Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

samimi bulmuyorum!..

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    neden olacak iki gün gelip üçüncü gün kaybolan
    ne yaptığını bilmeyen biri. gelir gelmez neye karar verebilir ki.
    hangi haklaaa!!!!!!!!!!!!
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcuq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 model HONDA CBR 600 RR ve mondıal 150 zat
    arkadaşlar buçinmalı motorları çok eleştirdik ama onlarolmasa çoğu motortutkusuile yatıp kalkan arkadaşlar ozgürlüğün tadına varamazdı 1 miyara motor alıyorsun sonra buna binmek seni kesmiyor parabiriktirip daha büyük bir motor derken buda seni kesmiyor başlangıçta tecrübe edinerek motor almaklazım diyoruz amabunu yapmıyoruz peki mondial veya başkası olmasa idi pahalı satan markalar sizi bu tutkudan maddiyönden devamlı uzak tutardı eskiden motora binmek hayaldi bizler bitarlada kiralık motora binmek için bakır kablo toplar pazarda su filan satıpta arsada motora binrdik şimdi ise bu çinmalı diye beyenmiyoruz onlar sizi batının kıskacından kurtarmaya çalışıyor kenditürk firmamız bile mondıal yok iken 50cc motorları bile bize fahiş fiyata satmaya çalıştılar onuniçin ben UĞURA VE DİĞER İTALAT çılara teşekkür ediyorum.

Motosikleti
    1000RR06
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı
    arkadaslar ati yazmis topigi simdi ortalikta yok. Hepimiz ilgilendik derdini soruyoruz kendisi yok ortalikta. Eger derdine deva istemiyor ise neden acti bu topigi onu anlamadim.

ben anladım ati nin kafa güzeldi yazdı şimdi pişman

bilmeden yazarsa hepte olur
    Acımadıki, acımadıki

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    Hocam bu 110cc lik skotordan ft bendede var aynı Honda gibi çalışıyor ve şimdiye kadarda bir problem çıkarmadı.her çinli kötü diye bir kaide yok.içlerinden çok güzel olanda var.Birazda motor adam gibi kullanmaya bakıyor iyi yada kötü olduğu
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Diğer yandan (hangi yandan demeyin bir önceki mesajımdan sonraki diğer yandan ); bir Çin motosikleti kötüleyen sadece markayı değil tüm Çin mallarını kötülüyor ancak övecek birisi varsa sadece kendi markasını övüyor. Bu da sanırım, övenlerin sövenlerden daha fazla bayi satıcısı olabileceğini gösterir.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Bendeki made in China yazili urunler:

Canon marka fotograf makinesi(BF-800)
    Premier marka LNB
    Quake marka hoporlor(arkasinda 500w felan yaziyor.)
    Bir arkadasimda Fujitsu Siemens marka 17 ' bilgisayar monitoru
    Meyve bucagi ,gazoz acicagi vs..

Kisacasi Made in China yazisi tum Dunyayi hakimiyet altina almis durumda.
    Eger aldigimiz urunde belirli bir kalite yakalanmissa alinir herhalde.Cunku fiyati uygun.

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Made In China ile China Firm farklı şeylerdir. Bahsettiğimiz şey China Firm'dür. Madem İngilizce konuşucaz

Türkçe'sine gelirsek. Fason üretim yapan Çin fabrikası ile, Yamaha'nın Çin'de kurmuş olduğu bir fabrika arasında dağlar kadar fark vardır. Bunu yadırgayamazsın sanırım. Çin fabrikasında çalışacak olan teknisyenleri Mondial, Haojin ya da başka bir firma seçemez, ancak Yamaha kendi fabrikasında çalıştıracağı teknisyenlerinden kapıcısına kadar kendi seçebilir. Çünkü kendi fabrikası.
    Onur Yollarda

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çin malı motosiklet aldım pişman değilim .

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    arkadaşlar bunları boş verin nekadar ekmek o kadar köfte....

