Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ya Bu Nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Bu aleti canlı görmeden önce bende birşeye benzetememiştim ama.
    Yazın başında mecidiyeköyde Bunun siyahını kullanan birini görmüştüm alette egzozda vardı fena bir sesi vardı chopperla ss kırması garip bir ses patlıyordu felan valla aşık olmuştum
    Param olsa hiç acımadan alırım parasını hak eden bir alet
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tesla.tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge SR4 Max
    Zenginin malı züğürdün çenesini yorar.
    Memleketin dahilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler! M.K.Atatürk

motoraba denebilir buna

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olsa da binsek, ciğere bakıp durmayın.
    RIDE or DIE

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkes 2 teker tercih etmeyebilir. Saygı duymak lazım...
    2 teker tercih etmeyen biri için motosiklet ruhunu yaşamaya en yakın bir makina bu.

Örneğin cüsseli motorcular için goldwing'lere trike uygulaması (arkaya 2 teker) yapılıyor çok da şık ve kullanışlı oluyor. Bu tür motorseverler için bu alet bire bir.

Denge kurmak herkesin seveceği ve becerebileceği birşey olmamakla birlikte 2 teker çaba gerektirir... Insanın yaşı geçmiş veya fiziken uygun olmayabilir. Bunun için trike motosikletler tercih sebebi olabilir. Tabi sadece zevk için alınıp da binilebilir...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    çok çabuk hızlanıyor bu alet geçenlerde cadede bi ablada gördüm, arkasında bi artçı daha vardı ışıkdan bi fırlayışı var parasını hak ediyo valla

GÖЯKEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R bekliyoRR..
    Biraz daha ekleyip Opel insignia Turbo 2.0 alnabilir

Ben o parayı ona vermemHonda cbr 1000 rr alırım 33 bin tl ye rahat rahat gezerim havamıda atarım

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Pahalı bir oyuncak, zevk ve para meselesi, her şeyde olduğu gibi. Ben 20 liralık kot pantalon almayı tercih ederken bir başkasının 120 lirayı gözü kapalı vermesi gibi. Evet bu kadar basit.

Bu aletin ayrı bir tutku olacağını düşünüyorum. Denemek görmek lazım, belki motosikletin yanında ayrı bir tutku olabilecek, hatta ve hatta bizleri iki tekerden bile vazgeçirebilecek hazları veriyor olabilir, önyargı ile yaklaşmamak lazım.

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kalite Herzaman paradır arkadaşlar bu alet öyle böyle değil,çok keyifli ayrıca otomobilden daha kıvrak ve motosikletten daha güvenli tabiki tek araç olarak bu para bağlanmaz ama bir otomobil bir motosikletten sonra neden böyle bir oyuncak olmasınki garajda?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    yorumları okumadım o yüzden bildiğim kadarını yazayım. bir gün tem çamlıca gişelerine doğru giderken bu araç aynamda peydah oldu ne olduğunu anlamaya çalışırken birden uzadı gitti.

param olsa alırım, mp3 gibi felan değil ciddi karizma bir alet.

zengin malı felan diye yorumlar yapılmasın patron memleketinde olur bu kadar.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

sherrnova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L & Kawasaki Versys 650
    Viraja yatıyor mu, yatmıyor mu? Bana ondan haber verin...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:44 ----------

Alıntı salihgureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalite Herzaman paradır arkadaşlar bu alet öyle böyle değil,çok keyifli ayrıca otomobilden daha kıvrak ve motosikletten daha güvenli tabiki tek araç olarak bu para bağlanmaz ama bir otomobil bir motosikletten sonra neden böyle bir oyuncak olmasınki garajda?
    Yorumunu okurken bir an sonunu düşünen Motosiklete Binemez zaten yazmayı düşündüm. Ancak sonra "Motosikletten Sonra böyle Bir oyuncak" dedin ya nemo problemo. Aynı fikirdeyim.

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    yorumların tamamını okuyamadım yazan oldu ise affola 1100 km deki bi aletle 0-100 3sn demiş ve bunu okuyarak bir insan bunu alacak fiyatı kalitesi motoru tartışılır ama bu motor alınmaz daha tam rodajı bitmemiş bide yazmış 3sn de ulaşıyorum diye
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Enteresan yorumlar okudum yine
    aşağılayan,kötüleyen,beğenmeyen,benzetemeyen vs vs vs ama bedava versen hiç biri istemem demez ve üzerine çullanır.

