Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

arkadaşlar ben moto kurye olmak istiyorum yardım :)

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar ben istanbuldan mahir 23 yaşındayım şuan özel bi şirkette satış müdürüyüm özel güvenlik kartımda var ama ben moto kurye olmak istiyorum sizlerin bilgilerinden kendime bir pay çıkartmak ve sizlerden akıl bilgi almak istiyorum ortalama kurye maaşları tatmin edermi ve dez avantajları lütfen arkadaşlar yardımcı olucak yazıları esirgemeyin şimdiden tşk ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bendede silahlı sertifika var...ama şoförlük yapıyorum...neden kurye olmak istiyorsun...kuryelik çok zor sanat...iş değil...herkesin yapamayacağı bir sanat...kuryelerin maaşları hakkında duyduğun şeylere bence inanma...maaşlı kuryeler (şirketin masrafları karşıladığı) 1000 tl civarında alıyor bildiğim...herşey senden ise 2000 civarı bir rakam herhalde...daha yüksek maaş alan duymadım...ve kış geldi bence bu mesleği değil yapmak düşünmek için bile yanlış zaman...en dandirik taşeron güvnelik işinde bile 850 almak varken nedne kuryelik...

kurye canını kaderini İstanbul trafiğinin akışına bırakır...bu riski almak için paraya ne kadar ihtiyacın olduğunun bence bir önemi yok...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

mete han abı keşke iş bulmak kolay olsaydı dediğin gibi bir şirkette güvenlik olarak çalışabilseydim ama iş yok aklıma yeni bir iş yani kuryelik girdi motor benden değil şirketten olsa 1000 tl maaşa çalışırım ilgin için tşk ederim işte böle senin gibi abilerimden bilgi toplamak amacım

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Metehan'a katilmiyorum desem yalan olur...Gercekden birde zamanli yetistirmen gerekli kargolari...canini disine takarak trafikde kac gun dans edilir ki?İstanbula her geldigimde gozume hep kuryeler carpar...sagdan soldan son surat gecerler...nereye kadar bu kumar????
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    git ptt ye her geleni alıyolar ;)
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    git ptt ye her geleni alıyolar ;)
    peki şarları neler oluyor arkadASIM maaş sıgorta falan acık olurmusun biraz

Kuryelik için gerekli belgeler:1 adet Cbr 1000 RR+1 adet delikanlı Şaka bir yana kuryelik zor sanat.Benim sorum da var birtane.Hani şu pizza götürenler var ya.Onlar bütün adresleri nasıl buluyor yaa? Dostum bu mevsimde kuryelik çok zor iş. . . Bence yazın başla.Tecrübeyi edin.O zamana kadar başka bir iş bulmaya çalış bence;)

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    maaş 750 şuanda ocaktan itibaren 850

sigorta var

sabah 8:30 akşam en geç 17:30

3-4 mahalleye bakıyorsun bölge olarak

öle işte

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:37 ----------

Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuryelik için gerekli belgeler:1 adet Cbr 1000 RR+1 adet delikanlı Şaka bir yana kuryelik zor sanat.Benim sorum da var birtane.Hani şu pizza götürenler var ya.Onlar bütün adresleri nasıl buluyor yaa? Dostum bu mevsimde kuryelik çok zor iş. . . Bence yazın başla.Tecrübeyi edin.O zamana kadar başka bir iş bulmaya çalış bence;)
    harita diye bişey var dostum 1.5 yıl burger king 3 hafta dominos 2 ay little ceasers pizza 7+ ay ptt kargo deneyimim ile

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    maaş 750 şuanda ocaktan itibaren 850

sigorta var

sabah 8:30 akşam en geç 17:30

öle işte

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:37 ----------

harita diye bişey var dostum 1.5 yıl burger king 3 hafta dominos 2 ay little ceasers pizza 7+ ay ptt kargo deneyimim ile

abi eğer gerçekten ihtiyaç durumu söz konusu ise buna ek olarak sabahlarıda gazete dağıta bilirsin sigorta falan vermiyolar ama eğer biraz genişçe bi bölge alırsan yanılmıyosam 400 lira aylık veriyolar sabah 4 te uyanman gerekicek ama 2 saatte işini bitirirsin zaten bi düşün derim ihtiyaç söz konusu ise.. bu ek iş olarak tabi tek gelir olmaz

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)

Peki 3-4 mahalle demissin iyi guzelde bu bogazi kullanan kuryeler nasil bi kurye onu anlamadim???
    Onlar uzun yol kuryemi oluyolar?
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

caner arkadaşım ya nasıl tavsiye edermisin şu sıralar zor durumdayım eğer ok dersen bu işi yapmayı deniyeceğim artı dediğin gibi ptt benımde aklıma gelıo hem dığer gıda hamburger pıssa fln ıste oralarda maas ne alırım artı bahsıs olayıda var değilmi ayrıca arkadasım daha ilk kuryecılık ısım olucak bu öneri tavsiye yardım bana

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki 3-4 mahalle demissin iyi guzelde bu bogazi kullanan kuryeler nasil bi kurye onu anlamadim???
    Onlar uzun yol kuryemi oluyolar?
    benim dediğim sadece ptt kargo nun şartları

o kuryelerin işi gerçektende zor sabahtan bi alıyolar birsürü evrakları biri kadıköy biri beykoz biri hadımköy silivri vb. yani onlarınki çok zor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:44 ----------

