Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet mağazalarının adınıza kredi çıkarması?

Motovento
    REKLAM ALANI
    LordofDarkness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba. Bazı ilanlarda görüyorum. Anlaşmalı bankalarımızla adınıza hemen kredi çıkarılır kefilsiz senetsiz vs.. şeyler işte görmüşsünüzdür.
    Bunların şartları nedir? Nasıl kredi çıkarıyorlar? Ne kadar çıkarabiliyorlar?
    Ben taksitle motosiklet alacağım ama serbest çalıştığım için ödeme gücüm olduğu halde taksitle motor alamıyorum.Kredi çekme imkanımda olmuyor. Kimsede senetle sepetle uzun vadeli satış yapmıyor.
    Bu mağazaların yaptığı olayın işleyişi nedir acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    mağazaların kredı olayı nasılmı oluyor bordrolu çalışan olmalısın + en az 6 ay kredi kartı kullanmıs ve ödemelerını düzenlı yapmıs olman lazım
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    adamların bankalarda tanıdıkları var.eğer kredi kartı ödemelerinde gecikme varsa,yada herhangi bi şekilde bankalarla problem yaşadıysan biraz zor alırsın krediyi gibi geliyor.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Her ne olursa olsun bir şekilde düzenli gelir belgelemeniz gerekiyor normal krediler için..
    Mağazaların senetsiz,kefilsiz dediği şey gene sizin bankacılık sektöründeki faaliyetlerinize bakar.. Eğer kredi kartı kullanıyorsanız ödemelerinizdeki düzenliliğe, kullanmıyorsanız ise banka müdürünün inisiyatifine kalır iş ki düzenli gelir belgeyemezseniz hiçbir şart altında 5 bin TL nin üzerindeki meblağlar için vermezler kredi..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ne olursa olsun bir şekilde düzenli gelir belgelemeniz gerekiyor normal krediler için..
    Mağazaların senetsiz,kefilsiz dediği şey gene sizin bankacılık sektöründeki faaliyetlerinize bakar.. Eğer kredi kartı kullanıyorsanız ödemelerinizdeki düzenliliğe, kullanmıyorsanız ise banka müdürünün inisiyatifine kalır iş ki düzenli gelir belgeyemezseniz hiçbir şart altında 5 bin TL nin üzerindeki meblağlar için vermezler kredi..
    Denizbank Cebimde Kredi dediği 15 bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredisi için sadece kimlik ve ikametgah istiyor. Kefil ya da gelir belgesi istenmiyor. Bir ara Finansbank da aynı şekilde kredi vermeye çalışıyordu.

Kredi kartı kullanmıyor ya da kredi kartından sorunlu bir müşteriyseniz gelir belgesi olsa da olmasa da kredi almak zor. Ama düzenli ödediğiniz bir kredi kartınız varsa Denizbank'a bakabilirsiniz. Hatta mesajla anında kredi cevabı geliyordu.

LordofDarkness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Malesef benim bankalarla herhangi bir işim olmadı şimdiye kadar.
    Kredi kartı kullanmam.
    Kredide çekmedim.
    Bordromda yok. Dediğim gibi serbest çalışıyorum, kendi işimin patronuyum yani ( :
    Bu şekilde bu memlekette birşeylerin sahibi olunmuyorsa da yapacak birşeyimiz yok malesef..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Linkteki sayfaya bir bak, mesaj at istersen.
    http://www.denizbank.com/TR/Krediler...bimdeKredi.htm

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Tüm bankacılık ve sigortacılık reklamlarının altında müşterinin hoşuna gitmeyecek/işine gelmeyecek ayrıntılar olduğunu bilmemek için bu dünyada yaşamıyor olmak gerek sanırım
    Reklamlara bakarak konuşmak yerine tecrübe ve bilgilerimi aktarmaya çalıştım ben..
    Bankayla şimdiye dek işin olmamışsa ve düzenli gelirin yok ise herhangi bir teminat göstermezsen kredi vermiyorlar..
    Denemesi bedava elbette, gidip sor bankalara

cagriaksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley-Davidson XL883R
    Dostum işin özeti senin yerine kredi başvurusu yapıyorlar hepsi bu, bankalarda bu aralar süper gevşek kredi dağıttığı için almak kolay oluyor. Her ne olursa olsun sen başvuruda bulun sonuçta bişey kaybetmezsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)