Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

samimi bulmuyorum!..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fjs silverwing 400
    arkadaşlar canınızı sıkmak istemiyorum ama öncelikle rahatsızlığımı dile getirmek istiyorum.evet;bir mondial 250 mct kullanıcısıyım ve ufak tefek problemler yaşıyorum.ama bir takım arkadaşların kendilerine pay çıkarmak için bazı çin mallarını veya markaları kötülemelerine gönlüm el vermiyor artık.kimin gerçek kişi;kimin sahte kişi olduğu mutlaka ki tam anlamıyla bilinemez ama bazı markaların bu sitede adamlarının olduğunu düşünüyorum ve samimi bulmuyorum.yetkili arkadaşlar belki benim bu siteden atılmama karar verecek ama benim düşüncem bu.
    saygılar...
    çirkin kadın yoktur.az votka vardır!..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    ati nickini söyle kimi samimi bulmuyorsan
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bence de şeffaflık ön şart
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

didi73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Virago 1100
    bende merak etim .... kimi???????????

Ama şu da var dostum evet mondial kötü bir motor değil veya diğerleri, fakat sonuçta çin malı ve ucuz ve çabuk parçalanıyorlar bu bir gerçek. motorlar hakında ne kadar tecrüben var bilmiyorum ama şu kesin. ne kadar ekmek o kadar köfte. takma kafana takılmana devam et, mondialin gittiği yere kadar

hido720 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 250
    Gerçekten bende anlamıyorum bu motorlar bu kadar adi mi yaa?benimde mondial 250 im var ama jant tellerinin kırılması haricinde hiç bir problem yaşamadım hatta bu aksam üstü dayımı gördüm arabasını çalıştırmaya uğraşıyordu 2005 model araç çalışmadı ben motorumu 1 aya yakın zamandır çalıştırmıyorum ve çalıştırmak için en fazla 2-3 dk uğraştım bu fiata çok iyi bir motor mondial 250 diğer markaları bilmiyorum tabii.

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    walla bende de 110 ft var tek yaptığım masraj bakımları yağ filan. başka bişii yok bence parasına göre fazla bile kaliteli

didi73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Virago 1100
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    walla bende de 110 ft var tek yaptığım masraj bakımları yağ filan. başka bişii yok bence parasına göre fazla bile kaliteli
    ylmzzz, ama birtürlü resmini göstermedin yoksa modifiye edilmiş halini mi kulanıyorsun soldaki resminde

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı didi73 adlı üyeden alıntı
    ylmzzz, ama birtürlü resmini göstermedin yoksa modifiye edilmiş halini mi kulanıyorsun soldaki resminde
    biz o resme avatar diyoz kendi motorum değil tabi ki. merak etme orjinal mondial.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ft110 var. 1-2 kez sorun cıardı 4 ayda.tekı de pıs benzındendı.fazla bıseyde olmadı banada
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    arkadaşlar bende 110ft var bakımlarını motorcu arkadaşım yapıyor. en kaliteli yağdan koyuyor. öyle bidondan dökmüyo. 1lt lik yağlardan koyuyor. bakımlarını 50 km bile geçirmiyom. motorun iç kısımlarına kadar temizlik yapıyom. çukurlardan olabildiğince kaçıyom. bujiler zamanında değişti. bakımlar iyi yapıldı yani. ben de çok dikkat ettim motoruma. hiç beni üzmedi gerçekten çünkü ben de onu üzmedim. ben motoruma arkadaşım gibi davrandım. ben arkadaşlığımı yaptım o da bana yaptı arkadaşlığını. dikkatli binerseniz motora hiç birşey olmaz. demek istediğim garanti varmış filan diye motorlarınızı üzmeyin. hiç bi motor çin motoru olsa da durduk yerde sorun çıkarmaz. tabi elinizden geleni yaparsanız ( bakım temizlik sürüş esnasında dikkat gibi )

