Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çin Chopper...

Motovento
    REKLAM ALANI
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Genel parçalar derken ne demek istediğini anlayamadım? Parçalarda boyut kavramı olmayabilir. Mesela mct ve qm250 dişlileri farklı ama qm250 nin dişlisi mctye uyuyor. Onun gibi mi demek istiyorsun?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    oguzhan kesınlıkle o şekilde idi sorumm dişlileri sekmanları falan filan koltuk lamba sormuyorum
    yanlız benım saydıgım markalara bakarsan daha rahat anlarsın görüntü anı cunku
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

evet _oXXo_ dediğin markaları inceledim. Hemen hemen aynıdır ama sorun cıkarabilir nedeni ise 150 cc olmaslı .. Tam bilmiyorum ama 150 liklerde sorun cıkar gibime geliyor.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    oguzhan6161 tşk ediyorum
    şimdi gelelim asıl konumuza
    arkadaşlar çin motoru alacak arkadaşlara o markayı alma bu markayı al diyenler özellikle :
    çinden cıkan motorlar %80 aynı fabrika ürünüdür ve parçaları birbirinin yerini tutar adı ali olmuş yada veli olmuş pek bişey değiştirmez. yorum yaparken ona dikket edin lütfen. birde şu onu alma üstüne şu kadar daha koy japon al olayı var. üstüne o kadar daha koya bilse zaten soran arkadaş japon alır gerçekten motor sürmeyi seven ve çin malı motor alan arkadaşlar maddi imkansızlıkdan dolayı ve motordan uzak kalmamak adına bu motorları alıyorlar . olaya birde bu taraftan bakınız.

kazasız sürüşler !...
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oguzhan6161 tşk ediyorum
    arkadaşlar çin motoru alacak arkadaşlara o markayı alma bu markayı al diyenler özellikle :
    çinden cıkan motorlar %80 aynı fabrika ürünüdür ve parçaları birbirinin yerini tutar adı ali olmuş yada veli olmuş pek bişey değiştirmez. yorum yaparken ona dikket edin lütfen. birde şu onu alma üstüne şu kadar daha koy japon al olayı var. üstüne o kadar daha koya bilse zaten soran arkadaş japon alır gerçekten motor sürmeyi seven ve çin malı motor alan arkadaşlar maddi imkansızlıkdan dolayı ve motordan uzak kalmamak adına bu motorları alıyorlar . olaya birde bu taraftan bakınız.

kazasız sürüşler !...
    eyv sağolasın iyi bir açıklama yaptın...birazda çin motoru tercihim acemiyiz bunda kaba kaba öğrenelim vitesli kullanmayı sonraki hedefim 0 japon almak inş..

Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oguzhan6161 tşk ediyorum

kazasız sürüşler !...

çok güzel açıklamışsın tebrik ederim oxxo

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    ya motorda vitesi arttırmayı beceremiyorum elimi bi anda çekiyorum debriyajdan tak boğulup kalıyor motor :S

salı akşamıda inşaallah üzerindeyken fotolar çekip ekliycem eve gittiğim zaman ..

giresunspor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3İ EVO
    hayirli olsun arkadasim
    vites gecislerine, ve frene alismadan trafige cikmamani tavsiye ederim.
    ¥¥¥ 28 ¥¥¥

HERKESE KAZASIZ BELASIZ IYI SURUSLER

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    Alıntı giresunspor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayirli olsun arkadasim
    vites gecislerine, ve frene alismadan trafige cikmamani tavsiye ederim.
    sağolasın fındık kentli hemşerim zaten alışana kadar mah den dışarı çıkmıyacağım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    bayağ bir titreşim var motorda ya :(

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)