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    piyade +1; hepsi kötü demiyorum, şans işi sadece. Yamaha'nın da başına çok şey gelebilir ancak bu olasılık diğerlerinden daha az.

lancelot35 +1 = lancelot36 haklısın aynen öyle
    Onur Yollarda

SpeedyBoys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000rr mobylette bionik...
    her zaman için ucuz etin kara suyu.bi honda ile bi yamaha ile bi kawasaki ile hatta hatta bir mobylette ile bi mondial aynı kefeye koyulmaz.mobylette bionik ruhsatları hariç 1335 ytl bir mondial 110ft 1325 ytl hemde ruhsat dahil.farka bi de siz bakın. biri 49cc lik 2 zamanlı kasnaklı basit bi moped,biri ise 110 cc 4 zamanlı şanzumanlı bi motor.neden mobylette daha pahalı demekki bi şeyler var...

bandit07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM MIO
    Ucuz malda japan kalitesi beklemek çok saçma az lancelot35'inde dediği gibi ne kadar ekmek okadar köfte

ilanerid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkesin bi bütçesi var arkadaşlar yamaha,honda 1500 ytl olsa kim alı çin malını ama çin mallarıda olsa fiyatının ucuz olması nedeniyle herkese bi motor tutkusu getirdi bence hangi motor olursa olsun motoru üzmezsen onunla arkadaşın gibi ilgilenirsen gerekli bakımını yaparsan problem çıkaracağını zannetmiyorum

buse_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaşlar benim kuzenimin bu çin döküntülerinden başı dertte.yazık çocuk bi motor aldı ve dökülmedik yeri kalmadı,yani parasını sokağa attı...

SpeedyBoys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000rr mobylette bionik...
    Alıntı ilanerid adlı üyeden alıntı
    herkesin bi bütçesi var arkadaşlar yamaha,honda 1500 ytl olsa kim alı çin malını ama çin mallarıda olsa fiyatının ucuz olması nedeniyle herkese bi motor tutkusu getirdi bence hangi motor olursa olsun motoru üzmezsen onunla arkadaşın gibi ilgilenirsen gerekli bakımını yaparsan problem çıkaracağını zannetmiyorum
    sevgili arkadaşım tabii kulanıştan kullanışa fark eder doğru.ama 1500 ytl ye ikinci el japonlar var mobylette var sıfır,kanuni var.....

arkadaşlar çin malı filan ama madem bazı arkadaşlar marrka yazıyor herkes şuraya memmun olduğu yada memmun olmadığı motor marka ve modelinide yazsa hem ihtiyacı olanlar yararlansa hemde daha elle tutulur somut sonuçlar olsa ,ne dersiniz

ilanerid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi de bu çin malından herkes mi şikayetçi hiç mi memnun olan yok formlara bakıyorum memnun olanda var şikayetçi olanda çoğu da kullanımdan fark ediyor diyor

Motosikleti
    Yok
    İlk başlardada yazmıştım sorun eleştri biçimi...

Sen bi insanıın zar zor parasını denkleştirdiği göz zevkine hitab eden bi motorunu dandik dundik yok çaydanlık berbat bunlar rezil bunlar diye rencide edicek şekilde eleştirirsen adam samimi bulmaz ve sonuna kadarda haklı.

He bu mallar kalite açısından diğer mallara göre vasat mı? evet vasat.
    Alanda bunu biliyor ve bu sekilde alıyor..

Benim tek söylemek istediğim eleştri tarzımızın dozunu biraz daha ayarlayıp teknik ve düzgün bi şekilde eleştrimizi yaparsak ( ya dandik bunlar demekten baska ) herşey daha anlaşılır ve samimi olur...
    [B]- Akil ile hiz ayni orantida olamaz. Biri yuksekse, biri mutlaka dusuktur. -[/B]

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar biri saçma bi topic açıp yokolmuş.Siz de buna prim vermeyin allah rızası için.Herkes istediğini alır önemli olan kimin motoruna daha iyi baktığıdır.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konu ilgisi gereği motosohbet bölümünü ilgilendiriyor .... yeni başlık açarken lütfen ilgili bölüme açalım....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler