Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Çin Chopper...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8

birazdan bu resimdeki motoru almak için bakmaya sürmeye gidicem nelere dikkat etmem lazım.. çin çapırı fakat bir çin scooterı kullanıyorum gayet memnunum ve bütçeme uygun bunun bana sorun çıkaracağını sanmıyorum görüntüsü hoş boyuma kg ma uygun nelerine bakmam lazım motorun?

markası XGJAO 200-8 yağ pompalı hava soğutmalı ve ilk vitesli motorum olucak vites göstergesi var fakat sadece N i gösteriyor nasıl alışırım alışıcam motora biraz karmaşık iş ama

önerileriniz tavsiyeleriniz nelerdir şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    bence buna bulaşma virago 250 yada rebel 250 lilere bi bak.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    evet motoru gittim ilk bindim çalıştırdım bire taktım kaldırırken stop ettirdim ondan sonra 2.denememde stop ettirmeden kaldırdım sorun yoktu gayet güzel keyifli birşey tek sorun arka fren ayağımın biraz üstü ve ilerisinde kalıyor fakat hızlı zevkli rahat güzel bir motordu ilk vitesli motora binişimdi bugün yarın alıcam inş maaşı bekliyoz xD

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çinli alacaksan markası en bilndik ve sana parça sıkıntısı yaşatmayacak motorlardan birini almalısın. Bu markayı biliyorum ama sahibinden.com a baktığımda en az bir iki sayfa ilan dolu olması gerekmez mi? Ben 3 4 tane görebildim. Demek ki o kadar yaygın değil. Parçalarını nerden temin etceksin araştırdın mı? Bence bir kez daha düşün. Bak diğerleri gibi japon önermiyorum , eğer çin alacaksan markası bilinen ve parça sıkıntısı yaşatmayan motorlara bak diyorum.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alma bunu arkadaşım, hatta ilk motorunsa bence cruiser alma. Ama bu modellere hastaysan birşey diyemem.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    İlla Çinli cruiser alacaksan Bisan Lifan Roadstar ya da Regal Raptor alabilirsin.

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alma bunu arkadaşım, hatta ilk motorunsa bence cruiser alma. Ama bu modellere hastaysan birşey diyemem.
    birazdan bu resimdeki motoru almak için bakmaya sürmeye gidicem nelere dikkat etmem lazım.. çin çapırı fakat bir çin scooterı kullanıyorum gayet memnunum ve bütçeme uygun bunun bana sorun çıkaracağını sanmıyorum görüntüsü hoş boyuma kg ma uygun nelerine bakmam lazım motorun?

markası XGJAO 200-8 yağ pompalı hava soğutmalı ve ilk vitesli motorum olucak vites göstergesi var fakat sadece N i gösteriyor nasıl alışırım alışıcam motora biraz karmaşık iş ama

önerileriniz tavsiyeleriniz nelerdir şimdiden teşekkürler

Resime bakarak yorum yapmayın , bakın özelliklede belirtmiş arkadaş şuan scooter kullanıyorum diye gözlerinizle okuyun gözlerinizle.
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

Motosikleti
    keeway land cruiser
    ben keeway al derim.25000 km yaptım 3 ayda tık demedi motor.bilen bilir zaten.başkada çinli bakma.zaten kalitesi fiyatındanda belli oluo ucuz grup motorlar içerisinde en pahalı olanı keeway.çünkü parçaları macar patentli olup çinde üretilen bir motor.zaten macar şirketi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben Çin motoru alma demiyorum arkadaşa. Alsın almasına da bilinen bir marka alsın. Bunun adını bile okuyamıyorsun.

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Çin motoru alma demiyorum arkadaşa. Alsın almasına da bilinen bir marka alsın. Bunun adını bile okuyamıyorsun.
    Anlamamakta ısrar ediyorsunuz halbuki kırmızıyla belirtmiştim konu açan arkadaşımın ilk motoru değil bunuda yazmış, siz hala ilk motorunsa alma vs diyorsunuz
    BYZ ARABALI ÇOCUK...

Motosikleti
    hyosung gv250
    fiyatıda önemli bunun kaç km de falan ama arkadaşların dediği gibi bilindik bi marka alırsan parça sorunu yaşamazsın satarken başında arımaz..mesela mondial,kanuni,ramzey,keeway az daha pahallıdır ama parçasını bulursungörüntü olarak hoşuma gitmesi lazım diyosan bence jinlun çin shopperleri arasında en güzel gözükeni parça sıkıntısı var ama çin malı motorların biçok parçası birbirine uyuyo zaten

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    motoru aldım . :D bendeki mondial 125 mt scooterı verdim üstüne 700 TL ye anlaştık haftaiçi üstüme aldıım zaman motorla fotolar çekilicem o zaman görürsünüz alışmam uzun olcağını sanmıyorum tipide süper/14.500 kmde 2008 Model

hayırlı olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    sağolasın .. parça sıkıntısı çekeceğimi sanmıyorum ve motorcu 10.000 km garanti verdi motosiklet tamircisinden aldım kazadan hariç bir sorun çıkartırsa beleşe yaptırıcam zaten 10.000 yapamam bile çok zor gözüküyor 5 ayda scooterımla 1.500 km anca yapabildim çok gezen biri değilim ama YAZIN herşey değişebilir :D

cruiser bence başlangıc olarak en ideal motorlardan birisi diyebilirim. Eğer öyle bir garanti vermişlerse sana o zaman problem yok demektir Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin kardeş.

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    ne olduğu belirsiz şeylerle uğraşma gerçi regal de övülesi değil ama genede iyidir
    regal raptor derim

Adam motoru almış gelmiş.Hayırlı olsun demek varken neden hemen eleştriye geçiyosunuz anlamıyorum Parası olsa regal almaz mıydı sence???? Oturduğunuz yerden konuşmak ne kadar kolayınıza geliyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    tüm yorum atan lara iyi yada kötü çok teşekkürler sağolasın valla imkanım olsa bizde yamaha honda çekmeyi biliriz ama bunada şükür be

Alıntı cengaver29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm yorum atan lara iyi yada kötü çok teşekkürler sağolasın valla imkanım olsa bizde yamaha honda çekmeyi biliriz ama bunada şükür be
    gaz verdiğinde gidiyorsa problem yok demektir sıkıntı yapma sakın

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    arkadaşlar koyuyu hortlatacagım belki ama bir konuda yardım istiyorum
    keeway 150 super light
    çelik crown 150
    ve bu motor arasındakı farklar nedır yazma sansınız varmı
    sadece isimlerimi değişik ???? bır kontrol edın sonra devam edelım
    çin li motorlar aynı fabrıkada üretilip demonte olarak satıldıgı için getiren firmalar isim değişikligi yapıyor olabilirler mi ???
    bu motorların genel parçaları birbirine uymuyormu ???
    yardımlarınız için tşk ederimmmm !...

bu arada hayırlı olsun arkadaşım
    kazasız sürüşler
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)