Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyetsiz Motor Kullanımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    DayDream
    Arkadaşlar ben ehliyeti aldıktan sonra motoru almayı düşünüyodum ama dayanamıycam galiba ehliyetten önce alsam mahallede güvenli bir şekilde kullanmayı öğrensem falan sizce tehlikeli mi ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    trafiğe kapalı bi alan bul orada öğren mahallade sen motosikleti sürerken sen bişey yapmassın gelir bi araba çarpar tamam direk suçlusun onun için trafiğe kapalı alanda öğren.

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    sizin mahalle sakin, kullanabilirsin orada.elinin pası silinir hem.ehliyetten sonra çıkarsın merkeze doğru
    kanka ayıptır sorması sizin mahalle şu camini yanından girince ilk ardan solda kalıyor dimi?

Motosikleti
    DayDream
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafiğe kapalı bi alan bul orada öğren mahallade sen motosikleti sürerken sen bişey yapmassın gelir bi araba çarpar tamam direk suçlusun onun için trafiğe kapalı alanda öğren.
    öyle bi yer bulmam da zor işte :/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:07 ----------

Alıntı anil89tas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin mahalle sakin, kullanabilirsin orada.elinin pası silinir hem.ehliyetten sonra çıkarsın merkeze doğru
    kanka ayıptır sorması sizin mahalle şu camini yanından girince ilk ardan solda kalıyor dimi?
    camiyi geçtikten sonra sola dön ilk soldan bi daha sola dön orası işte ne güzel dalga geçiyosun sen öyle

Motosikleti
    Sıfırdan
    kardeşim akşam akşam güldüm eyvallah
    şaka bir yana şehir, semt ve mahalle önemli etken tabi.mesela benim önceki ev valinin evini karşısındaydı, kimliksiz markete bile gidemiyordum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:12 ----------

ben hala ehliyetsizim (bugün 85 aldığımı öğrendim motordan) ama chopper kullanıyorum, Antalyada.motorun ve ekipmanların sağlam olsun, bişey olmaz, raat ol

Motosikleti
    DayDream
    işte keeway alıcam mecbur daha iyi bi seçeneğim yok .. ekipmanları da iyisinden alırım .. mahalleye polis sadece gece geliyo yoksa uğradığı yok 4 teker de pek yok zaten.. ama öğrenmem sorun olur mu motoru devirmek falan istemiyorum :D

Motosikleti
    Sıfırdan
    Daha önce motorsiklet kullandın mı?eğer kullanmadıysan bikaç kere düşürebilirsin (ilk elin günahı olmaz hesabı).koruma demirlerini sökme, hiçbir zarar gelmez motoruna.yan yatınca direksiyondan değil, depoya sırtını vererek kaldır.ağırdır o motorlar.ama istanbuldan biraz cesaret ister ehliyetsiz sürmek.bence sakin ol ve ehliyeti bekle.çünkü arabanın birine hafif dokunsan yani sinyali kırılsa bile eğer polis çağırırsa en az 600 papel giydirirler.hayırlı olsun şimdiden

Motosikleti
    DayDream
    daha önce kullanmadım ehliyet alınca alıyım diyodum ama vazgeçtim hemen alıcam motoru :D

Motosikleti
    Sıfırdan
    keşke daha önce scooter bari kullanmış olsaydın...biraz zordur hakim olmak senin motora.arkadaşlarından kullanmayı bilen vardır illaki, bir pazar sabahı çıkın tenha bir yere.sen otur direksiyona, yanlışın olursa o müdahale etsin.ayrıca duran arabaya çarparsan ehliyetli arkadaşın suçu üstlenir ve yırtarsın cezadan

Motosikleti
    DayDream
    ne güzel fikirler çıkıyo senden saolasın :D

Motosikleti
    Sıfırdan
    biz de geçtik o yollardan hayırlı olsun şimdiden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)