Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kafayı Yicem Ya....!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    Öncelikle hepinize iyi akşamlar..Ya şehiriçinde vitesli motor kullanmak ne kadarda zor birşeymiş heleki chopper tarzı arka fren pedalı öyle garip yerdeki basamıyorum merete.bu sorun değil pek benim gözümdede sorun olan şey SİNYAL VERMEDEN ŞERİT DEĞİŞTİREN DÖNÜŞ YAPAN TÜM ARAÇLARIN şöforlerinin ben taaaaaaaaa............. az önce ölümden döndüm ya kaptırmış gidiyorum sinyal yakmadan mıtsubıshı bir kamyonet tak önümde dönmeye çalıştı zor frenlemeyi sağladım böylelerine her gün her saat raslıyorum ulan şu sinyale basman kaç sn kide üşenip basmıyorsun lan şerefsiz bütün sinyal KULLANMAYANLARA İSYANIM.................................alayının ..........................................

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Geçmiş olsun.
    Biraz daha sakin olmanı öneririm.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Şehir İçinde Vitesli Kullanması Zordur Ben İlk Vitesliyi Kullandığımda İstanbul Trafiği Gibi Bi Trafiğin Ortasındaydım Baya Zorlanmıştım Vites Düşür Debriyaj Asıl Vs. Scooterden Alışınca Baya Bodoslamıştım Ama Sonra Alıştım Scooter Gibii Kullanıyoruz Şimdi Sende Zamanla Alışırsın Trafik Olayına Sinyal Olayına Gelince Düt Düttttttttt Dütttt Ypsaydın Benim Gibii Geçmiş Olsun
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    yavaş,yavaş anlıyorum ne hissettiğini ama sakin olacaksın, keskin sirke küpüne zarar....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    valla düt düt yapsakda olmuyor :S en sonunda KÜT olucaz

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı cengaver29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla düt düt yapsakda olmuyor :S en sonunda KÜT olucaz
    Küt Olmaktansa Böyle 3-4 Dakika Arkasında Kornaya Basıp Gitmeyi Tercih Ediyorum Korna Sesine Dayanamayıp Sağa Kaçıyor Bende Geçerken Biraz Dikizliyorum Yaptığı Hatanın Farkına Varıyor Öyle Beni Birisi Kamyonla Sol Şeritte Bi Sıkıştırmıştı Bende Kornaya Bi Asıldım Tamda Alt Geçite Giriyoruz Kornayla Birlikte Adamın Sağ Tarafına Geçtim Adamla 1-2 Km Camdan Küfürleşerek GittiK Ne O Duruo Nede Ben Duruyorum Millet Bizi İzliyo En Son Vitesi Boşa(Debriyajı Asıldım)Bi Eksoz Sesi Dinlettim Sonra Vın Vın Kayboldum.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    sende az değilmişsin ha

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı cengaver29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende az değilmişsin ha
    Trafik Bu Kardeş Her An AYI Çıka Bilio Yapcak Bişey Yok Bide Ağızlarına Kürdan Alıyoralr Gerile Gerile Yolda Gidiyorlar Kürdan Çıkartıp Başka Bişey Vermek Lazımda Neyse

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    şimdi detaylı anlatacaksak böyle insan kılıklar oldumu bende adamın şöför mahalinin dibine gelip egzos patlatıyom birde el kol işareti tamamdır devam, sıkıyosa düt desin, bu arada egzos kornadan daha etkili çiftelii gibi patlıyor mübarek

Böyle bir bilinçsizlik var ne yapalım. Motor üstünde her zaman her an dikkat etmek lazım. Öndeki aracın bir sonraki hareketini tahmin etmemiz ve ona göre davranmamız lazım.. Allah korumuş.. Daha dikkat!!

beter-böcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küt Olmaktansa Böyle 3-4 Dakika Arkasında Kornaya Basıp Gitmeyi Tercih Ediyorum Korna Sesine Dayanamayıp Sağa Kaçıyor Bende Geçerken Biraz Dikizliyorum Yaptığı Hatanın Farkına Varıyor Öyle Beni Birisi Kamyonla Sol Şeritte Bi Sıkıştırmıştı Bende Kornaya Bi Asıldım Tamda Alt Geçite Giriyoruz Kornayla Birlikte Adamın Sağ Tarafına Geçtim Adamla 1-2 Km Camdan Küfürleşerek GittiK Ne O Duruo Nede Ben Duruyorum Millet Bizi İzliyo En Son Vitesi Boşa(Debriyajı Asıldım)Bi Eksoz Sesi Dinlettim Sonra Vın Vın Kayboldum.
    Üç dört dakka kornaaaa, bir iki km boyunca küfürleşmeeeek,
    İnsan niye kavga ettiğini unutur aabi o zamana kadar yaa

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    geçmiş olsun :(
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı beter-böcek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üç dört dakka kornaaaa, bir iki km boyunca küfürleşmeeeek,
    İnsan niye kavga ettiğini unutur aabi o zamana kadar yaa
    Her Gün Trafiğin İçinde Olunca Bi Yerden Sonra Hepsiyle Kavga Edemiyceni Anlıosun Farklı Yöntemler Deniosun Ben Korna Sistemine Baş Vuruyorum 112 Db Bi Kornam War Gayet Kuvvetli Özellikle Alt Geçitlerde Çok Etkili Oluyor

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Motorun tepkilerini ve fren mesafesini öğrenene kadar yavaş hızla ve temkinli kullanmanı öneririm.Daha sonra zaten motora alışmış olacaksın ve sen arabaları sıkıştırı olacaksın.Chopperlar görüntü olarak ve ses olarak biraz daha fark edilir motorlar.Sıkışık ve ağır ilerleyen trafikte zamanla sıkışa sıkışa sıkıştırmayı da öğreniyorsun

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun tepkilerini ve fren mesafesini öğrenene kadar yavaş hızla ve temkinli kullanmanı öneririm.Daha sonra zaten motora alışmış olacaksın ve sen arabaları sıkıştırı olacaksın.Chopperlar görüntü olarak ve ses olarak biraz daha fark edilir motorlar.Sıkışık ve ağır ilerleyen trafikte zamanla sıkışa sıkışa sıkıştırmayı da öğreniyorsun
    Aynen Chopper'ın Alt GeçitlerdeN Geçerken Seslerine Bayılıyorum Baya Etkili Eksozları War Potur Potur Poturrrrrr :D :d

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    diyorsunuz herşeyi zamanı bırak edindiğin deneyim yeter hımm ... güzelmiş!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)