Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

2011 yılı Motosiklet Fuarı / 24 - 27 Şubat 2011

Motovento
    REKLAM ALANI
    my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı w3l3t46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En yakını sanırsam senin dediğin gibi oluyor bende e3 mü e5 mi neydi ismi belediye otobusu var levent e kadar gelıp leventten metrobüse gecmesini tavsiye edecektim ama my91 in dediği daha teferruatsız
    Evet e3 var bir de. O 4 levente kadar geliyor. Ordan bi de metroya binip mecidiyeköyden ya da zincirlikuyudan metrobüse aktarma yapması gerek ama olabilcek bir alternatif
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabiha gökçenden biraz zorlu olabilir. Ama şöyle tarif edeyim o zaman. Sabiha gökçenden 16s numaralı otobüse binilerek metrobüs durağına gelinir. Metrobüse binip merter durağında inilir. Ardından metrobüs durağının yanındaki aksaray metrosuna aktarma yapılır ve istanbul fuar merkezi durağında inilir
    teşekkür ederim dostum dediklerine harfiyen uyacam...

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı panic adak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ben fuarın ilk günü gelecem kısmetse.

arkadaşım dediğin güzergahı yazdım not aldım harfiyen uyarım onlara hep gözümü korkuttular 5 saat sürer dediler sabiha gökçen den fuar alanına gitmen.
    O kadar olmasa da uzun sürer. Trafiğe takılırsan vay haline 16s metrobüse ulaşmak için baya dolaştırıyor. Ama metrobüs ve metroda takılcağını sanmam pek. Benim bildiğim en kısa ulaşım bu tabiki başka alternatifler de olacaktır.

teşekkür ederim dostum dediklerine harfiyen uyacam...
    Rica ederim Yardımcı olabilceğimiz başka konu olursa buralarda yardıma açığız yine.
    33 KDC 64

Motosikleti
    dostlar peki ya fuar giriş davetiyesi nasıl olacak? bilgisi olan varmı ve mt standı olacak mı ?

Fuar kaçmaz.. Tek sorun bilet!!!

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    dostum ben fuarın ilk günü gelecem kısmetse.

arkadaşım dediğin güzergahı yazdım not aldım harfiyen uyarım onlara hep gözümü korkuttular 5 saat sürer dediler sabiha gökçen den fuar alanına gitmen.
    yok 2 saatte varırsın 5 saat sürmez...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    dostlar peki ya fuar giriş davetiyesi nasıl olacak? bilgisi olan varmı ve mt standı olacak mı ?
    MT görevlileri girişte dağıtcak deniyordu bi başlıkta. geçen sene öyle olmuş çünkü. Ama ben yeni olduğumdan cesaret edemeyip gidip bi motorON dergisi alarak çözmüştüm olayı
    33 KDC 64

Kapıda bekleyin biraz, yardımsever arkadaşlar fazla davetiyeleri dağıtır.

Motosikleti
    veya soruyu şöyle soralım giriş ücretleri çok mu fahiş fiyatlar ?

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    veya soruyu şöyle soralım giriş ücretleri çok mu fahiş fiyatlar ?
    Fuarlar giriş 10 TL gibi ama bilet alacağım dediğinde bostan hıyarı muamelesi yapıyorlar adamın suratına karşı
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarlar giriş 10 TL gibi ama bilet alacağım dediğinde bostan hıyarı muamelesi yapıyorlar adamın suratına karşı
    Daha pahalı değilmiydi yahu. Ben daha pahalı olarak biliyordum

Geçen sene
    bilet fiyatları hafta içi 25 tl
    hafta sonu 30 tl

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/etki...#ixzz1Ajt1Q71o
    imiş
    33 KDC 64

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    geçen sene rahmetli aYe murat ile metehan sahap çıkmıştı ben garibe.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    sayın yöneticiler adminler ve diğer arkadaşalr ben sivastan kalkıp bu fuara gelecem kafama takılan şeylerden birisi ise mt olarak orada standımız olacak mı?

bir diğer mesele ise girişte mt üyelerine davetiye dağıtılacak mı? yoksa paranızı verin girin kardeşimmi diyorsunuz?

birde ben sabiha gökçen havaalnında inecem oradan fura gidiş konusunda hayatım zindana dönebilirmi? aklıma başka sorular gelirse burada sorarım eminim benim gibi aklında soru işareti olan üyeler vardır çekinmeyin sorun bu başlık altında...

