Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

34 yaşındayım 22 senedir motorsiklet kullanıyorum varmı benim gibi uzun kullanan..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EEEEEVVVVVVVVVVEEEEEEEEETTTTTTTTTT 2 YAŞTA OLSA ÖYLE
    moralin çok düzelecekse ben 47 den gün aldım, ama iyi güreşirim hala
    salcano_7946 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Amanıın yaşlar başlar ortaya dökülüyor
    Ben bu konuyu görmedim arkadaşlar

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    halis abinin kafada saç varmı daha ? :D:D
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    heheh, güzel konu yaş 28, 7 senelik bi maceram var, hepinizi delerim
    Bende ihtiyaçtan dolayı bi arabamı satarken, mecburen bi gsxr 750 ile takas ettiğimde ilk motorumun sahibi olmuşum meğer. Satmak maksatlı takasta aldığımız motorun üzerine bir kez binince o gün bu gün motorcuyum
    GKN MOTORS

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heheh, güzel konu yaş 28, 7 senelik bi maceram var, hepinizi delerim
    Bende ihtiyaçtan dolayı bi arabamı satarken, mecburen bi gsxr 750 ile takas ettiğimde ilk motorumun sahibi olmuşum meğer. Satmak maksatlı takasta aldığımız motorun üzerine bir kez binince o gün bu gün motorcuyum
    açıkçası ben senden 16 yaşında sokak yarışlarına başladım gerisi geldi gibisinden maceralı bir hikaye beklerdim
    Kolpa Adamları

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hobaaaaaaa bunu es geçemem işte
    sen gel bu sitede o kadar herkese akşama kadar küçük motorla başlayın de ama kendin 600cc ile başla he vay be düştün gözümden sinan abi
    Başlangıç motorum 600 cc'di.
    Fakat öncesinde BMR RIDERS ACADEMY'den en yüksek düzeyde eğitim aldim.
    1500 $ para vermiştim o zaman egitime.
    Nerdeyse bi motor parasi
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    12 yaşında kırıkhan'daydım. Kırıkhanda olup da puch veya moblyett kullanmamak olur mu hiç.
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    bende varım yaş 41.amcam motosikletli postacıydı.11 yaşındaydım amcamın motoru kaçırdım birgün.kocaman dehşet bişey ceze derlerdi eskiler bilir.amcam arasıra bizi okula bırakırdı.onu seyrederken bütün teknigi kapmışım çalıştırmayı, gazı ,freni, devriyajı, vitesi falan aklımca tabii.bisiklet cambazlıgı yaptıgımızdan bize daha basit görünüyor.ama ufak bir sorunumuz var amca oglu ve ben toplasan 90 kg yokuz motor 170 kg.birimiz sagdan birimiz soldan tutup ite kaka yola çıkardık ama üstüne binemiyoruz.neyse bir gaz tenekesi bulup çıktım ben üstüne amca oglunuda attım arkaya.düştük yola.acayip keyifliydi.3-5 korku dolu anlardan sonra bitaraflarımız rahat durmamaya başladı başladım şov yapmaya .neyse işn en kötü tarafına geliyorum zaman da 12 eylül ihtilalinden 15 gün sonra falan.kırsal kesimdeyim sagcısı,solcusu bol olan bir yer.meshur bir viraj vardı bizim yolda iç içe 2 viraj tam çıkışında jandarma yolda barikat kurmuş arama yapıyor.jandarma bize dur çekti o anki panigi bir hayal edin birde nasıl duracam dursam ayakları yere koymadan devrilecegiz. bunları düşünürken barikatı delip geçtikmi biz jandarma arkamızdan ateşe başlayacaktı ki yolun kenarındaki bögürtlen çalılarına kafadan girdim.amca oglu ve ben rodeo daki kovboylar gibi 10 metre havada uctuk.neyse jandarma bizi çıkarttı çalılardan ama artık yedigimiz dayagı siz hesabedin.üstüne birde evde amcamla babam daldı ama asla vazgeçmedik.o motoru belki 10 kez daha kaçırdık.konuyu açan arkadaşıma teşekkür ederim anılarım canlandı yav. bu arada bayagıda yaşlanmışız be
    Tolga Can bunu beğendi.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    halis abinin kafada saç varmı daha ? :D:D
    var la var istersen son resimlerden birini atayım hatta fesde bayramda cekilmiş resimler var oraya bakabilirsin
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pardon ben yanlış gelmişim
    burası ana sınıfı galiba.
    Yok yok savaş aga sen doğru gelmişin ama burası dışarda motosiklet kullananların sınıfı, sen yan sınıfa ya "cafe class"a ya da "otopark sınıfına" geç
    Tamam tamam sen otoparka geç. Çürütcen be aga 2 tane mis gibi matoru

Vala ben de orta 3'te 2 teker bir çatı bir de motor peco ile başladım.istanbula taşındık motorumun bobini bozuktu, öylece bırakıp geldim Hatay-Dörtyol'da, orada Aynur Usta vardı, onun dükkanından alnmıştım, yine orada kaldı. Şimdi 34 yaşındayım. Bakalım nereye kadar kullanmayı sürdürcez!
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

Motosikleti
    motoran cd shanke
    yas 20 14 yasında basladı motor askı puch la basladı mobililet .scutur 150 cbr dewam ....yükselmeye dewam...
    Rolanti Sesi Biraz Garip Olabilir Ama Hızlanmaya Başladığında Tüylerin Diken Diken Olur

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    moralin çok düzelecekse ben 47 den gün aldım, ama iyi güreşirim hala
    Kaldı mı be senin gibi karagucak pelivanı aga!
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var la var istersen son resimlerden birini atayım hatta fesde bayramda cekilmiş resimler var oraya bakabilirsin
    abi sinbo nun saç ekme makinası çıkmış mıydı?

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Yaş 42,ilk motor deneyimi araklanan mahalle bakkalının tahta ekmek kasalı mobileti (10 yaşında),sonrası malum
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    Şu işin içine bisikletide katalım yahu ben 28 deyim ama daha on yıllık bir mazi var motorun ama bisiklet bayakı zordu ya düşe kalka yol eyledim her yeri zamanında
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    "34 yaşındayım 22 senedir motorsiklet kullanıyorum varmı benim gibi"

Abi senin gibi 34 yaşında 22 senedir motosiklet kullanıpta şu an motosikleti olmayan yok sanırım
    madlive ve tavares bunu beğendiler.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "34 yaşındayım 22 senedir motorsiklet kullanıyorum varmı benim gibi"

Abi senin gibi 34 yaşında 22 senedir motosiklet kullanıpta şu an motosikleti olmayan yok sanırım
    Bir motorcuya kavgada bile söylenmez bu laf

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:40 ----------

Alıntı omersirin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yok savaş aga sen doğru gelmişin ama burası dışarda motosiklet kullananların sınıfı, sen yan sınıfa ya "cafe class"a ya da "otopark sınıfına" geç
    Tamam tamam sen otoparka geç. Çürütcen be aga 2 tane mis gibi matoru

Vala ben de orta 3'te 2 teker bir çatı bir de motor peco ile başladım.istanbula taşındık motorumun bobini bozuktu, öylece bırakıp geldim Hatay-Dörtyol'da, orada Aynur Usta vardı, onun dükkanından alnmıştım, yine orada kaldı. Şimdi 34 yaşındayım. Bakalım nereye kadar kullanmayı sürdürcez!
    asfalt matorcusu nolcak,
    bu yaştan sonra mezbaha palisine madara mı olacağız?

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne var ben de 31 yaşında başladım motosiklet sürmeye, virajlı yollarda ciguliyle Cbr 1000, R1,Zx6 636 vs hepsini geçiyorum.Tepelere tırmanmada Xt600vs. geçip idare ediyoruz

Ama tecrübe var bizde 5 yaşından beri 2 teker pisiklet tepesi,11 yaşından beri de 4 tekerle rallicilik makas falan maharetlerim vardır.
    Bu aletleri durur vaziyette geçiyorsun herhalde... Haha... XT yi tırmanmada geçiyorsun... CGL ile... İlginç...
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

şöyle kenara çekilin bakalım yaş 54 11 yaşından beri bu virüsle mücadeledeyim artık bütün aileme bulaştırdım komşularada
    11 yaşında bir bayram harçlıkları ile bir mobilet kiraladım ve benzini bitinceye kadar gidebildiğimce giitim sonra saglıkcının 3 viteslisini çalmaya başladım adam en sonunda babama ya buna bir motor al başımı derde sokacak diiiiiyince ufak bir makina almışlardı 2 sene öncesine kadar yaz kış binerdim şimdi kışın sadece kuru havalarda biniyorum bu güne kadar bir sürü makinam oldu hala devam bakalım nereye kadar

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Uzunluğu önemli ama asıl olan işlevi... Yani kaç bin kilometrelik motorcuyuz ...Hem yıl hemde km. yazılsa daha güzel olur
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)