Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Elazığ’a Motosiklet Pisti Yapılacak.

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Elazığ’a motosiklet pisti yapılması konusunda bir çaba olduğunu duyuyorduk ama ilgililer açıklama yapmadan
    konuyu dillendirmek istemiyorduk.

Ak Parti il başkanı Sayın Ali Şerifoğulları’nın bu konuyla ilgili olarak bir basın açıklaması yapacağını,
    Elazığ Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü Derneği yönetimini de davet ettiğini öğrenince, Yönetim Kurulundan
    Zülfü Dal arkadaşımızla orada hazır bulunduk.

Ak Parti Elazığ il başkanlığında Sayın Ali Şerifoğulları Türkiye Motosiklet Federasyonu`nun kendilerine
    ilde ulusal ve uluslararası bir motor pisti yapılması yönünde talepte bulunduklarını söyledi.

Talep doğrultusunda Defterdarlık yetkilileri ile görüştüğünü, bu kurumun da bizzat yer arama çalışmaları yaptığını anlatan Şerifoğulları :

“ Özel idare genel sekreterliği teknik elemanlarla ciddi bir çalışma neticesinde çevre yolunun üst kısmında
    200 dönüm bir alan tespit edildi.Bu alanı federasyona bildirdik. Akabinde de pistin yapımını üstlenecek olan
    Spor Toto Teşkilat Başkanlığı`na böyle bir yer bulduğumuzu söyledik.Spor Toto Teşkilat Başkanımız değerli
    hemşehrimiz Uçar, bizzat 6 tane teknik elemanını ilimize getirerek bu alanı inceledi.
    Alanın uygun olduğunu, pistin yapılabileceğini bunun da kısa zamanda Deftardarlık`tan
    İl özel idare ve gençlik ve spor müdürlüğüne devri gerçekleşince imar tadilatıyla
    birlikte burayı motor yarışlarının yapılabileceği bir piste dönüştürmeyi düşünüyoruz.
    Bu da ilimiz için çok büyük bir katma değer olacak inşallah. Bu ilimizin tanıtımı için
    özellikle çok büyük bir hizmet olacak.” Dedi.

Elazığ Futbol İl Temsilcisi Mustafa Gür, Elazığ amatör sporuna verdiği desteklerden dolayı,
    AK parti Elazığ İl Başkanı Ali Şerifoğulları’na teşekkür plaketi verdi.

Daha sonra söz alan Elazığ Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü Derneği Başkanı Serdar Sertdemir
    “ Elazığ’ın motor sporları konusunda yeterli potansiyele sahip olduğunu, derneğimiz üyesi Oktay Dal’ın çeşitli derece
    ve birinciliklerinin olduğunu,pist yapımının gerçekleşmesi halinde ilimiz tanıtımına ve motosiklet sporuna
    artı değer katacağını söyleyerek, emeği geçen bütün bürokratlarımıza, derneğimiz adına teşekkür ediyorum” Dedi.

Birileri tekere taş koymaz da gerçekleşir inşallah.

.
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hadi vatana millete hayırlı olsun....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Antep'e yakın Allahtan yapılsında gideriz inş.
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moblyettelerle üstüne yatıp yarış yapanlar gider işte ne güzel...
    __To Be Or NoT tO be__

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Hulen bu işi size kafanıza silah dayayarak mı yaptırdılar ???

Biraz sırıtın, tebessüm edin falan be Allaan adamları, tiplere bak.

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    helal olsun hocam valla ne kadar mukemmel bir şey olur ve tabiki örnek olması bakımından da önemli inşallah açılışına heb beraber destek veriririz
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

izm35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İJ 350''''''CBF 150
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bencede.............azıcık tebeesüm,,,hem fıtır sadakası sayılır
    İSTİSNAYIM KAİDEYİ FENA BOZARIM

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Bence diger illere ornek olsun. Motorun , hayatin , ticaretin yeri sadece Istanbul degildir. Ne eker iseniz onu bicersiniz. Yeni dunya sampiyonlari icin harika bir firsat
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Harika bir haber.Her ilde bir pist olsa,isteyen istediği gibi gaz açıp eğitimini alabilse kim bilir kaç Kenan daha çıkar.Dendiği gibi birileri taş koymaz inşallah.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure

Tespitin, temelde doğru ama üslubun çok yanlış. Fotoğrafları gördüğüm zaman hiç tebessüm etmediğimizi, gergin durduğumuzu ben de farkettim ama yapacak bir şey yoktu.

"Allah'ın adamları, tiplere bak" ifaden için sana aynıyla mukabele etmek geçiyor içimden ancak, art niyetle söylemediğini zannediyorum.

Bakalım gelişmeler nasıl olacak. Haydi hayırlısı bakalım.

.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Elazığ'da 2009 yılında toplam 264 adet motosiklet satılmış, ilde trafiğe kayıtlı toplam motor sayısı 6.786. Bu rakama hurda olan ama trafikten kaydı düşülmemiş motosikletler de dahildir. Elazığ 81 il arasında trafiğe kayıtlı motor sayısında 48'inci, 1.000 kişiye düşen motor sayısında da 51'inci sırada. (Kaynak TÜİK verileri)

Pist yapacak başka yer mi kalmadı!

