkli ve güneş vizörlü bir full face istiyodum malesef açık renkli benim bedenim kalmamıştı tek seçenek vardı bende bunu aldım aynı kampanyadan Nolan N85 250tl.

Hayırlı uğurlu olsun F650 FB li Abicim, sende kaçırmamışsın maşallah bu kampanyayı

Fanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 1050
    Hayırlı uğurlu olsun F650 FB li Abicim, sende kaçırmamışsın maşallah bu kampanyayı

Çok teşekkürler arkadaşım, sanada hayırlı olsun. Bu arada ben aldığım için söylemiyorum kesinlikle; uzun süredir güneş vizörlü kask arayan biri olarak bu kampanya gerçekten çok cazip. 10 gün önceki fiyatı tam iki katıydı. Kalitesi hakkında ahkam kesmek istemem Nolan'ın, ama kötü olmadığı kesin. Kask almayı düşünenler stoklar bitmeden kaçırmasın derim.
    SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR…

Çok teşekkürler arkadaşım, sanada hayırlı olsun. Bu arada ben aldığım için söylemiyorum kesinlikle; uzun süredir güneş vizörlü kask arayan biri olarak bu kampanya gerçekten çok cazip. 10 gün önceki fiyatı tam iki katıydı. Kalitesi hakkında ahkam kesmek istemem Nolan'ın, ama kötü olmadığı kesin. Kask almayı düşünenler stoklar bitmeden kaçırmasın derim.
    Kaçmayacak kampanya idi yararlandık.
    Güneş vizörü olayı çok güzel ve kullanışlı,
    yazın güneş gözlüğü işi eziyetli geliyordu epey,
    Kask la alakalı bi parça sormak için aradım, Son 30 ad. kalmış, kalanlarda modellerin değişik renk,beden lerinden olmalı herhalde.

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    [QUOTE

N102 ? N103 ? beyaz, hangisini aldınız 2 ad. , geçmiş olsun, sağlık olsun,
    can sıkıcı bi durum :([/QUOTE]

Gerçi ben alalı epey oldu tabi. Geçen hafta almış olsam kesin iade eder tekrar alırdım

N90 çene açılır modeli, beyaz desenli. Kaskımdan memnunum diycem ama başka kask kullanmadım hiç. Ötekilerle kıyaslayamıyorum. Eşimle aynı kask aynı monttan alıp takım yaptık.
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

ben de an itibari ile n43 air aldım bir tane yani ankarada olduğumdan kardeşimi yollayıp aldırttım.. kargoyu bekliyorum şimdi..

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    müdür kask güzelmiş ki ayrıca insanın kendini güvende hissetmesi sürüşte sırasında önem arz ediyor.
    bende aradım taradım bir çift kask baktım ama hala karar veremedim , kask işini inşallah bende fuarda bitireceğim
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

catchme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilet :)
    Hayırlı günlerde kullan dostum çok güzel kask almışsın

Alıntı mayildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [QUOTE

Gerçi ben alalı epey oldu tabi. Geçen hafta almış olsam kesin iade eder tekrar alırdım

N90 çene açılır modeli, beyaz desenli. Kaskımdan memnunum diycem ama başka kask kullanmadım hiç. Ötekilerle kıyaslayamıyorum. Eşimle aynı kask aynı monttan alıp takım yaptık.
    benim N90 daki korkum çoğu zaman güvenlikten ödün verip çene açık olarak kullanma ihtimalimden dolayıdır (çene açılır kaskı birçok insanın kullandığı gibi)
    İlk baştan N 90 na baktım, bedenime uygun beyaz var dı da, ama sonra bu kaskın çene kısmının görüşe zerre kadar engel olmadığını görünce bunu aldım, iyikide almışım, çok kullanışlı ve güzel bir kask.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:34 ----------

Alıntı frustrated adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de an itibari ile n43 air aldım bir tane yani ankarada olduğumdan kardeşimi yollayıp aldırttım.. kargoyu bekliyorum şimdi..
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız nice güzel günlerde kullanmanızı dilerim.
    ben alırken düz beyazda vardı, aklım kaldı (görünürlülük açısından), oda güzeldi, ama buna kaydım ben, benimle aynı (N43 air italia) kaskı alsaydın, takım yapardık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:37 ----------

Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    müdür kask güzelmiş ki ayrıca insanın kendini güvende hissetmesi sürüşte sırasında önem arz ediyor.
    bende aradım taradım bir çift kask baktım ama hala karar veremedim , kask işini inşallah bende fuarda bitireceğim
    Saol Oğuz Abicim,
    Herkes kaskım siyah olsun diyor ancak görünürlülük açısından beyaz daha iyi gibi geliyor bana,
    Aslında bende fuar ı bekliyordum, ama bu kampanya fuarı solladı ,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:41 ----------

Alıntı catchme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı günlerde kullan dostum çok güzel kask almışsın
    Eyvallah arkadaşım, saolasın

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover

bence beyazdan çok çok daha şıkd uruyor..
    vallahi çok beğendim .hyrlı olsun

Alıntı hatis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence beyazdan çok çok daha şıkd uruyor..
    vallahi çok beğendim .hyrlı olsun
    Siz ne yaptınız, bi ara konu açmıştınız kask ile alakalı
    Airoh alacam falan demiştiniz, o markayı nerden buldunuz, çokmu aradınız ?, aldınızmı peki ?

Keşke kaliteli ve sağlam
    Arai, Nolan, Marushin, Bell, Schuberth vs. alsaydınız....

dunpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B & IZHPLANET5 350cc-2zamanlı
    Hayırlı olsun güzel bir model,iyi günlerde kullan.
    ...dunpa55...Geology Engineer & Profession of Engineering Management
    ...55VATAN41MEKAN...

Alıntı dunpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güzel bir model,iyi günlerde kullan.
    Saolasın abi, tek korkum tepedeki açılır kapanır çatısında su alması

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun, güle güle kullan.
    Tasarımı da rengi de gayet hoş bence. Özellikle farklı şekillerde kullanılabilecek; fonksiyonel bir kask olması çok güzel bir özellik.

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, güle güle kullan.
    Tasarımı da rengi de gayet hoş bence. Özellikle farklı şekillerde kullanılabilecek; fonksiyonel bir kask olması çok güzel bir özellik.
    Eyvallah abi saolasın, kaliteli, sağlam, fonksiyonel ve güzel bir kask a sahip oldum en sonunda, N-com olayı çok güzel (tabi satın alıp takarsak,şimdilik gereksiz bana)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:44 ----------

Kask ın çatısı açılır kapanır vaziyette,
    toplamda tepede 3 ad. açılır kapanır havalandırma deliği kapağı var,
    yalnız en tepedeki büyük çatıdan su alır ve dam akarsa işimiz var, olmassa yağmurlu havalarda koli bantı ile kapatırım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)