Fuar için geleceksen DEYMEZ.

Hayal kırıklığına uğrayacapın kesin.

Ama fuar otoparkına bir göz gezdirirsen göreceklerşn emin ol içerdekilerden 10 kad daha guzel ve gorulmeye deger.

Ayrıca uzerıne oturanada kızmıyorlar hatta sahıpleri ile turlayabılırsın.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuar için geleceksen DEYMEZ.

Ama fuar otoparkına bir göz gezdirirsen göreceklerşn emin ol içerdekilerden 10 kad daha guzel ve gorulmeye deger.

vallla dostum hayallerimi yıkmayamı çalışıyosun anlamadım geçen sene fuara gidenlerin hepsinin ağzı kulaklarına varıyordu şöyle güzel böyle muhteşem diye ama sen değmez diyorsun anlamadımm vallahi...

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Yine aynı tarihte mi yapılacak fuar?
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Geçen sene fuar biletlerini yamaha servisten bedava almıştık. Hatta servis personeli(belki de yağlı müşteri olduğumuzdan)4 adet hediye bilet göndermişlerdi.Ayrıca bazı motosiklet dergileri de bilet vermişlerdi.
    MT nin fuar alanı giriş yada içerisinde bir stand açıp gelen MT üyelerine yardımcı olması şık olacaktır.Oraya MT den yazışıp birbirini tanımayan yüzlerce insan geliyor.Gerçi bunlar her sene yazılıp çiziliyor ama bu sene daha bir ciddi olur herşey umarım.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    HONDA CbR 125R
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuar için geleceksen deymez.

katlıyorum geçen sene en önemli markalardan bir kaçı fuarda katılımcı değildi.
    HAYAL KIRIKLIĞININ NEDENİ DE BUYDU ZATEN BENİM İÇİN...

KATILIYORUM GERÇEKTEN MOTORUYLA FUARA GELEN ZİYARETÇİLER HARİKAYDI.
    :cat:MoToLeKtrA{eSrA}::alkiis::

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bir yerlerden bilet bulamazsam bu fiyatlarla hayatta gitmem. Bursa'dan eşimle beraber motorla gideceğiz . Acaba satılık yazsam motora orada müşteri bulabilir miyim ?

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    2. el motsikletler için ufak bir mekan ayrılmıştı geçen sene ama fuar içerisindeydi ve bir gün önceden gidip yer ayırtmak, motoları bırakmak gerekiyordu sanırım..Bunun haricinde motorun üstüne satılık yazsan ne derece görülür bilemem zira fuar günleri motosiklet deryası oluyor oralar..

Ayrıca geçen seneki fuar berbata yakın idi..Tabii önceki yıllara göre kıyaslama yaparak söylüyorum..Pek çok firma yoktu, markalar eksik modellerle gelmişlerdi vs. vs..

Bilet bulamama gibi bir durum olacağınıs anmamakla birlikte bu sene alınan kararla dergilerin fuar bileti vermemesi bir nebze sıkıntı yaratabilir..Gene de fuar önünde çekingen çekingen durursanız bilet bulamazsınız, yırtık davranıp bilet sormak lazım millete

Ben de kendi servisimin eline geçen biletleri getireceğim mesela oraya, ihtiyacı olana vereceğim..Orada olmak gerek..

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    arkadaşlar kawasaki er 6n 2011 modeller suan 8200 euro sizce fuarda daha ucuz olabilirmi beklemeye değermi?Sonuçta motoru alsam korumalar filan epey harcıycaz.Motor + korumalar komple fuardan alınsa tahmini ne kadar bi kazanç sağlayabilirim?(korumalar için 1500 tl civarı düşünüyorum taksitle tabi)
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)