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    aslen elazığlı ve malatyada yaşayan biri olarak her haftasonu beni memlekete çekecek artık. bari motor kiralama gibi bir şey de olsa.

Motosikleti
    NX 400
    Alıntı serdar23_Bilgem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tespitin, temelde doğru ama üslubun çok yanlış. Fotoğrafları gördüğüm zaman hiç tebessüm etmediğimizi, gergin durduğumuzu ben de farkettim ama yapacak bir şey yoktu.

"Allah'ın adamları, tiplere bak" ifaden için sana aynıyla mukabele etmek geçiyor içimden ancak, art niyetle söylemediğini zannediyorum.

Bakalım gelişmeler nasıl olacak. Haydi hayırlısı bakalım.
    .
    Pek yapmaktan hoşlanmadığım şekilde kırıcı/sinir bozucu olmuşum. Bu da bu forumda başıma ilk defa geliyor.

"Tiplere bak" derken yüz ifadelerini kastettiğimi anlamış olmalısınız. Yoksa benden yakışıklısınız yani Belirttiğiniz gibi art niyet kesinlikle yok. Asabınızı bozduğum için kusura bakmayın.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

Biraz sırıtın, tebessüm edin falan be Allaan adamları, kardeşlere bakın :-)) .
    Aynen katılıyor ve diyorum ki;
    Sanki kamera değil de Silah'a bakmışlar gülün beya..gülün allah aşkına bu gelişme ancak sevinç ve mutluluk vermeli...
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    NX 400
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanki kamera değil de Silah'a bakmışlar gülün beya..gülün allah aşkına bu gelişme ancak sevinç ve mutluluk vermeli...
    Evet, tiplere değil kardeşlere bakın... Düzeltmeni onaylıyorum.

Serdar_23'ün fotoğraflarda olduğunu nedense farketmedim. Fotoğraflarda kendisinin olduğunu anlasaydım o ifadeyi kullanmazdım zaten.

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi dahaki sefere sırıtan bir fotoğrafımı koyacağım, bakalım o zaman ne diyeceniz.

Kafamız neye bozukmuş ben de çözemedim Vallaha.

Evet, tiplere değil kardeşlere bakın... Düzeltmeni onaylıyorum.

Serdar_23'ün fotoğraflarda olduğunu nedense farketmedim. Fotoğraflarda kendisinin olduğunu anlasaydım o ifadeyi kullanmazdım zaten.
    Gözlerinden öpüyorum Levsy. Kendine iyi bak Allah'a emanet olun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:14 ----------

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elazığ'da 2009 yılında toplam 264 adet motosiklet satılmış, ilde trafiğe kayıtlı toplam motor sayısı 6.786. Bu rakama hurda olan ama trafikten kaydı düşülmemiş motosikletler de dahildir. Elazığ 81 il arasında trafiğe kayıtlı motor sayısında 48'inci, 1.000 kişiye düşen motor sayısında da 51'inci sırada. (Kaynak TÜİK verileri)

Pist yapacak başka yer mi kalmadı!
    Pist yapılırsa eğer, piyasada kayıtlı olan motorlar yarışmayacak.

Memleketimize layık görmediğin belli. Senin bir önerin varsa yaz da belki dikkate alırlar.

.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursaya yapılabilir mesela ?

Motosikleti
    HYOSUNG Gt650 YENİ TARZIM :D

her sehırde bolgeye hitap edecek pistler

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursaya yapılabilir mesela ?

bursaya da yapılsın ero.yapıcı olmak lazım kardes.
    yapılmasın denılmez.her bolgede her ılde olmaz cunku olursa bellı yogunlukda katılım saglamak ve devlet ımkanları anlamında zorluk cıkar.
    bursa taraflarında da olsun elazıg kahramanmaras gazıantep mersin adana malatya vs vs olsun olmalı kı burdakı sehırlerın ulasımı yakın.

ben elazıgda okudugum 2003-2008 yılları arasında motosıklet anlamında buyuk potansyel olduguna suphem yok bır cok ınsanla muhabbetım oldu.kısmet degılmıs serdar beyle bu zaman süresinde tanısmamak buyuk sansızlık.

serdar bey alı ustayı bılırsnız.hem motor satar ve aynı zamnda teknık servıstır.ılk motorum keewayı burdan almısdım suan gv250 kullanmaktayım.
    benı haluk hocam emre sarı gt650 kullan arkadaslar bılırler.Abı kısmet olursa elazg malatya gezılerımız olacak kahramanmaras olarak sızlerı de gormek ısterız saygılar...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Hayirli olsun.
    Istanbul'daki pisti isletemedik, Elazig'daki nasil olacak diye bir soru akla gelmiyor degil.
    Ama hiç yoktan iyidir deyip, bagrima tas basarim bende.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Hayırlı olsun.
    Bu ve bunun gibi pistlerden bir sürü yeteneklerimiz yetisir insallah
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)