Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Suzuki dl650 & kawasaki versys 650

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    şu anda yok
    Doğru karar....tebrikler. Kesinlikle ABS li diyorum. Mümkünse biraz geciktirin paranızı ayarlayıp öyle alın ABS li olsun. Şimdiden hayırlı olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese merhaba..bayadır yazamadım,ama kararımı verdim.dl650 alacağım.ama absli mi olur yoksa normal mi olur artık denk gelmesine bağlı..bundan sonrası artık beklemek ve uygun zamanda işi bağlamak..ama 2006 dan daha düşük model düşünmüyorum.2006 veya yukarısı olacak bakalım bütçeye göre bakacağım artık..bir ara xl700 düşünmüştüm ama bir üst vergi dilimi ve fiyatından dolayı vazgeçtim.en mantıklısı sanırım dl650 olacak..hayırlısı bakalım...yardımcı olan tüm arkadaşlara tek tek teşekkür ederim..saygılarımla..
    Haydi hayırlısı asla pişman olmayacağına eminim.
    2006 da ABS yok ancak 2007 den itibaren var....Aksesuarlı olmasına
    dikkat et 15,000,-tl az para değil.
    - Orta senpa
    - Motor koruma.
    - karter koruma.
    - 3'lü çanta seti.
    - Touring cam.
    - Elcik ısıtma vs vs vs..olabilir bu paraya.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    İlker koray motorunu satıyordu bi görüş istersen hala satıp satmadığını bılmıyorum. Yabancıya gitmemiş olur.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Ne yaptın İlker, aldın mı motor?
    Merakta bırakma bizi..

Motosikleti
    Triumph Tiger 900
    Uzun zamandir hem fizigime hem de yapmak istedigime yakin oldugunu dusundugum DL650 arastirmasi yaparken her zaman goz ardi edilen Versys i gec de olsa fark ettim.

Aslinda gorsel zevk olarak naked motorlar her zaman cok daha fazla ilgilimi cekmekte ve kullanmaya calismama ragmen acikcasi uzun boy dolayisi ile enduro bir nevi benim hedefim oldu.

Burada Versys i kesfedene kadar konfor, uzun boy icin kullanim rahatligi ve uzun yol performanslari dolayisiyla tipini begenmiyor olmama ragmen DL650 almak uzereydim ancak naked gorselligi ile enduroyu birbirine yanastiran ozellikleri ile buyuk ihtimalle Versys alacagim yeni motorum olacak onumuzdeki gunlerde.

Bu basligi acan Yoruk'e de tesekkur ederim bu modelin farkindaligini bana yasattigi icin gerci kendisi sanirim DL650 de karar kilmis gorunuyor ancak ikimize de hayirli olsun simdiden. Su an itibari ile kararim Versys yonunde umarim bir aksilik cikmaz ise bu ay icerisinde sonuclandiracagim.

merkezkale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR1200X Crosstourer
    Alıntı jakobyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun zamandir hem fizigime hem de yapmak istedigime yakin oldugunu dusundugum DL650 arastirmasi yaparken her zaman goz ardi edilen Versys i gec de olsa fark ettim.

Aslinda gorsel zevk olarak naked motorlar her zaman cok daha fazla ilgilimi cekmekte ve kullanmaya calismama ragmen acikcasi uzun boy dolayisi ile enduro bir nevi benim hedefim oldu.

Burada Versys i kesfedene kadar konfor, uzun boy icin kullanim rahatligi ve uzun yol performanslari dolayisiyla tipini begenmiyor olmama ragmen DL650 almak uzereydim ancak naked gorselligi ile enduroyu birbirine yanastiran ozellikleri ile buyuk ihtimalle Versys alacagim yeni motorum olacak onumuzdeki gunlerde.

Bu basligi acan Yoruk'e de tesekkur ederim bu modelin farkindaligini bana yasattigi icin gerci kendisi sanirim DL650 de karar kilmis gorunuyor ancak ikimize de hayirli olsun simdiden. Su an itibari ile kararim Versys yonunde umarim bir aksilik cikmaz ise bu ay icerisinde sonuclandiracagim.
    hayırlı olsun kazasız belasız

Motosikleti
    Triumph Tiger 900
    Tesekkurler merkezkale bir sorun cikmadan hedefime ulasirim umarim, bu arada tecrubelerini paylastigin icin de ayrica tesekkurler.. Yurtdisi incelemeler disinda samimi ve orjinal bir Versys incelemesi gormemistim ;)

Motosikleti
    Triumph Tiger 900
    Yaklaşık bir aylık sessizliğimin ardından Kawasaki Versys işini sonlandırdığımı zevkle bildirmek isterim

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    ee artık resimlerini paylaşırsın kardeş.bir versys hayranı olarak bekliyorum.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Yaklaşık bir aylık sessizliğimin ardından Kawasaki Versys işini sonlandırdığımı zevkle bildirmek isterim
    Kardeş hayırlı olsun inş. tekerine taş gelmez ve uzun yıllar sorunsuz binersin Kawasaki versy s' in artılarını eksilerini ve bu konudaki düşüncelerini bizlerle paylaşırsan seviniriz
    Bu arada motorunun resimlerini bekliyoruz
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    Triumph Tiger 900
    iyi dilekleriniz icin tesekkurler arkadaslar, en kisa zamanda fotograflarini paylasmaya calisacagim..

Motosikleti
    Hocam kazasız belasız günlerde keyifli yolculuklar dilerim.

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Güle güle kullan,

Yoksa Konya da ki motoru sen mi aldın, fiyatı da donanımı da güzeldi ve hemen de satılmış..

Hayırlı uğurlu olsun..

Motosikleti
    Triumph Tiger 900
    Yok o motor degil benimki haberim yok o motordan.
    Resim bekleyen arkadaslar bir turlu gun isiginda cikamadigim icin bir turlu firsat bulup fotografini cekemedim, ceker cekmez koyacagim emin olabilirsiniz.

Motosikleti
    Triumph Tiger 900
    Arkadaşlar bu da sonunda fotoğrafını çekebildiğim Versys'im..

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    kardeş,tekrar hayırlı olsun.çok şık duruyor. koltuğu ve ön camı yakışmış.artık 3 lü çanta filan doldurusun bu makineyi.yazdın da,kaç model ve kaça aldığını ben mi kaçırdım acaba ?
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Arkadaşlar bu da sonunda fotoğrafını çekebildiğim Versys'im..

kazasız belasız olsun. MRA tur camı ve özel bir selesi var fotolardan anladıım kadarıyla. elcik korumaların demirleri var ama muhafazalarını takmamışsın hocam. açıkcası elcik korumaların görüntüsünü merak ediyorum.

bende yeni bir arka çanta aldım

Reflektör montajı

Deneme Çekimi

Motosikleti
    Triumph Tiger 900
    Selam arkadaşlar,

adanali'ya; Teşekkürler, 2010 kasa 2011 model şeklinde ikinci el aldım. Uzerinde orjinal Kawasaki düşük sele, orjinal Kawasaki Turing cam. Şu an öncelikle arka çanta düşünüyorum. Ama sonra belki yan çantalarda olabilir.

merkezkale'ye; Teşekkürler, yukarıda belirttiğim gibi düşük sele ve turing cam var. Koruma demirleri var ancak muhafazaları yok onları da temin edebilirsem alacağım.

Arka çanta almayı düşünüyordum tam da şu an senin gönderdiğin model (sanırım Givi arka çanta demiri ve çantası var). Tam olarak modeli hangisi sanırım bu geniş litreli olan değil. Buna full face kask sığıyor mu? Sığıyorsa yanına başka birşey sığıyor mu çünkü bugünlerde almayı düşünüyorum, vaktin olduğunda yorumunu söyleyebilirsen sevinirim.

Motosikleti
    Selam arkadaşlar,

adanali'ya; Teşekkürler, 2010 kasa 2011 model şeklinde ikinci el aldım. Uzerinde orjinal Kawasaki düşük sele, orjinal Kawasaki Turing cam. Şu an öncelikle arka çanta düşünüyorum. Ama sonra belki yan çantalarda olabilir.

merkezkale'ye; Teşekkürler, yukarıda belirttiğim gibi düşük sele ve turing cam var. Koruma demirleri var ancak muhafazaları yok onları da temin edebilirsem alacağım.

Arka çanta almayı düşünüyordum tam da şu an senin gönderdiğin model (sanırım Givi arka çanta demiri ve çantası var). Tam olarak modeli hangisi sanırım bu geniş litreli olan değil. Buna full face kask sığıyor mu? Sığıyorsa yanına başka birşey sığıyor mu çünkü bugünlerde almayı düşünüyorum, vaktin olduğunda yorumunu söyleyebilirsen sevinirim.
    trekker 46 litrelik çanta hocam. içine 1 full face kask 1 mont 1 eldiven 1 zincir spreyi 1 şişe de su rahatlıkla sığıyor.

montajı için demir+tabla+çanta lazım. onun fiatı ise 430EUR yapıyor. gerçek bedeli ise tamamen senin pazarlık gücüne kalmış bir olay.
    Ride it like you stole it!

Motosikleti
    Triumph Tiger 900
    Alıntı merkezkale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trekker 46 litrelik çanta hocam. içine 1 full face kask 1 mont 1 eldiven 1 zincir spreyi 1 şişe de su rahatlıkla sığıyor.

montajı için demir+tabla+çanta lazım. onun fiatı ise 430EUR yapıyor. gerçek bedeli ise tamamen senin pazarlık gücüne kalmış bir olay.
    Cok sagol, banada mototalden yakin bir fiyat verdiler artik son karari verip halletmek kaldi. Yeterince genis geldi bana da yeterli gibi simdilik. Yan cantalar sonra artik..

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)