Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

gv 250 doğru kararmı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mosfet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv250
    arkadaşlar yaklaşık 2 sene önce ilk motorum olan jinlun jl 150 aldım allaha şükür kazasız belasız 20000 km civarı yol yaptım 41000 km de motorumu geçen gün sattım nasipse şimdi çıtayı biraz yükseltip daha kaliteli, daha kuvvetli, daha konforlu, bana sorun çıkartmıyacak 2. el bir motosiklet almayı düşünüyorum baya bi araştırma yaptım zaten aklımda olan hyosung gv 250 modeli bütçeme uygun olan en ii motor gibi geldi (bütçem:4000,5000 tl civarı) sizlerede danışmak istedim bu motor beni uzun süre idare edermi, kronik hastalıkları varmı başımı ağrıtırmı, parça sıkıntısı varmı, bide uzun süre kullanan varmı varsa teçrübelerini bana aktarırsa sevinirim.satılık ilanlarına baktım genelde 20000 km yi geçmiş fazla gv250 yok genelde 10000,15000 km lerde satılık motorlar bunun bi sebebi varmıdır?şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bence güzel bir motor... arkadaşımda vardı 23000 km sorunsuz kullandı...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    Alıntı mosfet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yaklaşık 2 sene önce ilk motorum olan jinlun jl 150 aldım allaha şükür kazasız belasız 20000 km civarı yol yaptım 41000 km de motorumu geçen gün sattım nasipse şimdi çıtayı biraz yükseltip daha kaliteli, daha kuvvetli, daha konforlu, bana sorun çıkartmıyacak 2. el bir motosiklet almayı düşünüyorum baya bi araştırma yaptım zaten aklımda olan hyosung gv 250 modeli bütçeme uygun olan en ii motor gibi geldi (bütçem:4000,5000 tl civarı) sizlerede danışmak istedim bu motor beni uzun süre idare edermi, kronik hastalıkları varmı başımı ağrıtırmı, parça sıkıntısı varmı, bide uzun süre kullanan varmı varsa teçrübelerini bana aktarırsa sevinirim.satılık ilanlarına baktım genelde 20000 km yi geçmiş fazla gv250 yok genelde 10000,15000 km lerde satılık motorlar bunun bi sebebi varmıdır?şimdiden teşekkürler
    bence tereddütsüz al çinden sonra felaket bir konfor oluyo bende hemen hemene aynılarını yaşadım şu anda 5000 km falan oldu alalı yag ve zincir bakımı haricinde masrafım yok.

o kmlerde satılıyo olması sanırım tetikleyip gv650 alma istegi yaratması ben 22000 de aldım şuan 27000 e yaklastı hiç sorun yaşamadım.
    ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEYECEK BU VATAN BÖLÜNMEYECEK...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    (Y) Bence de Hyosung güzel motosiklet çıkartıyor.
    Ne zamandan beri bütün modellerini araştırıyorum en sevdiğim ve almak istediğim motosikleti GT 250 R.Bir tek bunda sorun var.Krank kırma sorunu.Onuda hor kullanmadıkça böyle bir durum başınıza gelmiyor.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    gv 250, benim kullandığım ve sürekli tavsiye ettiğim bir motordu. ancak, agresif kullanımlara çok da uygun olmadığını gördüm bazı arkadaşlarımın kullanımında.
    bu arada kymco venox 250 yi de görünce cazibe farkını da görebildim. burada bir arkadaş 4500 tlye satmayı düşünüyordu ( kahramnmaraş )

parça fiyatları yakın, güçleri yakın. farkı sen yarat. neticede kullanışlı motosikletler bunlar ama hyo nun parça ve distribitör sorunu var.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    hyosung gv250
    Alıntı nahzuvay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence tereddütsüz al çinden sonra felaket bir konfor oluyo bende hemen hemene aynılarını yaşadım şu anda 5000 km falan oldu alalı yag ve zincir bakımı haricinde masrafım yok.

o kmlerde satılıyo olması sanırım tetikleyip gv650 alma istegi yaratması ben 22000 de aldım şuan 27000 e yaklastı hiç sorun yaşamadım.
    sen kaç paraya almıştın motoru bende 10,15000 lerde bişey bakıyorum nasipse 30,40000 lere kadar kullanmayı düşünüyorum

kymco larıda araştırdım ama hyosung daha çok hoşuma gitti hatta motorcum kymcoal daha ii demesine rağmen gönlüm gv 250 den yana

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alacağın gv 250 eğer 4000tl ise cebinde nerden baksan 500tl'de fazladan bulunsun eğer yağı,bujisi,hava ve yağ filtreleri,lastiği,aküsü ve buna benzer değişmesi gereken bazı parçaları varsa hallettirip sorunsuzca yoluna devam edebilirsin.Aslında bu motor işi birazda kişiye göre değişiyor.Yani değişmesede olur,idare edebileceğim parçaları ben muhakkak,öyle yada böyle değiştiriyorum.Motorumda mümkün mertebe eksik birşey olmasın istiyorum.
    O yüzden motoru alıp,alım satım noter vs masraf yapıp,üst baş ihtiyacı vs var alıp en sonunda 500 tl kadar da bi para kalsın,harcamazsın belki cebinde kalır ama belki lazım olur ozaman kullanırsın

Motosikleti
    Honda cbr 125
    suzuki intruder 250. inceledin mi ? 5bin civarı bütcen varsa bence alabilirsin.
    whatever doesn't kill me, makes me stronger.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    hyo'da parça sorunu yaşayacağını sanmam. kuralkan'dan parçaları ısmarlayabilirsin ama motorun kendisi hakkında bilgim yok, hiç kullanmadım.