Sözü edilen araç bir Bombardier ve bir çok kişinin motosiklet dediğine her konuda 100 basar...param olsa kesinlikle alırım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:07 ----------

Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumların tamamını okuyamadım yazan oldu ise affola 1100 km deki bi aletle 0-100 3sn demiş ve bunu okuyarak bir insan bunu alacak fiyatı kalitesi motoru tartışılır ama bu motor alınmaz daha tam rodajı bitmemiş bide yazmış 3sn de ulaşıyorum diye
    Motor ve mekanikten hiç bir şey anlamadığın ortada
    28500€ eder ve 1000cc üzerinde bir aracın rodajı kaç km de olur ve bu süreçte yani rodaj sürecinde en yüksek hız kaç km omalı 60-70km/s mi yoksa 100-150 mi ne??
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enteresan yorumlar okudum yine
    aşağılayan,kötüleyen,beğenmeyen,benzetemeyen vs vs vs ama bedava versen hiç biri istemem demez ve üzerine çullanır.

Sözü edilen araç bir Bombardier ve bir çok kişinin motosiklet dediğine her konuda 100 basar...param olsa kesinlikle alırım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:07 ----------

Motor ve mekanikten hiç bir şey anlamadığın ortada
    28500€ eder ve 1000cc üzerinde bir aracın rodajı kaç km de olur ve bu süreçte yani rodaj sürecinde en yüksek hız kaç km omalı 60-70km/s mi yoksa 100-150 mi ne??
    rodaj hız ilemi ölçülmeli yoksa devir ilemi o motoru 100 km de 3 snyeye çıkartmak için kaç rpm çevirmesi gerekiyo sizce? 100-150 kmyi rodaj devirlerini aşmadan yapabilir ben km sınırlaması içeren bi cümle kullanmadım fabrika rodajı 1000 km diyor 1000 bakımını yaptırıp hemen redline'a mı dayamalıyız ben şahsen 1500-2000 ne kadar fazla zorlanmaması taraftarıyım
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bu makinenin rodaj gereketirdiğini sanmıyorum.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bu bir Can-Am Spyder roadster.
    Ben 2008 modelini denemistim(2008 de)
    Yanlis hatirlamiyorsam, zaten bir sene önce filan icat edildi.
    Yani ilk model 2007 olabilir.
    Hiz yapabiliyor ama 120-130 km/h den sonra stabilite problemi var, yani hiz yapmak için degil de zevk için binilir.

Araç kiralayan sirketler için harika bir yatirim araci olabilir.
    özellikle sahil kesimi ve turistik bölgelerde gezinti yapmak için harika bir araç.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    param olsa dakka durmam alırım, apayrı bi vasıta, inanıyorum ki apayrı bir keyiftir bunu kullanmak, e zaten marka da Bombardier.. o fiyat boşuna yazılmamış ne yanlar bu be
    Ninja

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Bombardier çok iyi bir markadır,özellikle bu tarz arçalarda kar motoru,atv leri,jet skileri,dıştan takma motor aksesuarları çok kalitelidir ve tam rekreasyon amaçlı araçlardır.Yani Toys for Big Boy hesabıdır:D

Motosikleti
    Mondial 150 rf
    Alıntı jack hammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim çok param olsada asla binmeyecegim bir alet. araba kadar yer kaplar. arabadan daha fazzla yakar. trafikte ne araba kadar güvenlidir nede motosiklet kadar kıvraktır. üç beş zengin kendini tatmin etmekten başka kim alır kim biner. ne amaçla üretildigi bile belli degil.
    , kesinlikle katılıyorum yapılacak en iyi yorumu yapmışsın, ayrıca bence uzun süre rahatlıkla kullanılıp randuman alınabilicek bir alet değil, trafikte çok fazla dikkat çekeceği için kullanıcısının diğer araçlar tarafından sürekli korna ve sellektöre maruz kalması kaçınılmazdır aynı uzay aracı gibi duruyor, asla motosiklet yerini tutacanı sanmıyorum , piaggionunda 3 tekerli bi modeli var o en azından motosiklete benziyor, bi nebze olsun hoş duruyodur , ayrıca korkunç bir fiyatıda yok 9 bin tl gibi bi fiyat, bu hepten fiyasko olmuş...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)