Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gazete dağıtım işi yapan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Salihyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar, üniversite sınavına hazırlanıyorum. Bu işi günde kaç saat yapıyorsunuz? Kaç para alınır ve tavsiye edilir mi ? hem okuyup hem çalışılabilecek bi iş mi ? ( sabah erken kalkma fikri güzel geliyor. )
    Yorum yok!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    ßende Kuryeyim Ama Gazete Dağıtmıyorum Kardeşim Gazete Dağıtımı Yapmıştı Dünya Ve Zaman Gazetelerinde Bildiğim Kadarıyla Gece 3 De Kalkıp Saat 4 De Gazeteleri Alıyordun Sonra Öğlene Kadar Bitirip Eve Gelip Yatıyordu Ama Gece Çalıştığı İçin Memnun Değildi Bide Kışın Olduğu İçin Fazla Dayanamadı Başka Sektöre Geçti.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Çalışma saatleri part time gibi değil mi ? öğlene kadar gazete dağıtımı olur mu ki ?
    Yorum yok!

Ben bu işi yapan bir arkadaşla konuştuğumda 04:00 gibi kalktığını, sabah 10:00 gibi işinin bittiğini söylemişti. 900 lira maaşı vardı.Motor ve benzin kendisinden. Sigortası var.

peki tahsilat yapmaya gönderiyorlarmış, böyle bişey var mı ?
    Yorum yok!

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Dostum Kolay Değildir Zor İştir Tahsilatta Yaparsın Herşeyi Yaparsın Aylık Dergiler Çıkar Sana Patlar Müşteriye İmzalı Teslim Etmen Gerekir Adam Evde Yoktur İş Yerine Gidersin Başka Yere Gidersin Yani Öyle Sadece Gazeteyi Dağıtmakla Bitmio.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)