venox'u öneren arkadaşlar olmuş, yedek parça fiyatlarını bilmiyorum ama venox'un lastiklerinin çifti 750tl gibi bir fiyata satılıyor.

gv250 daha makul görünüyor bence.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    st kanuni olanı yani (2009 ve ve 2010 modeli) olursa öncekilerdeki ufak tefek sorunları yaşamazsın, yedek parça sorun olmaz, kuralkanda yoksa internet gibi dünya mağazası ver ve koreden bir hafta içinde istediğin parçayı getirmek sorun değil..yani orta sınıfta en iyi motor tanımlaması doğru kullanıcısı olarak tavsiye ederim..
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Gayet iyi bir seçim .

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullandım. agresif kullanım için iyi değil demiş bir arkadaş yoruma güldüm .. agresif kullanacak biri zaten ya gt250 yada gt250r bakar gv bakmazki. çift kişi ile rahat 130 km görebilen bir alet .. performansı oldukça tatmin edici . Oturaklı yol tutuşu gayet başarılı sorunu az bir motor .. marmariste aynı grupta yamaha dragstar250 ile gittiğimiz gezilerde çok daha atak ve seri idi .. 250 cc grubunda bence şık ve sorunsuz bie motor..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    .............
    değil.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Başka seçenek göremiyorum alınacak 250'lik cruizer.

Motosikleti
    hyosung gv250
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    st kanuni olanı yani (2009 ve ve 2010 modeli) olursa öncekilerdeki ufak tefek sorunları yaşamazsın, yedek parça sorun olmaz, kuralkanda yoksa internet gibi dünya mağazası ver ve koreden bir hafta içinde istediğin parçayı getirmek sorun değil..yani orta sınıfta en iyi motor tanımlaması doğru kullanıcısı olarak tavsiye ederim..
    vesselam..
    koreden parça getittirebilmek ilgimi çekti adapazarında çok tecrübeli ve ii bi motorcum var suzuki-mondial servisi alsam bile motorumu ona götürmeyi planlıyorum parça sıkıntısı olursa ki inşallah olmaz bu şekilde çözebilirim..

buarada ben motoru keyif için kullananlardanım performans sadece kamyon sollarken lazım bu motorda okadarı fazlasıyla mevcut zaten sanırım

Motosikleti
    mr 250 destro
    bencede venox 250 al

giresunspor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3İ EVO
    hic tereddut etme al derim
    temiz bir gv250 seni uzun yillar idare eder.
    ¥¥¥ 28 ¥¥¥

HERKESE KAZASIZ BELASIZ IYI SURUSLER

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullandım. agresif kullanım için iyi değil demiş bir arkadaş yoruma güldüm .. agresif kullanacak biri zaten ya gt250 yada gt250r bakar gv bakmazki. çift kişi ile rahat 130 km görebilen bir alet .. performansı oldukça tatmin edici . Oturaklı yol tutuşu gayet başarılı sorunu az bir motor .. marmariste aynı grupta yamaha dragstar250 ile gittiğimiz gezilerde çok daha atak ve seri idi .. 250 cc grubunda bence şık ve sorunsuz bie motor..
    yahu barış abi, aşkolsun...

burada bir arkadaşımız var, kendisi kahramanmraş MT üyesidir. ancak motosikleiyle (gv250 ) öyle bir kalkış yapar ki, drag yapıyor sanarsın. zaten motor kısmı komple değişti sayılır ama memnun değil son halinden. yine xt600 sahibi bir arkdaş daha var, o da aynı şekile kullanıyor ve sorunları aynı.
    ben orada şunu demek istemiştim; eğer bir cruiser motosikleti cruiser gibi kullanacaksan al. aksi halde sorun yaşarsın.

bu arada ben de 20.000km den fazla kulladım gv 250 yi, çok ama çok menun kaldım. sadece filitre, yağ masrafım oldu. rahatlıkla 145km ile mersn-adan otoban arsında gidp gelirdim de tık demezdi kerata.

neysem, yanlış anlaşılmayı düzelttik saırım...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Onyx250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    ST kanuni'de kronik vites sorunu devam ediyo mu bilmiyorum ancak, Hyosung olanlarda var... model'den modele artık temizliğine ve kullanımına biraz da şansına göre değişiyo bu problemi ne kadar yaşadığın. Normalde boşa geçmez mesela gv250'ler kronik olarak, ancak benimki boşa giriyo mesela... 100-200 vites geçisinde 1 defa 1'den 2'ye geçmek yerine boşa düşüyo... gerçi sanırım benim de etkim oluyo onda, yorgunlukla bazen sert vites atamıyorum

ST biraz daha geliştirilmiş bi versiyonunu yaptı mı bilmiyorum, ama yedek parçaları hyosung versiyonlarına göre daha pahalı ve bazıları farklı diye biliyorum... ,

Performans konusunda zaten kymco venox'un altında 2. sırada 250cc serisinde... dragstar 250, intruder 250 gibi japon markalar gv250 nin baya altında chartlarda... atiklik olarak bi cruiser'dan beklemediğim derecede performansı var, minibüs yolunda az hayatımı kurtarmadı! :D

CygnusBursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 2013
    Alıntı mosfet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasım bursdan satılık temiz orjinal km de gv 250 var düsünürsen bak derim sahibi ben degilim ama tanırım motoru
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28288180/detay

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)