Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ehliyeti bu ay alacaklar

Motovento
    REKLAM ALANI
    artun17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150HS-HONDA CBR 125 2011
    benim gibi 27 KASIM 2010 tarihinde direksiyon sınavına giren arkadaşlar sertifikanızı alıp emniyete verdınız mı benımkı henuz çıkmadı haftaya çıkarmış.büyük olasılıkla 2011 de alıcam artık ehliyeti.

Bir de ehliyet için sertifikayı alıp sadece emniyete götürmek gerekio benım kurs o şöförler odasından alınan belgeleri de halledio acaba ehliet randevu sıstemıne geçtiğinden ehlieti de aynı gun verirler mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    DEMEK ki kimse girmemiş o gun

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı artun17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim gibi 27 KASIM 2010 tarihinde direksiyon sınavına giren arkadaşlar sertifikanızı alıp emniyete verdınız mı benımkı henuz çıkmadı haftaya çıkarmış.büyük olasılıkla 2011 de alıcam artık ehliyeti.

Bir de ehliyet için sertifikayı alıp sadece emniyete götürmek gerekio benım kurs o şöförler odasından alınan belgeleri de halledio acaba ehliet randevu sıstemıne geçtiğinden ehlieti de aynı gun verirler mı
    Oğlum girmişti,dün maliyeye 77 TL yatırdık. Sürücü kursuna gidip dosyayı aldık emniyete götürdük 62 TL de orada aldılar. Yarın (perşembe günü)ehliyeti teslim edecekler.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Walla Ben Dosyayı ALdım Öylece Götürdüm Trafik Şubeye Sıraya Girdim Verdim Parayı 2 Gün Sonra Ehliyeti Aldım.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla Ben Dosyayı ALdım Öylece Götürdüm Trafik Şubeye Sıraya Girdim Verdim Parayı 2 Gün Sonra Ehliyeti Aldım.
    Yoğunluğa bağlı olarak süre uzuyor. Ben verdikten 3 hafta sonra almıştım ehliyeti. Ama görcen sıra uzayıp gidiodu o yüzden sabah 6 da gittim sıraya girdim 8 i bekledim

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Ben Tekirdağ'da trafik şubeye parmak izi verip dosyayıda trafik şubeye vermiştim. 2 gün sonra verdiler ehliyeti. Sanırım ilden ile yoğunluk yüzünden farklılık olabiliyo. Saat 16'da gitmiştim ne sıra nede başka bir şey.

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd kırmızı
    ben kursu aradım bugün milli eğitimden evraklar gelmemiş.ehliyeti alsam hemen yeni motor alıcam onu bekliyorum.

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Dosyanın kursa gelmesini bende 15 gün beklemiştim DEVLET MEMURLARI TATİLE ÇIKMIŞTA
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Bende 27 kasım sınavına girenlerdenim Dosyamı bugün aldım.İlk önce vergi dairesine yatırıyorsun 77 lira Daha sonra randevu alıyorsun trafik şubesinden ve yanında 62 lira ve dosyanla gidiyorsun İşlemlerini yapıyolar bidiğim kadarıyla. Ama bnm gibi parayı denkleştiremeyenlerden isen Onun çözümü sende saklı :D :D
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...[COLOR="Red"][B][B][/B][/B][/COLOR]

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende randevu sistemini kardeşiminkini alırken öğrendim ...
    Değişik bir şey ...
    Tanıdık polis arkadaşınız akrabanız varsa hallettirin erken almak isterseniz ben kardeşiminkini verdiğim gün aldım
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    ben dosyamı aldım yarın verıcem a2+b ertesiğün elimde
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

Motosikleti
    off benımkı öbür hafta çıkcakmış sertifika :( randevu almıştım 10 aralığa yaa:( yarın gene bi sordursam mı acaba p.tesi sormuştum kursa en son

Motosikleti
    Ninja ZX-6R '08
    Bende 27 sinde direksiyon sınavına girdim ve sertifikamı alalı baya oluyor ya. Gidip evraklarımı teslim ettim 3 gün sonra gel dediler ama ben 2 gün sonra aldım ehliyetimi. Hemde bostancıdaki trafik tescilden aldım hiç ama hiç yoğunluk yoktu aslında herşey hazır vermek isteseler 1 dakikalık işi var en fazla ama işte yokuşa sürüyolar işi bazen. Bu arada ehliyet tarihim 3.12.2010 gidip takip edin bence hatta ısrar edin.

Saygılar.
    ZX-6R '08 Blue

Motosikleti
    rks new light 125
    vallaha ben yola cıkcam falan dıyorum geçensenede a2 alırken öyle yaptım yarın gel al dediler şimdide b de öyle yapıcam :d

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    günaydın arkadaşlar;
    Bizde 27 kasım hatta sonraki sınav olan 4 aralık tarihinde mezun olanların sertifikaları çıktı.Bu ilçelere ve kurslara göre farklılık gösterebilir...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

Ehliyeti alıncaya kadar Sürücü kursunun verdiği sertifikayla idare ettirebiliyor muyuz? Birkaç ay filan?

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Alıntı demlik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyeti alıncaya kadar Sürücü kursunun verdiği sertifikayla idare ettirebiliyor muyuz? Birkaç ay filan?
    Malesef sertifika ehliyet yerine geçmez.ÖRN:Sertifikanı kurstan aldın trafiğe giderken polis çevirdi dosyam,trafik, alıcam şimdi gidiyorum... falan hiç dinlemez yazar cezayı....
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sertifikamı hala alamadım. (Zirve Pendik)
    www.motorumla.net

Motosikleti
    rks new light 125
    dün ehliyetimi aldım a2+b dosyayı verdıgım gun aksamına gelın alın dediler 5 6 saat gıbı bi süre tutdu

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd kırmızı
    Alıntı methal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün ehliyetimi aldım a2+b dosyayı verdıgım gun aksamına gelın alın dediler 5 6 saat gıbı bi süre tutdu
    hayırlı olsun biz hala kurstan evrakların hazır olduğuna dair mesaj bekliyoruz..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)