Alıntı mahir212 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    caner arkadaşım ya nasıl tavsiye edermisin şu sıralar zor durumdayım eğer ok dersen bu işi yapmayı deniyeceğim artı dediğin gibi ptt benımde aklıma gelıo hem dığer gıda hamburger pıssa fln ıste oralarda maas ne alırım artı bahsıs olayıda var değilmi ayrıca arkadasım daha ilk kuryecılık ısım olucak bu öneri tavsiye yardım bana
    çok zor durumdaysan ptt ye gir bide part tıme olarak fast food restorantların birine başla askerlik gibi farzet çalış rahata erene kadar ;) 850 ptt 500 -600 de part tıme iş den alsan yaklaşık 1500 lira cebinde ;) + bahşişinde olur günlük cebine para girer ;)

o zaman ben bu ısımı bırakıp kurye işine giricem herhalde fazla acemilik çekmem arkadaslar saolun yardımlarınız ıcın emın olun sızlerın lafınla bu ıse gırıcem gözüm halen forumda

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    o zaman ben bu ısımı bırakıp kurye işine giricem herhalde fazla acemilik çekmem arkadaslar saolun yardımlarınız ıcın emın olun sızlerın lafınla bu ıse gırıcem gözüm halen forumda
    suanda ne iş yapıyorsun ve nerde oturuyorsun ya ben seni işsiz olarak düşünmüştüm bak arkadaşım işinden cıkıpta pişman olmakta var belki kuryelik sana göre değildir yani ona göre düşün tart ona göre hareket et ben kimsenin vebalini almak istemem !!!

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    çok zor ve sonu olmayan bir işe adım atmak üzeresin ama benden sana tavsiye hiç bulaşma.... 6 sene bir fiill kuryelik yaptım...gündüzleri kuryelik akşamları paket servis.... para kazanıyorduk eskiden o yüzden çok riskte aldığımız oluyordu... ama şimdi bakınırsan ne aldığın para nede çalışma şartları uygun değil.... istanbulda adres bilmeden bu kış gününde senin hoşavın çıkar... adres sorup yer öğrenene kadar zaman geçer... paket yetissin diye gaza asılırsın sonuç ise hüsran... sen çok güzel kullana bilirsin ama istanbul trafiği motor için uygun değil... şu anda kendi mesleğim muhasbecilik... karayollarındaki bütün makineleri kullanan ehliyetim var.... güvenlik sertifikam da var.... ama ben şöförlük yapıyorum....

her şeye rağmen ben kuryelik yapacağımm diyorsan hedef ecza deposu ümraniye şubesi motorcu alacak...git oraya bak.... en azından serbest kurye kadar riskli değil............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok zor ve sonu olmayan bir işe adım atmak üzeresin ama benden sana tavsiye hiç bulaşma.... 6 sene bir fiill kuryelik yaptım...gündüzleri kuryelik akşamları paket servis.... para kazanıyorduk eskiden o yüzden çok riskte aldığımız oluyordu... ama şimdi bakınırsan ne aldığın para nede çalışma şartları uygun değil.... istanbulda adres bilmeden bu kış gününde senin hoşavın çıkar... adres sorup yer öğrenene kadar zaman geçer... paket yetissin diye gaza asılırsın sonuç ise hüsran... sen çok güzel kullana bilirsin ama istanbul trafiği motor için uygun değil... şu anda kendi mesleğim muhasbecilik... karayollarındaki bütün makineleri kullanan ehliyetim var.... güvenlik sertifikam da var.... ama ben şöförlük yapıyorum....

her şeye rağmen ben kuryelik yapacağımm diyorsan hedef ecza deposu ümraniye şubesi motorcu alacak...git oraya bak.... en azından serbest kurye kadar riskli değil............
    yani ona göre ayarlaman gerekli kendini pişman olabileceğin faktörünü unutmaman gerek bence ?

arkadaslar suan prımle çalısıyorum ısım cok kotu kurye ısı eğer bana net ortalama 1000 l bırakırsa yaparım acık gözluyum gencım ıstanbulda doğup buyudum yanı bıraz hızlı kavrarım gibi gelıyor işte bu durumdayım suan 3 bınlıra kredı borcumu ble odıyemedım daha napım sımdı söleyin arkadaslar

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    güvenlik işi bulamadınmı...ilanlar full...bence şirket seçmeden iyi kötü bir projede yer alabilirsin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaslar suan prımle çalısıyorum ısım cok kotu kurye ısı eğer bana net ortalama 1000 l bırakırsa yaparım acık gözluyum gencım ıstanbulda doğup buyudum yanı bıraz hızlı kavrarım gibi gelıyor işte bu durumdayım suan 3 bınlıra kredı borcumu ble odıyemedım daha napım sımdı söleyin arkadaslar
    hedef ecza deposu 700 lira maaş veriyor...servis ve sosyal haklar var.... her şey sirkete ait...montundan kaskına kadar...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    benden sana tavsiye madem yaparım diyosun evine en yakın burger- kfc- macdonalds restoranlarından birine basvur işi öğren sonra havalar düzelince de ptt ye de başla ikisini bi arada götür tabi yapoabileceğine inanıyorsan yani seni tanımıyorum onun için pek fazla yönlendirmek te istemiyorum !

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler