Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

ailemle kavga ettim motor yok! dediler alternatif motor?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    05' CBR 125R
    sürekli baskı yapıyodum hadi alalım hadi alalım diye patladı ev sakinleri artık nisanda ehliyetimi alcam. O zamana kadar motoru unut alınmıyacak dediler! normalde bu ayın sonunda alıncaktı bu kadar çok üstelemeseydim

ama ben kafama koydum 500 lira birikmiş param var ona da yaşadığım şehirde 2 tane motor buldum biri scooter biri de chopper mı ney ama hangisini alacağım şimdi kafamı karıştırdı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28925399/detay bu chopper olanı çok fazla ucuz kafamı karıştırdı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34481896/detay buda scooter mondial 50 tt

hangisini alıyım ? kask içinde para biriktircem daha off off!

gönlüm vitesliden yana ama aynı modelin diğer ilanları 1.500 den aşağı değil bu niye böyle?
    nisanda ss makina alacağım için vitesli daha mantıklı gibi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:33 ----------

chopper ın sahibini aradım 2-3 gün önce çalındı dedi. şansım yokmuş. bende başka ilanlara bakarken bi tane daha motor buldum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34536064/detay şuanki duruma göre bana tuzlu geldi ama hoşuma gitti motorun görüntüsü telefonumu da satarım olmadı taktım kafama alacam motoru hemen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    stilist16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM 125 - 2B --&- PRESTO PR-7 125cc
    nisanı beklemelisin.. aceleye gerek yok.. ehliyetini al.. aileni ikna et.. bu senaryo çok oynadı burda.. hiç mutlu son görmedik..
    16 R 1201 / 16 R 0415 Basarmak zordur , kolaya kacarsan sonuç basitlesir, unutma yokuş asagıya inmek kolaydır ama manzara tepeden seyredilir..
    Süleyman TÜFEKÇİBAŞI 0538 929 09 00

Motosikleti
    05' CBR 125R
    Alıntı stilist16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nisanı beklemelisin.. aceleye gerek yok.. ehliyetini al.. aileni ikna et.. bu senaryo çok oynadı burda.. hiç mutlu son görmedik..
    Ben çıldırma derecesine geldim artk bi motor alcam nisana kadar idare etsin beni yeter. Son ilandaki motor nasıl sizce?

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    500tl'e alacağın motordan sana hayır gelmez. ailen ehliyet konusunda haklı. eğer onlara kararlı olduğunu göstermek istiyorsan baskı yapmak yerine 500TL'e en kalitelisinden bir kask al ya da kursa daha erken yazılıp ehliyetini daha erken al.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Bide şu var şimdi. Ya ailen bu motoru görüp motor falan yok sana almıyoruz derse ne yapıcaksın. Bence de nisana kadar bekle. Sabır erdemdir

Motosikleti
    05' CBR 125R
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500tl'e alacağın motordan sana hayır gelmez. ailen ehliyet konusunda haklı. eğer onlara kararlı olduğunu göstermek istiyorsan baskı yapmak yerine 500TL'e en kalitelisinden bir kask al ya da kursa daha erken yazılıp ehliyetini daha erken al.
    En erken şubatta yazılabiliyorum malesef

Motosikleti
    Hyosung gv 250
    Bence ailen sana nisanda da motor almamalı (kusura bakma)
    Ailen motor olayını kabul etmiş ehliyetini al nisanda motor alacağız diyor.
    Sen okadar acelecisin ki aileni bile umursamadan onları ezip 500 tl ye motor alacağım diyorsun.
    Evlerden uzak derler ya işte o misal seninki ;)

Motosikleti
    05' CBR 125R
    Alıntı BerkC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bide şu var şimdi. Ya ailen bu motoru görüp motor falan yok sana almıyoruz derse ne yapıcaksın. Bence de nisana kadar bekle. Sabır erdemdir
    Şimdi naparsan yap ilgilendirmiyo bizi dediler. Nisanda alcaklar ama ayın sonunda alınacak motoru 5 ay sonrasına ertelemeleri yüznden sabredemiyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:57 ----------

Alıntı Key-x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence ailen sana nisanda da motor almamalı (kusura bakma)
    Ailen motor olayını kabul etmiş ehliyetini al nisanda motor alacağız diyor.
    Sen okadar acelecisin ki aileni bile umursamadan onları ezip 500 tl ye motor alacağım diyorsun.
    Evlerden uzak derler ya işte o misal seninki ;)
    Yok normalde bu ayın sonunda alınıyordu ama ben 2 hafta için çok üsteledim ve 5 aya çıktı süre..

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı buggin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürekli baskı yapıyodum hadi alalım hadi alalım diye patladı ev sakinleri artık nisanda ehliyetimi alcam. O zamana kadar motoru unut alınmıyacak dediler! normalde bu ayın sonunda alıncaktı bu kadar çok üstelemeseydim

ama ben kafama koydum 500 lira birikmiş param var ona da yaşadığım şehirde 2 tane motor buldum biri scooter biri de chopper mı ney ama hangisini alacağım şimdi kafamı karıştırdı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28925399/detay bu chopper olanı çok fazla ucuz kafamı karıştırdı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34481896/detay buda scooter mondial 50 tt

hangisini alıyım ? kask içinde para biriktircem daha off off!

gönlüm vitesliden yana ama aynı modelin diğer ilanları 1.500 den aşağı değil bu niye böyle?
    nisanda ss makina alacağım için vitesli daha mantıklı gibi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:33 ----------

chopper ın sahibini aradım 2-3 gün önce çalındı dedi. şansım yokmuş. bende başka ilanlara bakarken bi tane daha motor buldum
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34536064/detay şuanki duruma göre bana tuzlu geldi ama hoşuma gitti motorun görüntüsü telefonumu da satarım olmadı taktım kafama alacam motoru hemen.
    Hiçbirisi değil..
    Ehliyetsiz motosiklet kulanmayın..

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Bence sen o elindeki parayı biriktirmeye devam et 500 TL ye alacağın motor seni uğraştırmaktan başka bir işe yaramaz paranı biriktir tüm ekipmanlarını al ehliyetini de aldıktan sonra yollar senin

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı BerkC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçbirisi değil..
    Ehliyetsiz motosiklet kulanmayın..
    Alıntı stilist16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı HiAxiSheytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence sen o elindeki parayı biriktirmeye devam et 500 TL ye alacağın motor seni uğraştırmaktan başka bir işe yaramaz paranı biriktir tüm ekipmanlarını al ehliyetini de aldıktan sonra yollar senin

ortak karar; ailenin degil, senin yanlis yolda oldugun. icindeki hevesi ve aski cok iyi anliyoruz inan buna, ama bir motorcu olarak hicbirimiz bundan 3-5 gun sonra ''heves ettim aldim elimde patladi, yardim'' baslikli konulardan acmani istemiyoruz. ustelik alacagin 500 tl'lik cin mali motorun daha eve gelemeden patlayacagi asikar.

soyle dusun: uzakta bir kiza asiksin ve kiz diyor ki tamam 3 ay sonra sana gelecegim ve senin olacagim. sen de kalkmis diyorsun ki ben o kiza cok asigim askimdan oluyorum ama 3 ay bekleyemicem askimi bekleyecegime burda alt mahallede sumuklu fatma var onunla evleniim mi? gibi bisey oluyo bu.
    Wildgoose Rider - Transalp 650

Motosikleti
    Olsa da yazsam.
    @fullthrottle
    soyle dusun: uzakta bir kiza asiksin ve kiz diyor ki tamam 3 ay sonra sana gelecegim ve senin olacagim. sen de kalkmis diyorsun ki ben o kiza cok asigim askimdan oluyorum ama 3 ay bekleyemicem askimi bekleyecegime burda alt mahallede sumuklu fatma var onunla evleniim mi? gibi bisey oluyo bu.

Dostum bu mesaja kesinlikle kulak vermelisin ) Bu mesajın her bir cümlesi tecrübe içeriyor.. @fullthrottle ile aynı fikirde olduğumu belirtmek isterim.. ki bu yüzden çin malı motor almak yerine paramı biriktirmeye devam etmekteyim...

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bekle ya ne kalmış şurda nisana ?
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

skyblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Sen çok şanslısın ki ailen sana motor almayı kabul etmiş, benimkiler kabul bile etmediler. Habersiz aldım gittim de sonradan zorla kabul ettiler yine de o dönem çok zorlu ve kötü geçti. Hazır kabul etmişler bekle nisanı bin güzel güzel ne istiyorsan. Ehliyetin de yokmuş şimdi alsan başına iş alacaksın. Zaten önümüz kış karda kışta binemezsin de şimdi alsan bile binemeyeceksin 500 liralık motora masraf yaptığınla kalacaksın. Boşuna düşünme bunları hiç bence biraz sabret. Hayatta hiçbir şey sen istediğin anda olmayacak buna alışmalısın...

beretta_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    wr250r
    zaten sezon kapanıyo genelde binemeyeceksin.bence sabretmeyi öğren ve ağabeylerine kulak ver derim.hem nisanda alınacak motora biraz aksesuar lazım olacak o zaman para biriktirmek yerine bu 500ü onlara harcasan,biriktirmek zorunda kaldığın parailede motorunun tadını çıkararak gezsen;;) nasıl fikir ?

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sakın ha o motorlardan birini alayım deme elinde patlar motor aşkını söndürür bunlar. Motor konusunu uzun bi süre açma en azından martta falan alırsın motoru merak etme zaten daha önce alıp da ne yapacaksın soğukta? Hem ehliyet olmadan olmaz tabi ki özellikle ilkbaharda polis denetimleri artıyo ona göre düşün bi de 600 TL ceza ödersin, beklemediğine çok pişman oılursun.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ehliyetsiz başına bi kaza filan gelecek (ALLAH KORUSUN), sonra belki hayatın zehir olacak, değer mi sen karar ver? Yok ben çok dikkatli olurum filan deme, sadece senin dikkatli olman yetmez... Sen kazada suçsuz olsanda ehliyetsiz olman tüm suçu senin üstüne bırakacak belki de hayatın kararacak ne gerek var? Bu yazdığım hiç te uzak bir senaryo değil...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    sen o 500 e adam gibi bir kask yada mont al...
    nisana kadar ekipmanlarını tamamla....
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Motosikleti
    05' CBR 125R
    bütün hevesim kaçtı yazılanları okuyunca
    Sanırım 500 tl lik motordan hayır gelmez haklısınız. Cevap yazan herkese teşekkür ederim. Sabah olayın tazeliğiyle ve hararetiyle çok fazla gaza geldim sanırım.
    Neyse doğru kararı buldum ee ben bu paraya kask, mont, eldiven alabilirmiyim? her fiyata var ama hangisi kaliteli bilmiyorum.

beretta_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    wr250r
    şuan bişey alama nisanda alınacak araca göre uyacak şeyleri alırsın. hesabın falan varsa git yatır ve o parayı unut...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)