Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Cc Farkından Dolayı Ezilmeye Çalışılanlara....

Motovento
    REKLAM ALANI
    cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Hangi motor olursa olsun selam veririm. Düşük cclerin çoğu selamı almıyorken kurye ve race motorlarda genellikle selamı almıyorlar "Ne alaka bana selam veriliyor" diye bir düşünce bulutu görür gibi oluyorum Bunun yanında bir sürü arkadaşlık kurdum. Geçen trafikte hyosung gt250r li bir arkadaşın peşine takıldım. Beraber sürdük 40 kilometre
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Bunlar anormal değil normal olaylardır.

Modern kapitalizmin temeli mülkiyettir. Mülkiyetin temeli ise elindeki varlıklardır. Elinde en çok en buyuk varlık olan ise; kapitalist toplumun idealize ettiği insan tipidir.

Dolayısı ile ne yazık ki fazer e binen scoteri, mercedes e binen renault sahibini, lüx sitede oturan bağcılarda oturanı, zara dan giyinen lcw den giyineni hor hakir görür.

Çünkü kapitalist ahlak anlayışına göre boyle bir insan en hafif ifade ile ya beceriksizdir, ya embesildir, ya da tembeldir, ki öyle kalmıştır.

Ahlaksız dünyanın dayattığı bu anlayış motor sürerken değil yaşamın her anında karşınıza çıkar.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)