Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Geçirilmiş bir kaza ve hayattan giden 13 gun

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    asya 150T 6a karakız
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amin... Normalde evet imzanın büyük ölçüde haklılık payı var ama bu durumda %100 olmadığını anladık.

Tekrar geçmiş olsun
    normal zamanda tam yerınde bır soz ama devamıda var sanırsam tekrar tesekkur ederım

Alıntı fthinky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun
    tesekkurler dostum
    kula bela gelmez hak yazmadıkça hak bela yazmaz kul azmadıkça

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ramzey 250qm
    anlamsız bir şekilde motorsiklet sürücülerini küçümseme hakim yollarda.o nedenle bir şekilde kendimizi kollamamız gerekiyor.dikkatli sürüş tam koruma ve yavaş gitmek.
    diğer sürücülerin en ufak bir saygısı yok.minibüs otobüs ve taksi sürücüleri tam bir felaket kesinlikle uzak durmalı.bence bir güzel dövmeli bunları sonra trafike çıkarmalı anladıkları tek dil dayak ben başka çözüm bulamadım.
    büyük geçmiş olsun.

giresunspor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3İ EVO
    geçmiş olsun kardeş.
    hakkını sonuna kadar ara
    ¥¥¥ 28 ¥¥¥

HERKESE KAZASIZ BELASIZ IYI SURUSLER

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Cok Cok gecmi solsun kardesim.''çok saygılı Özel Halk otobüsü sürülerimiz sayesinde kaza gecırdım'' seviyeni de bozmuyorsun hani Valla su anki durumlarini bilmiyorum ancak 7 sene once ne iseler simdi de oyledir herhalde.Kendilerini ''YOLLARIN HAKIMI '' zannediyorlar.onlardaki zihniyet.herkez bizden korkar bize yol verir.trafikte oncelik toplu tasima araclarndadir ama sanirim onlar bunu BIRAZ yanlis algiliyorlar.Tabiki genelleme yapmiyorum.Iyileri de var aralarinda.
    RIDE or DIE

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle büyük geçmiş olsun.kesinlikle haklarından vazgeçme ,şikayetçi ol.bu sorumsuzlarla ancak böyle başa çıkılır.sakın acıma,ekmek parası falan boşver deme.yaralamalı kaza olduğu için amme davası açılacak şikayetçi ol, ben olmadım pişman oldum.3 ay hayatımdan kaybettim.bunada şükür ediyorum.
    ayrıca tazminat davasıda aç.tanıdığın bir avukata danış.
    geçen hafta Fransadaydım yeni geldim,inan yaya geçidine ayağını attığın zaman arabalar zınk diye duruyor.insanlar sallanarak geçiyorlar yaya geçidinden.bu konular açılınca sinirleniyorum çenem düşüyor.
    son olarak sakın acıma hakkını ara.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

halitcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 2006
    geçmiş olsun....

Motosikleti
    150 mc
    geçmiş olsun.
    eğitim demişken; sadece müstakbel araç sürücülerine değil, toplumun her ferdine karakter gelişimine dair eğitim verilmesi gerekir.
    bir insan kuralları ne kadar bilsede onu uygulayacak veya tölerans gösterecek bir beceri yoksa öğretim ve eğitim alması o kişiye ve 2.şahıslara bir fayda sağlamayacaktır.
    sadece devletin evrak gelirlerine katkı sağlayacaktır.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Çok büyük geçmiş olsun, bir an önce sağlığınıza kavuşmanızı ve sorumluların cezalandırılmasını dilerim...

Motosikleti
    cbf150
    Geçmiş olsun, bu memlekette yürümek bile tehlikeli iken ben ne yapıyorum, motosiklete biniyorum. Arıza mıyım nedir?
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Dolmuşcu,otobüscü,taksici, "ben bu hatta, bu plakaya dünya para verdim, bu yol benim diğerleri misafir" mantiği devam ettiği sürece bu olaylar devam eder.

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Geçmiş olsun.

Bu işlerin eğitimle alakası yok.Eğitim insana verilir, bunları yapanlar hayvan.

Aslında bu hayvanların da suçu yok, devlet bunlara goygoyculuk yapıyor.Şöyle sert kanunlar olsa; mesela her 25-30 M.de bir kamera konsa, trafik kurallarını ihlala edenlere, arabalarının kasko değerinin yarısı kadar ceza yazılsa...

Kasıtlı olarak kazaya sebebiyet verene arabasının kasko değerinin tamamı kadar ceza yazılsa, kaza da ölüm varsa, suçlunun arabasına ve bütün malına mülküne el konsa, yarısı devlete irad yarısı da ölenin ailesine tazminat olarak verilse...Bu kazalar olabilir mi ? Kimse, motosiklet kullananları sıkıştırabilir mi ?

Motosikleti
    asya 150T 6a karakız
    Alıntı Maverick35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.

Bu işlerin eğitimle alakası yok.Eğitim insana verilir, bunları yapanlar hayvan.

Aslında bu hayvanların da suçu yok, devlet bunlara goygoyculuk yapıyor.Şöyle sert kanunlar olsa; mesela her 25-30 M.de bir kamera konsa, trafik kurallarını ihlala edenlere, arabalarının kasko değerinin yarısı kadar ceza yazılsa...

Kasıtlı olarak kazaya sebebiyet verene arabasının kasko değerinin tamamı kadar ceza yazılsa, kaza da ölüm varsa, suçlunun arabasına ve bütün malına mülküne el konsa, yarısı devlete irad yarısı da ölenin ailesine tazminat olarak verilse...Bu kazalar olabilir mi ? Kimse, motosiklet kullananları sıkıştırabilir mi ?
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dolmuşcu,otobüscü,taksici, "ben bu hatta, bu plakaya dünya para verdim, bu yol benim diğerleri misafir" mantiği devam ettiği sürece bu olaylar devam eder.
    Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, bu memlekette yürümek bile tehlikeli iken ben ne yapıyorum, motosiklete biniyorum. Arıza mıyım nedir?
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok büyük geçmiş olsun, bir an önce sağlığınıza kavuşmanızı ve sorumluların cezalandırılmasını dilerim...
    Alıntı sivernson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun.
    eğitim demişken; sadece müstakbel araç sürücülerine değil, toplumun her ferdine karakter gelişimine dair eğitim verilmesi gerekir.
    bir insan kuralları ne kadar bilsede onu uygulayacak veya tölerans gösterecek bir beceri yoksa öğretim ve eğitim alması o kişiye ve 2.şahıslara bir fayda sağlamayacaktır.
    sadece devletin evrak gelirlerine katkı sağlayacaktır.
    Alıntı halitcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun....
    Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle büyük geçmiş olsun.kesinlikle haklarından vazgeçme ,şikayetçi ol.bu sorumsuzlarla ancak böyle başa çıkılır.sakın acıma,ekmek parası falan boşver deme.yaralamalı kaza olduğu için amme davası açılacak şikayetçi ol, ben olmadım pişman oldum.3 ay hayatımdan kaybettim.bunada şükür ediyorum.
    ayrıca tazminat davasıda aç.tanıdığın bir avukata danış.
    geçen hafta Fransadaydım yeni geldim,inan yaya geçidine ayağını attığın zaman arabalar zınk diye duruyor.insanlar sallanarak geçiyorlar yaya geçidinden.bu konular açılınca sinirleniyorum çenem düşüyor.
    son olarak sakın acıma hakkını ara.
    Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok Cok gecmi solsun kardesim.''çok saygılı Özel Halk otobüsü sürülerimiz sayesinde kaza gecırdım'' seviyeni de bozmuyorsun hani Valla su anki durumlarini bilmiyorum ancak 7 sene once ne iseler simdi de oyledir herhalde.Kendilerini ''YOLLARIN HAKIMI '' zannediyorlar.onlardaki zihniyet.herkez bizden korkar bize yol verir.trafikte oncelik toplu tasima araclarndadir ama sanirim onlar bunu BIRAZ yanlis algiliyorlar.Tabiki genelleme yapmiyorum.Iyileri de var aralarinda.
    Alıntı giresunspor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeş.
    hakkını sonuna kadar ara
    Alıntı escemes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlamsız bir şekilde motorsiklet sürücülerini küçümseme hakim yollarda.o nedenle bir şekilde kendimizi kollamamız gerekiyor.dikkatli sürüş tam koruma ve yavaş gitmek.
    diğer sürücülerin en ufak bir saygısı yok.minibüs otobüs ve taksi sürücüleri tam bir felaket kesinlikle uzak durmalı.bence bir güzel dövmeli bunları sonra trafike çıkarmalı anladıkları tek dil dayak ben başka çözüm bulamadım.
    büyük geçmiş olsun.

tesekkurler arkadaslar çok tesekkurler.
    Bunca dıkkatsız akılsız kendınden baskasını dusunmeyen ınsan varken motorsıklet kullanmayı gecıyorum yurumek nefes almak bıle zor
    Yaradan hepımızın yardımcısı olsun
    kula bela gelmez hak yazmadıkça hak bela yazmaz kul azmadıkça

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)