Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet kardeşliği

Motovento
    REKLAM ALANI

Nişantaşı'nda bir minibüsün çarptığı motosikletin genç sürücüsü, acı içinde dakikalarca ambulans bekledi. Bacağından yaralanan genç sürücünün yardımına, yoldan geçen bayan motosiklet sürücüsü koştu.
    Yeni yıla saatler kala, Nişantaşı Rumeli Caddesi'nde talihsiz bir kaza yaşandı. Rumeli Caddesi'nde gitmekte olan motosiklete, 34 ET 2705 plakalı bir minibüs çarptı. Devrilen motosikletten yere savrulan genç sürücü, bacağından yaralandı. Yaralı sürücünün yardımına, motosikletiyle Rumeli Caddesi'nden geçmekte olan Tuba Bilmez koştu. Montunu çıkararak yaralı gencin üzerine örten Bilmez, bir yandan da sağlık ekiplerine haber verdi. Acı içinde kıvranan genç, soğuk havanın etkisiyle titremeye başladı. İddiaya
    göre, ambulans yaklaşık 45 dakika gecikmeli olarak olay yerine geldi. Yaralı genç, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı.
    Yaralıya ilk müdahaleyi yapan Tuba Bilmez, "Kaza sonrasında sanırım bacağı kırıldı. Herkes aradı ama 45 dakika boyunca ambulans gelmedi. Ben de motorcuyum, hastaneye gidene kadar başında bekledim. İlk müdahaleyi ben yaptım. Üşümesin diye üzerini örttük" dedi.
    Çevrede toplanan diğer vatandaşlar da, sürücünün acı içinde kıvrandığını belirterek, ambulansın 45 dakika geciktiğini öne sürdü.
    Haber Kaynağı: İHA

http://www.trafikhaber.com/trafik-ka...ihsiz-kaza.htm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    bravo kadina...

Motosikletlinin değeri bu kadar bu ülkede.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Motor kardeşliği budur işte
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

askersss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA DEAUVİLLE NT 700 VA ABS 2006
    TUBA kızımıza teşekkür ederim.
    "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal isen, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olmalısın"

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne demişler motorcunun motorcudan başka dostu yoktur.

Allah Acil Şifalar versin Kardeşimize.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    10 üzerinden 100 puan bayana:::
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Aslına bakarsanız insanlık yapmış. Ve buradan anlıyoruz ki kooskoca Nişantaşı' nda bir tek insan varmış, başka da insan yokmuş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)