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    ya ati dur hoşgeldin, daha geleli 15 gün olmamış. Samimiyet hakkında bu kadar çabuk karar verme istersen !
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Ben de şeyi düşünüyorum hep; insanlar bir şeyi yere göğe sığdıramadıklarında samimi bulunuyor da neden bir şey hakkında kötü düşündüklerinde samimi bulunmazlar?
    Evet, bu sitede bazı markaların satıcıları olabilir ama bunları sadece kötüleyenlerde aramak yanlış. Onu övenlerde aramak daha mantıklı sanki... Bir motosikleti kötülediğinde geriye kalan onlarca motosiklete yöneltmiş olursun müşteriyi ancak bir motosikleti "iyi" diye gösterdiğinde kullanıcı doğrudan o mala yönelir sapmadan
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Yok
    tek sorun eleştiri biçimi ve anlatım...
    - Akil ile hiz ayni orantida olamaz. Biri yuksekse, biri mutlaka dusuktur. -

KLEBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bws 100... WR 125 R
    ben hiç bir marka sahibi falan değilim ama çin malları hakikatten kötü be arkadaşlar.günah verilen paralara ben bir motorsever ve türk olarak konuşuyorum.paralarımız nereye gidiyo.o kadar yaran var madem git kanuni al ya da topic açma. ama tamam belki de paran o kadar ona da eyvallah veya onu beğenmişsindir o da tamam ama mal ortada be birader işçilik belli sakın alanları küçük görmüyorum aman yanlış anlaşılmasın.ama bi standart koysunlar bari ona göre alalım.haksızmıyım.
    MOTOSİKLET BİR TUTKUDUR...

mastergenie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı
    Ben de şeyi düşünüyorum hep; insanlar bir şeyi yere göğe sığdıramadıklarında samimi bulunuyor da neden bir şey hakkında kötü düşündüklerinde samimi bulunmazlar?
    Evet, bu sitede bazı markaların satıcıları olabilir ama bunları sadece kötüleyenlerde aramak yanlış. Onu övenlerde aramak daha mantıklı sanki... Bir motosikleti kötülediğinde geriye kalan onlarca motosiklete yöneltmiş olursun müşteriyi ancak bir motosikleti "iyi" diye gösterdiğinde kullanıcı doğrudan o mala yönelir sapmadan
    +1.

Ben surekli Cin malarinin karsisinda olanlardanim. Hic bir marka ile iliskim yok, motosikletle tek iliskim kullanici olarak. Cin mallarina karsi olma sebebim, cevremde bunlardan alanlarin cektiklerini gormem. Forumlari okursan zaten goreceksin, herkes "ya problemleri var ama bu kadar paraya bu kadar motor" diyor, ama sonrada 'tavsiye ederim' diye bitiriyor. Ben kisisel olarak kimseye boyle mallari tavsiye edemem, almayi dusunenleride uyarmayi gorev bilirim. Ben uyarayim, en azindan problemleri bilerek alsinlar alacaklarsa.

mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw,honda forza250 honda dio
    ati merhaba benim ilk motorum jinlun jl 250 choper dı ve mart sonunda moto showdan aldım yazın 6700 km yol yaptım iki kişi olarak ve hiç problem yaşamadım ama benim gibiler şanslı azınlığız şimdi ben problem yaşamadım diye bütün çin mallarına iyi diyememki şimdi suzuki kullanıyorum üstelik 97 model ama harika hemde 9 yaşında olmasına rağmen...acı ama gerçek çin malları hem kötü hemde çok zarar ettiriyor 4,000 ytl ye alıyon 2,000 ytl y bile satamıyorsun..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    MCT 250 nin jant tellerinin dökülmesi az bir hata değil

ÖLÜM TEHLİKESİ ! Ya 90-100 km hızla giderken tellerden 5-6 tanesi kopsa...

Motosikleti
    1000RR06
    arkadaşım samimiyet sadece övmek anlamına gelmez ve gerçekler yada tecrübeler paylaşılırki aksini idda edeceksen yaz yoksa marka yapmaya çalışma kimse yanlış yalan yazmaz doğrusunu neyse odur

bencede dandik çin malları çünkü kullandım iğrençler abi varmı ötesiii
    Acımadıki, acımadıki

CANGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    bence üzme kendini. herkes herşey söyleyebilir. sen keyfini çıkar.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    arkadaslar ati yazmis topigi simdi ortalikta yok. Hepimiz ilgilendik derdini soruyoruz kendisi yok ortalikta. Eger derdine deva istemiyor ise neden acti bu topigi onu anlamadim.
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler